Pereiti prie turinio
Dragon

Forumo taisyklės

Rekomenduojami pranešimai

Šios taisyklės nustato bendrus diskusijų forumo (toliau - forumas) “Visureigių entuazistų forumas” vidinės tvarkos principus.

Registruojantis, privaloma pateikti motyvaciją, iki 4-5 eilučių “Parašą” ir užpildyti pateiktas grafas: nick'as; vardas+pavardė; miestas arba klubas; tel.nr; jei turite, visureigio automobilio modelis ir pagaminimo metai, (variklio darbinis tūris), (kita informaciją).
Forumas nėra anoniminis - prašome pildyti visas grafas, mums maloniau bendrauti, kai žinom su kuo smile.gif

Draudžiama: 
- nesuderinti su forumo administracija reklaminiai – komerciniai skelbimai “Siūlau”, “parduodu”, “remontuoju” ar pan. 

- nesuderinta su administracija komercinė veikla ar reklama naudojantis forumo galimybėmis ir resursais - temose, parašuose, varduose, būsenos juostoje,  asmeninių žinučių, užslėpto www adresų pavidalu, ir pan. 

Tokios temos, įrašai, asmeninės žinutės su nesuderinta komercija arba reklama šalinamos be perspėjimo, autorius gauna įspėjimą.
Pasikartojus nusižengimui - dalyviui apribojamas  forumo galimybių naudojimas, jis gali būti priskirtas "Apriboti" grupei, kuriai neprieinama skelbimų rubrika bei išjungiamas AŽ (asmeninių žinučių) naudojimo galimybė.
Ignoruojantiems įspėjimus blokuojamas forumas arba dalyvis šalinamas iš narių sąrašo.

Su pageidavimais dėl reklamos forume kreiptis į Administratorių "Dragon".

1. Rašydami Naują temą konkrečiame forume, aiškiai formuluokite ir žemiau antrame laukelyje galima trumpai įrašyti temos esmę (jei temoje daug rašoma)– kad iš pavadinimo būtų aišku apie ką bus tema (nerašykite, “padėkite”, “kas yra?” ,”kiek kainuoja?” ar pan.). Susilaikykite nuo komentarų-atsakymų, nereikšmingų replikų, nekvalifikuotų patarimų jei nesat tos srities žinovas.

2. DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS žinutėse pageidautina nesišvaistyti, nes pagal neetiquett'ą tai prilyginama pakeltam tonui. Didžiosiomis raidėmis leidžiama skelbti itin svarbią informaciją. Esant reikalui, svarbius žodžius galima išskirti DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS, tačiau rekomenduojama išskirti *žvaigždutėmis*.

3. Forumuose diskutuojamos temos turi atitikti forumo paskirtį, kad būtų galima susisteminti informaciją, lengviau orientuotis bei rasti dominančią temą/žinutę. Patogumui Forumas suskirstytas į subforumus prie kuriu yra trumpa informacija kokios temos ten gvildenamos. Sukurtos temos ne vietoje perkeliamos į tinkamą subforumą arba trinamos be perspėjimo, jei autorius nėra naujokas forume.

4. Diskusijos, religine, rasine, tautine ar kitokio pobūdžio nesantaika forume draudžiamos
4.1. Forume draudžiama užsiimti politine, religine, rasine ar tautine agitacija.
4.2. Forume draudžiama antivalstybinė veikla.
4.3. Forume visi lygūs, čia nėra senbuvių-naujokų nestatutinių santykių, o bendražmogiškos mandagumo taisyklės galioja visiems.

5. Diskusijos be svarių argumentų apie vienų visureigių automobilių pranašumus prieš kitus draudžiamos, galima tik nurodyti vieno ar kito modelio privalumus ar trūkumus.

6. Žinučių tema "MACHIAU, PASTEBETAS, ir pan." į forumą prašome nerašyti. Atskirais atvejais galima pranešti apie unikalius visureigių automobilių modelius, pateikti nuorodas, foto, trumpą informaciją.

