Pereiti prie turinio

kauke tiltas


Valduks

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. pirkau granta 99m 4L. kauke galinis tiltas. norejau paziuret tepalo reduktoriuje bet neradau nei uzpilimo nei nupilimo kamscio :scratch: . kazi per kur ten tepala dapilineja ir keicia? ir dar girdejau kalbas kad dapilus tepalo nustoja kaukt :blush: , ar taip gali but?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripylimui yra guminis kamstelis kiek auksciau nei vidurys reduktoriaus.

 

 

P.S. kaip patikrinti kas kaukia - guoliai ar reduktorius? Pastebejau, kad gal kiek tyliau galetu salone buti, bet nesu tikras kas kaukia - padangos, guoliai ar reduktorius. Buvau nuemes dangtelius - poros atrodo kaip naujos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripylimui yra guminis kamstelis kiek auksciau nei vidurys reduktoriaus.

 

 

P.S. kaip patikrinti kas kaukia - guoliai ar reduktorius? Pastebejau, kad gal kiek tyliau galetu salone buti, bet nesu tikras kas kaukia - padangos, guoliai ar reduktorius. Buvau nuemes dangtelius - poros atrodo kaip naujos.

Jei atleidus gaza kaukimas sumazeja arba dingsta- reduktorius,jei uzia pastoviai- guoliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleidus gaza garso pobudis pasikeicia. Reduktorius? Bet pora gerai atrodo. Gal iverzti eina? :)

Na jei pasikeicia,turi buti reduktorius.O is akies nieko labai ir nepamatysi jei uzimas nera didelis,kai jau matysi is akies,tai

ir garsas bus kaip besileidziancio lektuvo.Nieko ten neiversi,jei nelabai uzia galima taip ilgai ir nuobodziai dar vazineti,svarbu,

kad tepalo butu tilte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei pasikeicia,turi buti reduktorius.O is akies nieko labai ir nepamatysi jei uzimas nera didelis,kai jau matysi is akies,tai

ir garsas bus kaip besileidziancio lektuvo.Nieko ten neiversi,jei nelabai uzia galima taip ilgai ir nuobodziai dar vazineti,svarbu,

kad tepalo butu tilte.

 

Vis delto gali buti ir guolis. Mano atveju buvo, kad spaudziant gaza apie kokia 60kmh baisus kaukimas, atleidus dingsta, greiciau vaziuojant irgi. O buvo suestas vienas is soniniu reduktoriaus guoliu.

 

O jeigu garsas pastovus, tai tikrai gali buti ir padangos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis delto gali buti ir guolis. Mano atveju buvo, kad spaudziant gaza apie kokia 60kmh baisus kaukimas, atleidus dingsta, greiciau vaziuojant irgi. O buvo suestas vienas is soniniu reduktoriaus guoliu.

 

O jeigu garsas pastovus, tai tikrai gali buti ir padangos.

sveiki buvau isvares i D, negalejau atrasit. va pas man tas pats kaip tu sakai garsas sumazeja ir padideja. vis neturiu laiko prikist ranku prie to reduktoriaus del darbo. sendien pabandysiu dapilt tepalo su priedu nors laikinai kad nesubiretu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pripylimui yra guminis kamstelis kiek auksciau nei vidurys reduktoriaus.

 

 

P.S. kaip patikrinti kas kaukia - guoliai ar reduktorius? Pastebejau, kad gal kiek tyliau galetu salone buti, bet nesu tikras kas kaukia - padangos, guoliai ar reduktorius. Buvau nuemes dangtelius - poros atrodo kaip naujos.

ta kamsti reik traukt ar atsukinet? nes bandziau traukt tai pabijojau nuraut

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki buvau isvares i D, negalejau atrasit. va pas man tas pats kaip tu sakai garsas sumazeja ir padideja. vis neturiu laiko prikist ranku prie to reduktoriaus del darbo. sendien pabandysiu dapilt tepalo su priedu nors laikinai kad nesubiretu.

 

 

Koki tepala zadi pilt, kur pirkai prieda ir kiek mokejai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki tepala zadi pilt, kur pirkai prieda ir kiek mokejai?

sendien nuemiau dankteli reduktoriaus neko gero nepamaciau :( . defirencialo virsutinio dantracio dantuko puse ner ir apatinio taip pat ir issinesiojimas matos ant tu dantraciu ir laisvumas ant aseles ira. tepala nupirkau xado ir prieda xado bet nepiliau dabar xado tepalo nes pagailo. tai supiliau prieda su rusisku transmisiniu tepalu laikinai kol reduktoriu kita gausiu. priedas kainvo 40lt nors galejau palaukt 4d ir buciau gaves uz 30. o uz tepala xado mokejau 28lt uz 1 litr su nuolaida.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nelabai tokius tepalus reikia pilti, jeigu ka... Matyt ankstesnis seimininkas taip pat domejosi, kokia turi buti alyva, koks priedas pilasi, ir kodel. Dabar turi suvarytus tiltus.

o tai ka xado tepalas tipo nelabai tinka? seip xado tepalas sako turi tikt nes jis jau su priedu eina. anas seimininkas ju isvis kogero nekeite nes tepals tai nerealiai purvinas buvo ir su drozlem jau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad dalies danties nera, tai dar gyvent galima. Jeigu jau matosi isdirbimas ant dantraciu, tai cia kaukimas ir gali buti. Tada joks tepalas nepades. Jeigu nera LSD, supilt koki pigesni 75w90 ir vazinet, pakol pasikeisi reduktoriu. O pakeitus - Castrol SAF-XJ 75w140, geriausias tepalas musu tiltams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalo marke ne maziau kaip 80w90 plius Mopar antifrikcinis priedas, o rekomenduojama 75w140 sintetinis plius Mopar antifrikcinis priedas.

 

Tepalo pilasi i prieki priedas (vienas buteliukas ~30ml) ir kiek daugiau nei litras tepalo, gale priedas (vienas buteliukas) ir apie 1.7 ltr tepalo.

 

Taip pat reikia nepamirsti pasikeisti tepala razdatkej. Tepalas razdatkej Mopar is karto su priedu. Kaina apie 70Lt/ltr. Telpa apie 1.7 ltr.

 

Tepalas: Fuchs Titan Sintopoid 75w140 - 45 Lt/ltr. Arustoj http://www.arusta.lt/lt/e/lengviesiems-automobiliams/titan-sintopoid-ls-sae-75w-140/

Priedas: Mopar - 27Lt/but. Silber Auto http://www.speedlogixstore.com/product_p/4318060ab.htm

Tepalas razdatkej: Silber Auto http://omt-auto.ru/katalog/chrysler/transmisionoe_maslo/maslo_transm_dlya_razdatochnoj_korobki_nv-245_247_249_0_946_l/

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.