Pereiti prie turinio

Projektas Galloper


Plastic

Rekomenduojami pranešimai

na man graziau zemesniais borteliais, cia jau skonio reikalas kaip sakant.

o del vejo tai nesakyk, 100km/h ikatiliuoji vistiek tiesiojoj, turetu jaustis, pabandyk palka 1m ilgio per langa iskises suturet tokiam greityje :) kiek tai atsilieps degalams sunku pasakyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 67
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Tikrai reiketu :) Dar reiketu ir sparnu praplatintoju, slenksciu, gerves, pabaigt stogo bagazine, apaugu nuo medziu saku, poros halogenu ant stogo, 33" mudu, perrinkt varikli, greiciu deze, tiltus, habus, na, o tada, jau bus galima vazinet :) Tai tokie ateities planai. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Pagaliau biski atsinaujinom..perrinkti hab'ai, variklis, generas, vakuumo siurbliukas, nauja krovimo rele,, uzdeti slenksciai(gal ciut per ilgi, bet trumpint visada suspesi),naujos padangeles (na ne naujos, kitos), rastafkes ir frontes lieti.. Stogo bagazine, vis dar nebaigta..

IMG136.jpg

Mano nuoroda

 

IMG139.jpg

Mano nuoroda

 

IMG140.jpg

Mano nuoroda

 

IMG138.jpg

Mano nuoroda

 

Gaila, kad i pabrada niekaip negaliu, pabandyciau, kaip dabar vaziuoja.. :)

Redagavo Plastic
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas kitiems. Kai dedat halus ant stogo kaip apdorojat skyle, kuria pragreziat stoge, kad pratemtumet laidus? Man tai neduoda ramybes, nesinori, kad ta skyle pradetu rudyt..

Rūdys tai dar nieko, o va vandens patekimas į vidų tai jau problema. Geriau jau pratempt laidus pakraščiu palei stiklo apdailą, ir tik blogiausiu atveju gręžt stogą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per fyshke kokia nors daryk. rask nepralaidzia ir isimontuok i stoga. kaip suprantu halogenai bus ant bagazniko sumontuoti, tai per fyshke ir pajungsi. prispirs reikalas nusiimt bagaznyka is fyshkes istraukei laidukus ir nuemi su visais halogenais be klapato

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Optimaliausias variantas nieko negreziojant - per bagazines dangti iki stogo bagazines, jei ant jos bus sumontuoti zibintai.

 

vienu zodziu kol kas suplanavau taip:

per salono galinius zibintus ilendu i lauka, ten po galiniu duru sandarinimo juosta daeinu iki virsutinio vandens latako, atsukes dekoratyvine plastmase (bent jau pas mane pajere yra) islendu ant stogo...

grezti nieko nereikia, laidai nepersispaudzia, nesisukineja ir pan.

plia man tik kita savaite bagazine zada......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...
  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.