Pereiti prie turinio

Pagelbekit del nuomones!!!! Grand Cherokee


Andrius111

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 61
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

tak trumpai -vazineju su overlandu taigi galiu pasakyt kad 4.7 ir 4.0 skirtumas kaip golfas ir mersas

jei mastai apie dujas tai isvis kam tau dzipas :x :x benzininis pirk parketnika :D:D ir galesi taupiai vazinet nes grandas ir dujos tai kaip gumine moteris ir bealkoholinis alus :D:D:D:D

draugelis prisiskaites nesamoniu nusipirko 2003 dyzelini ir keikiasi per visus galus :puke: :puke: :puke:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur jau apie sanaudas buvo rasyta bet pasikartosiu, miete mano 4.7 bendzo valge 18 litru, duju ima 22-24litrus, trasoj labai nuo greicio priklauso :roll: siaip kaip skaicevau su dabartinem kainom tai mieste su bendzu galima vazinet ir ta pati suma gaunasi,nes dujom reik bendza vistiek pilt tai ant to ir gaunasi,o vat trasoj apsimoka dujos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur jau apie sanaudas buvo rasyta bet pasikartosiu, miete mano 4.7 bendzo valge 18 litru, duju ima 22-24litrus, trasoj labai nuo greicio priklauso :roll: siaip kaip skaicevau su dabartinem kainom tai mieste su bendzu galima vazinet ir ta pati suma gaunasi,nes dujom reik bendza vistiek pilt tai ant to ir gaunasi,o vat trasoj apsimoka dujos

 

cia turbut sanaudos vaziuojant i pakalne :D:D:D arba su vienu tiltu :evil: :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Didelis Dėkui:)

Tiesiog norėjau paklausti iš praktinės pusės: senokai ieškau JGC overland su Selec - trac (Vokietija, JAV, Lietuvoj irgi bandžiau). Kiek teko matyt Overland tik su Quadra Trac. Kaip važinėjančiam su 4x4 16 metų, ši sistema man nepatinka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.