Pereiti prie turinio

misku istatymas


mindogas

Rekomenduojami pranešimai

paskaicius jusu atrodyu kad viskas turi priklausyti komunistiniai lietuviu tautai, visi uzdirbti po 100 lt viska gauti nemokamai is valstybes, nes jei turi savo, tai jau kiti pavydi ir stengiasi apriboti, del ezeru pritariu kad turi buti priejimas, bet cia beda kitame, istatyme turetu buti nustatyta kad zemetvarkininkas negali grazinti zemes arciau kaip .....m iki vandens telkinio ir viskas butu isspresta su tais ezerais, o ten kur mano nuosavybe, ko ten lysti kitiems, i tavo buta gi niekas nesiverzia, tai ko turi listi i mano privacia valda, jei as nenoriu kad tu ten listum, nusipirk sau miska ir galesi vaikscioti kiek patinka, daryti ka tik nori.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip Pestysis aplamai turiu teise apeiti visa ezera, eiti BETKOKIOS upes pakrente ir man negali niekas absoliuciai trugdyti ypac TVOROS iki pat vandens!!! stai kas man trugdo ir nervuoja. As manau, kad jei butu priimtas sis istatymas butu laikui begant viskas aptverta tvoromis, miskan neyvaziuosi nes "Privati valda" nors kelias valstybinis! zemelapyje parodyta kelias davaziuoji ten jis perartas:( nu va to tikrai neturetu buti.

Tu savo poema pradedi kaip tikras daugiabučio gyventojas, teigi, kad nori praeiti, bet pasirodo nori privažiuoti. Rėkauji, kad savininkai važinės po miškus ir tau neleis :huh: nors ir dabar jau to daryti negalima. Niekas nedraudžia eiti, tam ir yra servitutai sugalvoti, tačiau tai neduoda teisės kurti laužus, šiukšlinti, šikti po krūmais. Bio tualeto gi neatsitempi su savimi.Savo norus vistiek turi derinti su sąvininkais. <_< Žodžiai Privati valda ir valstybinis tarpusavyje nedera. Yra arba tas, arba kitas. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip Pestysis aplamai turiu teise apeiti visa ezera, eiti BETKOKIOS upes pakrente ir man negali niekas absoliuciai trugdyti ypac TVOROS iki pat vandens!!! stai kas man trugdo ir nervuoja. As manau, kad jei butu priimtas sis istatymas butu laikui begant viskas aptverta tvoromis, miskan neyvaziuosi nes "Privati valda" nors kelias valstybinis! zemelapyje parodyta kelias davaziuoji ten jis perartas:( nu va to tikrai neturetu buti.

Tai jeigu apribotu statybas 300 metru iki ezero tai kas tau maisytu praeiti? Be to misko tverti ir dabar negalima, ir naujame istatyme niekas nesiule keisti kazko siuo klausimu. Taigi sapalioji apie skirtingus dalykus, ir nesuvoki ka prieme sis istatymas ir ka leido :rolleyes: Miskai ir dabar yra "privati valda" bet tverti jo negali. Tas pats butu ir po naujo istatymo priemimo kuri deja vetavo prezidente.

Siuo atveju tik pazeidziamos misku savininku teises, o paprasti zmones nei ka gavo nei ka butu prarade...

O vat kai tyliai privatizuos paskutinius miskus, va tada korporacijos savo istatyma prastums bet kokiu atveju. Nes jas rems net Briuselis ir musu vadovybe Todel jei taip rupi miskai ir pakrantes jau dabr gali varyti ir protestuoti pries misku privatizavima. Galiu tik pranesti kad prichvatizavimas planuojamas globalus ir procesas jau isibegejo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dabar galioja įstatymas visiems, kad valstybės žemė yra palei visus vandens telkinius, nuo 5-25m. , kurių negali aptverti,

nepažeidžiant įstatymo. Deja ir pas mus, Tarandėje, prie ežero, padugnės yra apsitvėrę iki vandens. Paklausus bendrijos vadovo kodėl taip yra, jis atsidusęs, tiesiai - šviesiai, atsakė, kad pas "tą" padugnę yra "stogas" seime. Tur būt toliau net nesvarbu, kad aš išmėtau tas jo lenteles, su užrašais "PRIVATI VALDA" ? Reikia keisti mąstyseną (netgi prievarta) ir be abejo atsakombę. :excl: Gal tada vandens telkinių pakrantės bus atviros visiems, o ne tik Lietuvos PADUGNĖMS :?:

Tiesiog GĖDA Lietuvai , kad jos piliečiai negali džiaugtis savo valstybės gamtos turtais, ir valstybė nenori ar negali apginti jų interesų :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kas butu blogo jeigu zmones pasistatytu namuka miske prie ezero ar ne, koks skirtumas? aisku tai viskas turi buti reglamentuota ir laikomasi taisyklu, apribojant aukscius atstumus ir t.t. tai kad tu taisykliu nera laikomasi arba yra "stogai" kuriu pagalba tos taisykles apeinamos cia kita problema. del keliu pizonu nereikia bausti visu misku savininku.