7. Nerašyti beprasmių žinučių, kai cituojant paliekamas visas tekstas, o tik prirašoma "Aš irgi", "Pritariu", "Cool!", "Gerai!", "Aha" ir pan. Nekartokite Skelbimų temose "Perku" "Parduodu" - ir taip matosi kur rašote. Visados pageidautinas bent trumpas prasmingas komentaras. Jei žinutėje klausiama pritarimo, reikia sumažinti pradinį originalios žinutės tekstą iki minimumo.

8. Atsakinėjant į konkrečias žinutes arba jų autoriui, rekomenduojama cituoti TIK kelias ESMINES eilutes (kad butu aišku, apie ką kalbama) iš ankstesnės žinutes, PO JOMIS parašant savo komentarus. Nekorektiška surašyti savo komentarus žinutės pradžioje, apačioje paliekant visą ankstesnės žinutės turinį.

9. Pasikeitus ar nukrypus diskusijos temai - būtina kurti naują.

10. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninį susirašinėjimą per “AŽ” arba kitais ne viešais būdais. Moderatoriai turi teisę perspėti tokius asmenis ir trinti tokias žinutes, jei jie šito nesupranta patys
11. Administratoriai ir moderatoriai turi teisę be perspėjimo šalinti žinutes, pažeidžiančias forumo taisykles ar neturinčias išliekamosios vertės arba jei jos yra įžeidžiančio pobūdžio.
12. Rašant žinutes, reikia skirti fleimus (flame) ir floodus (flood), kai moderatoriai turi teisę (ir privalo) perspėti forumo dalyvius apie jų netinkamą elgesį.
12.1. Fleimas - kai forumo dalyviai pradeda karščiuotis, pereina prie tarpusavio įžeidinėjimo.
12.2. Floodas - kai diskusija tampa per ilga ir nesibaigianti arba beprasmė.
12.3. Skelbimai saugomi menesį po paskutinio atsakymo, vėliau pačios programos automatiškai trinami.

13. Forume galima siusti priedus prie žinučių. Priedų dydžio riba nurodyta prisegimo metu (renginių reglamentams, rezultatų suvestinėms). Paveikslėlius siusti su skiriamaja geba 72dpi max 800x600 pxl. Rekomenduojam 640x480 pxl. Esant reikalui visus paveiksliukus galima sumažinti (Resize) su bet kuria grafine programa – IrfanView ar panašiom. Papildoma informacija apie galimas prisegamas bylas suteiks Admin.

14. Forume draudžiama:
14.1. Necenzūriškai keiktis;
14.2. Užgaulioti, žeminti kolegas;
14.3. Sąmoningai provokuoti floodus ir fleimus.


Administratoriai išlaiko ir vadovauja šiam forumui ir jų veiksmai nediskutuojami.
Nesusipratimai su Administratoriais / Moderatoriais sprendžiami susirašinėjant su jais per AŽ .
Dalyviai, kurie elgiasi nepagarbiai su Administratoriais, gali būti atjungiami nuo forumo arba šalinami be jokio perspėjimo.


15. Moderatorių įspėjimai Forumo dalyviams atliekami privačiai per AŽ.
Jei dalyvis neatsiprašo ir ignoruoja tokį perspėjimą - jis gali būti perspėjamas viešai Forume arba laikinai blokuojamas.
15.1. Piktybiškai ignoruojantys taisykles dalyviai gali būti laikinai arba visai atjungti nuo forumo.
15.2. Kas pusmetį, po prisiregistravimo, atnaujinama forumo narių duomenų bazė. Nesant nei vienos žinutės, per šį laikotarpį, siunčiamas paklausimas. Nesulaukus atsakymo per dvi savaites, registracija naikinama.

Mes nesiekiame žinučių gausos ar lankomumo rekordų, todėl:
Rašydami ar klausdami - būkite konkretūs.
Gerbkite dalyvių laiką ir pastangas padėti kitiems.


Autorinės teisės
Šiame diskusijų portale esančios informacijos autorinės teisės priklauso 4x4forum.lt arba atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, jeigu tai atskirai nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Komentarai, forumo pranešimai priklauso atitinkamiems portalo vartotojams.

