Pereiti prie turinio

misku istatymas


mindogas

Rekomenduojami pranešimai

Galės pasistatyti namą, aplinkui miškas bus švarus,argi tai blogai?O pas mus daugiausiai rėkauja tie gamtos mylėtojai,kurie pagėrę, paėdę viską palieka ir kitą kartą ieško naujos švarios vietos.Kai tokius pradedi vaikyti,tai pradeda savo teises pompuoti, nors jose visiškai nesigaudo.Aš, žinoma, prieš masinį medžių kirtimą,bet, skaitau, kuo daugiau teisių turi savininkas, tuo daugiau tvarkos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar mazai dabar aptverta paezeriu, upiu krantu? Ar tai puosia musu krastovaizdi? Tai dabar ir miskus prades tverti, nes tai -PRIVATI VALDA. Greitu laiku tik tvoras ir tematysim.. Kaip kokioje zonoje.

:unsure:

Kada būsi Molėtuose susitikim ir aš pirštu parodysiu kur laisvai poilsiauja gamtos mylėtojai ir kur jie vaikomi.Skirtumas,kaip tarp žemės ir dangaus.Suprantama, kad visi nori ilsėtis prie vandens,tokiu atveju valstybė galėtu išpirkti atskirus ruožus poilsiui ir juos prižiūrėti.Manau, kai atsirastų aiškumas, aistros aprimtų.Šiaip mieste apsitvėrimas yra normalu ,o kaime tai jau turi būti bendra.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada būsi Molėtuose susitikim ir aš pirštu parodysiu kur laisvai poilsiauja gamtos mylėtojai ir kur jie vaikomi.Skirtumas,kaip tarp žemės ir dangaus.Suprantama, kad visi nori ilsėtis prie vandens,tokiu atveju valstybė galėtu išpirkti atskirus ruožus poilsiui ir juos prižiūrėti.Manau kada atsirastu aiškumas aistros aprimtu.Šiaip mieste apsitvėrimas yra normalu ,o kaime tai jau turi būti bendra.

 

:)............Aistros aprimtu......... Skaityk.........PRIVATI VALDA.......... KONEC...........Pirstu-nereikia rodyt..Prie Traku ezero pabandyk privaziuot....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia i serijos "alkanas sotaus nesupras.." ir atvirkščiai irgi... kas sugebėjo ir įgyjo turto, jį toliau nori didint.. o kas nieko neturi, tam viskas ne taip... kas svarbiausia, dažnai net iki miško nedavažiuoja ar paežerės... o dėl tvorų šaukia :) prieš porą metų pravažiavau pro Tapelių ir Šilo ežerėlius - viskas, gyvenime daugiau ton pusėn net nežiūrėsiu....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia Meris teisingai rašo "sotus alkano neužjaus".

 

Aš irgi kartais papykstu, jog už tai, kad atvažiavau nusimaudyti, ten kur dar vaikystėje maudžiausi, iš manęs paprašo pinigų- tas paplūdimys pasirodo jau privatus. Buvo pikta, kai ežere, kuriame net nebeatmenu nuo kada žvejoju, atsirado savininkas ir parašė pinigų... Tokie dalykai erzina...

 

Savininkas prižiūrės geriau, nei "visi" arba niekas, bet man tokios priežiūros gal nereikia. Kas iš to, kad ten žolė nušienauta ir suoliukų pastatyta? Aš į gamtą noriu- parkų ir viduryje miesto yra...

 

O kai tvorą užsitveria, tai man gi visai vienodai, kas už tos tvoros; švarus nepaliestas miškas, išpuoselėtas parkas ar smirdantis sąvartynas- man tas žemės lopinėlis neegzistuoja. Taigi man geriau kiek prišiukšlintas miškas, nei tvora. Realiai vyrai, koks man skirtumas, kas už tvoros?

 

Be to, žmonės sąmoningesni po truputėlį darosi. Kiekvienais metais iš tradicinės pirmosios pavasarinės žvejybos vietos vis mažiau šiukšlių išvežu, išeina, kad žmonės mažiau šiukšlina (nu arba žvejoja mažiau).

 

Kita vertus, kas aš toks, kad žmonėms aiškinčiau kaip tvarkyti savo turtą. Užtat ir neaiškinu, tik taip... kartais liūdnoka pasidaro, tai paliūdžiu sau ir bandau toliau gyvent...

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia Meris teisingai rašo "sotus alkano neužjaus".