 

Laumkeli, siulyciau kreiptis i ziniasklaida, gales apie savo stoga seime papasakot grineviciutei arba gamtos patruliams :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dabar galioja įstatymas visiems, kad valstybės žemė yra palei visus vandens telkinius, nuo 5-25m. , kurių negali aptverti,

nepažeidžiant įstatymo. Deja ir pas mus, Tarandėje, prie ežero, padugnės yra apsitvėrę iki vandens. Paklausus bendrijos vadovo kodėl taip yra, jis atsidusęs, tiesiai - šviesiai, atsakė, kad pas "tą" padugnę yra "stogas" seime. Tur būt toliau net nesvarbu, kad aš išmėtau tas jo lenteles, su užrašais "PRIVATI VALDA" ? Reikia keisti mąstyseną (netgi prievarta) ir be abejo atsakombę. :excl: Gal tada vandens telkinių pakrantės bus atviros visiems, o ne tik Lietuvos PADUGNĖMS :?:

Tiesiog GĖDA Lietuvai , kad jos piliečiai negali džiaugtis savo valstybės gamtos turtais, ir valstybė nenori ar negali apginti jų interesų :(

Tie 5 metrai ar daugiau nėra valstybės žemė,jeigu kam nors asmeniškai priklauso .Tai privati žemė, kurioje yra tam tikri servitutai.Žmonės dažnai dėl šito klysta,bei pyksta.Asmeniškai mano atveju servitutas yra 10m. ir nuosavybės dokumentuose parašyta,kad aš turiu leisti PRAEITI ežero pakrante tretiems asmenims,tai jums,gėrėkitės vaikštinėkit raižykite ežerą skersai, ar išilgai. Tačiau tai nesuteikia jums teisės, tuose 10metru daryti ką norite,be sąvininko leidimo.O apsitverti įstatymai irgi leidžia, jeigu tu augini gyvūnus pvz:stirnas.Taip, kad pamatys tas tavo "padugnė" kaip lenteles lupinėji, nufilmuos ir žiūrėk jau turi finansinių sunkumų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienzo-musu turtas-tapo privatus turtass??.........Su vaikais prie ezero misko -nebeprieisim nes ten- vasia cia petia- ir cia jau ju??NORMALU??O Kas buvo musu-tapo-vieno? ... GERAS :)))

Jūs labai plakate į vieną ta žodeli MŪSU, jis labai socializmu atsiduoda.Yra dvi grupės paveldėtojai ir grobuonys.Dar tavo tėvas spermatozoidu nebuvo, aš jau nekalbu apie tave asmeniškai, tu tuo laiku net sapnuose nebuvai, daugelis pakrančiu buvo NUOSAVOS.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs labai plakate į vieną ta žodeli MŪSU, jis labai socializmu atsiduoda.Yra dvi grupės paveldėtojai ir grobuonys.Dar tavo tėvas spermatozoidu nebuvo, aš jau nekalbu apie tave asmeniškai, tu tuo laiku net sapnuose nebuvai, daugelis pakrančiu buvo NUOSAVOS.

 

Tu-Spermotazoide Nuo Kuriu metu buvo nuosavos??????????Nuo Zydu turto grazinimo? Vytauto Jogailos Ar Baltu Laiku???????????? Kaip tamstai patogiau??? Skaiciuot NUOSAVYBE???.............Gal nuo Zemes debilisko kilnojimo lietuvoj su vagiu kompanija kai is Kedainiu Gamyklos kudros keiciama i Traku puse Ezero???????? Artistas....Ma tevas 15m sibire su visa seima atpyle- 20ha zemes Panevezio raj. dingo... senelis smetonos armijos karininkas- 3 dukteris uzaugino vos ne badu mire. prie sovietu. namo neteko o cia gi ponulis matai -nuosavybe issaugojo prie ezeriuko ...MUSU-YRA MUSU-Kai stovi privati valda,ir tvora tai-jau mano...... Ezerukai. miskeliai... Kliedek ka nori.... tai- NEBEMUSU...O JUSU ......HI....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu-Spermotazoide Nuo Kuriu metu buvo nuosavos??????????Nuo Zydu turto grazinimo? Vytauto Jogailos Ar Baltu Laiku???????????? Kaip tamstai patogiau??? Skaiciuot NUOSAVYBE???.............Gal nuo Zemes debilisko kilnojimo lietuvoj su vagiu kompanija kai is Kedainiu Gamyklos kudros keiciama i Traku puse Ezero???????? Artistas....Ma tevas 15m sibire su visa seima atpyle- 20ha zemes Panevezio raj. dingo... senelis smetonos armijos karininkas- 3 dukteris uzaugino vos ne badu mire. prie sovietu. namo neteko o cia gi ponulis matai -nuosavybe issaugojo prie ezeriuko ...MUSU-YRA MUSU-Kai stovi privati valda,ir tvora tai-jau mano...... Ezerukai. miskeliai... Kliedek ka nori.... tai- NEBEMUSU...O JUSU ......HI....