Draudžiama 4x4forum.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti 4x4forum.lt kaip šaltinį.

Skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus ir kt.) 4x4forum.lt puslapiuose, Jūs suteikiate 4x4forum.lt autoriaus teises į visą šią informaciją. Administracija neprivalo atlyginti šios informacijos pateikėjui. 4x4forum.lt gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti portale paskelbtą informaciją, nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta.

Atsakomybės ribojimas
4x4forum.lt specializacija yra visureigiai automobiliai ir viskas kas su jais susiję, taip pat kelionės, ekspedicijos, sporto varžybos su visureigiais automobiliais bei informacijos pateikimas, straipsnių, vartotojų nuomonių bei kitos informacijos publikavimas. 4x4forum.lt neatsako už straipsnių, komentarų, nuotraukų ir kitos portale pateiktos informacijos tikroviškumą, tikslumą, teisingumą, naujumą. Visa atsakomybė už informacijos tikroviškumą, tikslumą, teisingumą, naujumą, autorinių teisių laikymąsi, atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams tenka informaciją pateikusiam šaltiniui. Už portale pateiktos informacijos panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Todėl bus atmestos bet kokios pretenzijos dėl žalos, patirtos dėl pateiktos informacijos naudojimo, įskaitant bet kokią informaciją, kuri yra neišsami ar neteisinga.

4x4forum.lt negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią Jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, Jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

4x4forum.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portale pakeitimai ar pataisos gali būti atliekami bet kuriuo metu, administracija bei moderatoriai gali papildyti, pakeisti arba iš dalies ar visiškai pašalinti be atskiro įspėjimo jei įrašas pažeidžia taisykles.

4x4forum.lt neatsako už bet kokios formos vartotojų pasisakymus (komentarai, skelbimai, asmeninės žinutės) portale. 4x4forum.lt pasilieka teisę pašalinti tuos įrašus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus. Už bet kokios formos pasisakymus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius bei kitokius neteisėtus veiksmus.

4x4forum.lt neatsako už kitų tinklapių, į kuriuos yra nuorodos šiame portale, medžiagą. Jei, naudojantis ten pateikta informacija, būtų patirta žala, už ją galėtų atsakyti tik atitinkamų tinklapių autorius, o ne tas, kuris pateikė nuorodas į minėtus tinklapius.

Privatumas
Portale 4x4forum.lt statistikos bei naršymo patogumo ir kitais tikslais gali būti naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Statistinės apskaitos sistemos taip pat gali kaupti įvairią techninę informaciją apie lankytojus (naudojama operacinė sistema, naršyklė, ekrano raiška) bei jų prisijungimus (IP adresas, prisijungimo laikas).

4x4forum.lt gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą svetainės registracijos formose nurodytą informaciją) tiesioginės rinkodaros ir gavus atskirą išankstinį Jūsų sutikimą, kitais apibrėžtais tikslais.

Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

Klausimus siusti šio forumo Administratoriui "Dragon" adresu meris(eta)meco.lt

Forumo grupė facebook naudotojams https://www.facebook.com/groups/4x4forum.lt/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau gal penketa kartu gvildenta problema...

As irgi niekur neizvelgiu komercijos jei mano parase kiurkso mano tel. nr. ir el. pastas, bet adminams taip nepasirode... :unsure:

Bijau, kad baime komercionalizuotis (ka tik sugalvotas zodis :blink::lol: ) sukelia neigiama efekta, - t.y. diskonforta ir keistu klausimu virtine... :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biggrin.gif motyvacija paprasta - šita "chaliava" irgi kainuoja realius pinigus ir darbo valandas smile.gif kol netūrėsim reklamos kuri atpirks forumo išlaikymą ir priežiūrą arba rimtų sponsorių, tol prašysim "paderinti" su adminais dėl komercinių skelbimų...