 

Aš irgi kartais papykstu, jog už tai, kad atvažiavau nusimaudyti, ten kur dar vaikystėje maudžiausi, iš manęs paprašo pinigų- tas paplūdimys pasirodo jau privatus. Buvo pikta, kai ežere, kuriame net nebeatmenu nuo kada žvejoju, atsirado savininkas ir parašė pinigų... Tokie dalykai erzina...

 

Savininkas prižiūrės geriau, nei "visi" arba niekas, bet man tokios priežiūros gal nereikia. Kas iš to, kad ten žolė nušienauta ir suoliukų pastatyta? Aš į gamtą noriu- parkų ir viduryje miesto yra...

 

O kai tvorą užsitveria, tai man gi visai vienodai, kas už tos tvoros; švarus nepaliestas miškas, išpuoselėtas parkas ar smirdantis sąvartynas- man tas žemės lopinėlis neegzistuoja. Taigi man geriau kiek prišiukšlintas miškas, nei tvora. Realiai vyrai, koks man skirtumas, kas už tvoros?

 

Be to, žmonės sąmoningesni po truputėlį darosi. Kiekvienais metais iš tradicinės pirmosios pavasarinės žvejybos vietos vis mažiau šiukšlių išvežu, išeina, kad žmonės mažiau šiukšlina (nu arba žvejoja mažiau).

 

Kita vertus, kas aš toks, kad žmonėms aiškinčiau kaip tvarkyti savo turtą. Užtat ir neaiškinu, tik taip... kartais liūdnoka pasidaro, tai paliūdžiu sau ir bandau toliau gyvent...

Kad tas SAVO TURTAS-Tiesiog pavogtas Is Lietuvos zmoniu..Ar As Klystu???????????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tas SAVO TURTAS-Tiesiog pavogtas Is Lietuvos zmoniu..Ar As Klystu???????????

Skaitant jūsu komentarus juokas ima.Susidaro toks vaizdas,kad iki tos dienos, kai jūs gimėte, gyveno tik dinozaurai.Užmiršote kad gyveno seneliai,proseneliai ir taip toliau,kad šie žmonės ne seime ,o žeme dirbo.Asmeniškai mano senelis turėjo 6 sūnus ir visą ūkį tvarkydavo patys(nieko nesamdė).Tačiau, šito gerojo lietuviško pavydo dėka, buvo vadinami buožėmis.Laikai bėga, o šauksmai nesikeičia.Sakyčiau žmogau stipriai klysti,ne visi žmonės dirba UAB SEIMAS.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia fignia viskas.. kam reikejo, tas ir pasistate.. va kirkilo zentas pasistate pili miske ant salcios kranto, apsitvere didziausia misko gabala, visur slagbaumai... kodel tokiems galima o paprastiems ne ? juk leidima statyt misko paskirties zemeje ir dar prie upes kranto jie gavo prie kokia desetka metu, ten niekada nebuvo sodybu, buvo miskas ir pievute, kazkada ten as vazinejau pazvejot, o ir poilsiautoju ten netrukdavo.. dabar spyga...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pritariu smaugliui. yra savininkas - yra tvarka miske. aisku turi buti priejimas prie ezeru, tam yra sevitutai. jeigu uztveria viska aklinai be priejimo prie ezero - tokius ispist (nors musu valstybej tas turbut nerealu). o sakyti kad "man pofik sutvarkyta ar ne, as i gamta noriu" nu tai nezinau... as asmeniskai geriau sumokesiu kelis litus ezero/pliazo savininkui/nuomininkui ir megausiuos svara, graziu smeliuku, dugnu be buteliu sukiu ar konservu dezuciu, negu lipt per kruvas siuksliu, uostyt smarve ar vaikams pjaustytis kojas... turiu pats asmeniskai zemes prie ezero, ir is vienos puses suprantu tuos kurie nori ezere maudytis (leidziu visiems) o is kitos puses tuos kurie bando uzsitvert ir nieko nesusileist. juk patys pagalvokit, jeigu turi zmogus kazkur 50km spinduliu nuo tarkim Vilniaus sklypa prie ezero, tai pas ji prie ezero labai daug norinciu butu su palatke savaitgali pagert, parekt, pavemt ir po saves palikt kalna siuksliu (nesakau kad visi tokie).