Nesiginsiu buvau savo laiku ir aš spermatozoidas. Tu asile galvoji, kad tik tavo seneliai ir tėvai sibire iškylavo. Taigi tu ,nevykėli, užuojautos vietoje pradedi į šuns dienas dėti. Labai norėčiau pasižiūrėti į tave, kurioj tu pusėj būtum jeigu tie 20 ha būtu nedingę?Tada garantuoju, kad žodelis MŪSU taptu MANO.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalis tautos visada bus komuniagos, dalis dirbs taupys ir galu gale isigys sklypeli... O dar viena dalis pavogs is valstybes...

Taigi ta trecia dalis labai suinteresuota kad pirma ir antra kategorija zmoniu pjautusi,pyktusi,kaltintu vienas kita... O tuo metu tretieji ir toliau grobia,pardavineja,tveriasi tvoras( nes butent pas juos stogas seime ) :rolleyes:

Taigi kol jus sito nesuprasit kad jus esate tik priedanga tiems vagims v zakone, tolei Lietuvoje niekas nesikeis. Turetu tauta atrast protelio ir suprasti tikraji kaltininka, deja manau kad smegenu per mazai (pas dauguma) kad atskirti tokius dalykus...

Todel ir sis misku istatymas parode tik tai kad Prezidente dalyvauja siame zaidime, klausimas tik kokiame amplua :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ta Prezidente nenusprestu, vis tiek butu blogai kazkuriai pusei... na o mano nuomone jei miskuose leist statyt buvusiose sodybose, tai proga is 100 paprastu zmoniu pasinaudos tik kokia 10, is seimo nariu tik 10 ta proga neapsinaudos ... kodel, o todel kad valdzia musu supuvusi, kaip ir dalis tautos... godumas ir gobsumas, daugiau nieko ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be abejo kaip nenusprestu butu neaptenkintu... :rolleyes: Tik matai galima buvo padaryti kad nepatenkintu liktu maziau.

Nes nuosavybes teisiu absoliutus ribojimas, ne iseitis. Tokius d alykus nepaliks taip lengvai misko savininkai. jie kreipsis i Briuseli... Ir laimes, tai tik laiko klausimas... O dar palaikanciu savininku 240000 tai jau armija.

Va jeigu butu leidusi, bet apribojusi veiksma prie vandens pav 300m ir pansiai. Tada minimum 80% savininku liktu patenkinti o ir visuomenes interesas butu issaugotas kad ezerai isliktu. Tada likusiu 20% nelabai gal kas ir klausytu...

O dabr misko savininkas nei statyti nei medzioti negali. Kqzkokie svetimi gali vaikscioti ir medzioti,siukslinti... O savininkas tik siuksles rinkti ir verkti :rolleyes: Beje konstitucinis teismas pripazino jau, kad medziotoju teises yra antraeiles palyginus su savininko. Tai yra savininkas turi spresti kas medzioja jo zemese... Bet seimas su partine-medziotoju nomenklatura spardosi ir visaip tempia ir neprijima naujo medziokles istatymo del savininko pirmenybes... Tas kas visose civilzuotose valstybese savaime aisku, pas mus vis kazkur padebesiuose...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie 5 metrai ar daugiau nėra valstybės žemė,jeigu kam nors asmeniškai priklauso .Tai privati žemė, kurioje yra tam tikri servitutai.Žmonės dažnai dėl šito klysta,bei pyksta.Asmeniškai mano atveju servitutas yra 10m. ir nuosavybės dokumentuose parašyta,kad aš turiu leisti PRAEITI ežero pakrante tretiems asmenims,tai jums,gėrėkitės vaikštinėkit raižykite ežerą skersai, ar išilgai. Tačiau tai nesuteikia jums teisės, tuose 10metru daryti ką norite,be sąvininko leidimo.O apsitverti įstatymai irgi leidžia, jeigu tu augini gyvūnus pvz:stirnas.Taip, kad pamatys tas tavo "padugnė" kaip lenteles lupinėji, nufilmuos ir žiūrėk jau turi finansinių sunkumų.