 

o dėl skelbimų apie lentas ir ne 4x4 tematika, tai jau esu numatęs keletą papildomų rubrikų kioske... BET visai nesinori 4x4 forumo virtimo į kupi-pradaj portalą... biggrin.gif juk prisiregistruoja bele kas, atsiras tuoj skalbiankės arbatinukai ir šlepetės su mobilkom.... Ar mums to reikia čia ? laugh.gif

 

 

p.s. Šarui - yra posakis - Blogas pavyzdis užkrečiamas :)/> kai paraše pradeda lenktyniauti kas ko daugiau prirašys ar kokių paveikslėlių ar nuorodų prikaišios, o diskusijoje tik vienas smailas įdėtas.... tai nebe diskusijas skaitome, o žiūrim erzinančias galerijas...

paprasčiau yra visiems nerašyti reklamų paraše... ir nelieka ginčo, kodėl vieniems galima, kitiems ne... cool.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu pastebėjau kad labai jau daug atsirado forumiečių kurie nesiteikia užpyldyt net anketos - toks vaizdas susidaro kad žmonės arba negerbia taisyklių ir tuo pačiu kitų forumiečių , arba bijo parodyt savo tikrąjį veidą. Manau kad tokiems dalyviams po pirmų 20 žinučių reiktų priminti taisykles , o dar po 10 išvis atjungt - nu ne vieta čia žaist partizanus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumo taisyklės pakoreguotos ir papildytos

Ryšium su asmeninių duomenų skelbimu 4x4SOS rubrikoje, bei atvejais, kai forumo resursus ir technines galimybes kai kurie nariai naudoja be administracijos sutikimo savo komercinės veiklos vystymui.

Naudojimasis AŽ (asmeninės žinutės) funkcija taip pat yra neatsiejama šio forumo dalis ir visos šio forumo taisyklės galioja AŽ taip pat kaip ir įrašai bendrame forume. Administracija nekontroliuoja AŽ turinio, bet apie pažeidimus praneša pastebėję tokių AŽ gavėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumo taisyklės pakoreguotos ir papildytos

Ryšium su asmeninių duomenų skelbimu 4x4SOS rubrikoje, bei atvejais, kai forumo resursus ir technines galimybes kai kurie nariai naudoja be administracijos sutikimo savo komercinės veiklos vystymui.

Naudojimasis AŽ (asmeninės žinutės) funkcija taip pat yra neatsiejama šio forumo dalis ir visos šio forumo taisyklės galioja AŽ taip pat kaip ir įrašai bendrame forume. Administracija nekontroliuoja AŽ turinio, bet apie pažeidimus praneša pastebėję tokių AŽ gavėjai.

KAS SUTEIKIA TEISIAS TRINTI ZINUTES FORUME SKELBIU, JEI JOS NEPAZEIDZIA FORUMO TAISYKLIU? IR KAS TAI ATLIEKA?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

KAS SUTEIKIA TEISIAS TRINTI ZINUTES FORUME SKELBIU, JEI JOS NEPAZEIDZIA FORUMO TAISYKLIU? IR KAS TAI ATLIEKA?

 

jei kyla klausimų, visad galima konkrečiu atveju pasiklausti per AŽ administratorių... būna atvejų, kai temos perkeliamos į tam labiau tinkamas rubrikas-forumus... o autoriui gal pasirodo, kad ištrynė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikslinta (aiškiau surašyta) dėl reklamos ir komercijos ribojimo:

 

Draudžiama: 
nesuderinti su forumo administracija reklaminiai – komerciniai skelbimai “Siūlau”, “parduodu”, “remontuoju” ar pan. 

nesuderinta su administracija komercinė veikla ar reklama naudojantis forumo galimybėmis ir resursais - temose, parašuose, būsenos juostoje,  asmeninių žinučių, užslėpto www adresų pavidalu, ir pan. 

Tokios temos, įrašai, asmeninės žinutės su nesuderinta komercija arba reklama šalinamos be perspėjimo, autorius gauna įspėjimą.
Pasikartojus nusižengimui - dalyviui apribojamas  forumo galimybių naudojimas, jis gali būti priskirtas "Apriboti" grupei, kuriai neprieinama skelbimų rubrika bei išjungiamas AŽ (asmeninių žinučių) naudojimo galimybė.
Ignoruojantiems įspėjimus blokuojamas forumas arba dalyvis šalinamas iš narių sąrašo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.