 

 

Mūsų atveju tai negalioja, nes ežeras valstybės nuosavybė ir nei vienas žemės sąvininkas nėra privatizavęs pakrantės ir stirnų taip pat neaugina. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be abejo kaip nenusprestu butu neaptenkintu... :rolleyes: Tik matai galima buvo padaryti kad nepatenkintu liktu maziau.

Nes nuosavybes teisiu absoliutus ribojimas, ne iseitis. Tokius d alykus nepaliks taip lengvai misko savininkai. jie kreipsis i Briuseli... Ir laimes, tai tik laiko klausimas... O dar palaikanciu savininku 240000 tai jau armija.

 

kiek pamenu tai istatyme buvo mineta, kad statybos butu galimos tik ant senu pamatu ir tik tevu zemese, o ne kiekviename misko sklype... todel dauguma misko savininku negaletu pradet statybu. Per visa lietuva savininku, pagal ta istatyma galinciu statyt gal ir butu keli tukstanciai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu tai istatyme buvo mineta, kad statybos butu galimos tik ant senu pamatu ir tik tevu zemese, o ne kiekviename misko sklype... todel dauguma misko savininku negaletu pradet statybu. Per visa lietuva savininku, pagal ta istatyma galinciu statyt gal ir butu keli tukstanciai...

 

 

Manau, tiems kurie norės statyti, atsiras seni pamatai ir popieriai reikalingi... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, tiems kurie norės statyti, atsiras seni pamatai ir popieriai reikalingi... :D

todel norint isvengt spekuliacijos ir aferu, istatymas buvo vetuotas.. suformulavus protingiau ta istatyma ir ji priemus gal ir butu viskas ok... bet cia lietuva ir pas visus pirstai lenkti i save.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pamenu tai istatyme buvo mineta, kad statybos butu galimos tik ant senu pamatu ir tik tevu zemese, o ne kiekviename misko sklype... todel dauguma misko savininku negaletu pradet statybu. Per visa lietuva savininku, pagal ta istatyma galinciu statyt gal ir butu keli tukstanciai...

Tai o tai kad tie keli tukstanciai butu patenkinti blogai? Nes b utent jie tie keli tukstanciai bus kozirna korta Briuselyje,teismuose ir tt. Stalinas istreme ir ateme, o Lietuva neatiduoda ir tesia Stalino politika... Gerai skamba ane :rolleyes:

Pasiekta siuo istatymu tik tiek, kakd normalus zmones negales statytis savo seneliu-tevu zemese. O vagys-politikai vis tiek statys kaip ir state. Jie zemes paskirti pakeis ir statys issisiepe, kasmet vis daugiau sodyb u bus ko tik kas nedarys... Nes niekas uz nieka nebaudzia, reiskiasi galima klastoti dokumentus, isismties tvarka keisti paskirti ir statyti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitam visam reikaliuke, yra dar vienas niuansas. Kol negalima bus statyti,ar parduoti užsieniečiams (tarp kitko šito irgi neleido) tol žemės bus bevertės valdininkai naudodamiesi krize, veltui susipirks žemes.Didelis pelnas visada skatina daryti aferas "negražinti,ar persikelti į geresnes vietas". O vėliau pakoregave įstatymus, tame tarpe ir teisę pirkti užsieniečiams, pardavinės maždauk iki 20 kartu ar dar brangiau, bei ramiu veidu per telika pasakos "šiuo metu tokios kainos aš gi nekaltas".Tada bus ir namai,ir tvoros iki vandens.Taip,kad čia galima rėkauti, cypauti, tai kas gali atnešti didelius pinigus, neliks nepastebėta,na jau tikrai nepaliks tiems, kurie nori gamta grožėtis į ją asmeniškai neidėja nei cento.Reikalaudami išskirtiniu teisiu gausite visiškai priešinga varianta, nepatinka servitutai uždraus visai.Čia kaip toje pasakoje apie suskiluse gelda. Pas užsieniečius nuosavybė šventas daiktas.Pasižiurėkit kaip sėkmingai pas mus kiaules augina, mes srutose maudomės, o jie sau ramiai valgo mėsą. Rėkė daug, o kas pasikeitė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Tai remiantis šito žurnaliūgos straipsniu išeitų, kad tegul sau leidžia tas tvoras į vandenį tautos elitas, ne svarbu ir ant kieno žemės tai daro, o tie kas negali praeiti palei ežerą yra pavyduoliai ir padugnės, ir

ar išvis jiems reikia vaikščioti aplink tą ežerą, nes dar žiū ir prišiukšlins... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laumkeli, as sakiau kad ne visai i tema, bet principas mano galva tinka ir sitai temai. Nereikia visko paraidziui skaityt:) O minciu ten daug teisingu.

 

Isvis nereikia del keliu buduliu bausti visus misku savininkus, bet pas mus taip lengviausia, nes maziausiai dirbt reikia.:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.