 

ir aplamai. musuose uzdraust lengviausia, o kazka leist bet su protu ir kontrole - labai sunku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"kazka leist bet su protu ir kontrole - labai sunku. " - bėda tame, kad sukontroliuoti beveik neįmanoma, o tvarkyti kainuoja ir nesinori su atvežtinėm šiukšlėm vargti - todėl lengviausia yra tvora ir draudimai... arba varai į kaimo turizmo vietoves, ten kur iš to biznį daro.... susimoki ir turi švarią pamiškę ir paežerę...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitant jūsu komentarus juokas ima.Susidaro toks vaizdas,kad iki tos dienos kai jus gimėte gyveno tik dinozaurai.Užmiršote kad gyveno seneliai,proseneliai ir taip toliau,kad šie žmonės ne seime ,o žeme dirbo.Asmeniškai mano senelis turėjo 6 sūnus ir visą ūkį tvarkydavo patys(nieko nesamdė).Tačiau, šito gerojo lietuviško pavydo dėka, buvo vadinami buožėmis.Laikai bėga, o šauksmai nesikeičia.Sakyčiau žmogau stipriai klysti,ne visi žmonės dirba UAB SEIMAS.

 

Mano senelis-smetonos armijos aukstas pareigunas-su-Prezidento- padeka-kabo ant sienos.... Deja nieko neturejo...Kalba eina apie Absoliutu Lietuvos isporceliavima. dabartinej sistemoj O del juoko ir dinozauru-palauk kol koks Zuokinis Klerkas salia atsikraustys ARBA KRISTUTE AR Kirkilo anukas.. Pas kaimyne - svetima bobute atsiims zeme nes ras pamatus namo.. ir TAMSTAI Dar koki servitutini kelia uztvers..Ot Mielasis tada kitaip uzgiedosi......Arba tavo dali misko ar zemes pasiims...Legaliai- VSIO ZAKONNO..................

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano senelis-smetonos armijos aukstas pareigunas-su-Prezidento- padeka-kabo ant sienos.... Deja nieko neturejo...Kalba eina apie Absoliutu Lietuvos isporceliavima. dabartinej sistemoj O del juoko ir dinozauru-palauk kol koks Zuokinis Klerkas salia atsikraustys Pas bobute atsiims zeme ir TAMSTAI Dar koki servitutini kelia uztvers..Ot Mielasis tada kitaip uzgiedosi......Arba tavo dali misko ar zemes pasiims...Legaliai- VSIO ZAKONNO..................

Kad mano kaimynai ir taip pasiturintys žmonės.O tau kaip tikram lietuviui labai jau norėtusi,kad kas nors negerai būtu,ramiau miegotusi.Labai panašu,kad rusų kariuomenėje USTAVĄ garbinai.Aš iš tu žmonių kuriems nevisai vienodai, ar pas kaimyna savartynas,ar gražiai sutvarkyta,man labiau patinka kada gražu.Čia kaip per žiūronus žiūrėti,gali sufokusuoti vaizdą ir matyti tik tvora,o gali, sutvarkyta gamta,tai kiekvienas ir reguliuoja priklausomai nuo to, ka nori matyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš į diskusijas, gerai ar blogai, labai veltis nenoriu, nes nuomonė būtų tiesiog šališka ir niekuo nepagrįsta.

Tiesiog, žiūrau, kad kai kas gal nevisiškai suprato, ką aš turėjau galvoje sakydamas:

 

"O kai tvorą užsitveria, tai man gi visai vienodai, kas už tos tvoros; švarus nepaliestas miškas, išpuoselėtas parkas ar smirdantis sąvartynas- man tas žemės lopinėlis neegzistuoja. Taigi man geriau kiek prišiukšlintas miškas, nei tvora. Realiai vyrai, koks man skirtumas, kas už tvoros?"

 

Tai nereiškia, kad man nusispjauti kaip prižiūrima Lietuvos gamta.

Tiesiog reiškia, kad jeigu ji užtverta, tai tos gamtos ten kaip ir nėra.

Išeina, kad ten kažkieno kiemas... Ne mano tai reikalas kas kaip savo kieme tvarkosi.

Asmeniškai man geriau, kad to kiemo ten nebūtų ir tiek.

 

Savininkas turi visas teises disponuoti savo turtu kaip nori, gali apsitverti, gali leisti visiems naudotis...

 

Kaip bus priklausys nuo įstatymų, sąvininkų geranoriškumo ir visuomenės civilizuoto (arba ne) elgesio gamtoje.

Deja, bijau, kad savininkai apsitvers, tiesiog šiaip, dėl viso pikto, apsidrausdami nuo nemalonumų ir papildomų darbų...

Liūdnoka perspektyva...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, nemazai zmoniu tveriasi savo valdas dargi ir noredami isvengti xuliganu visokio plauko buduliu paliekanciu siuksles triuksmaujanciu ir panasiai. galiu is savo patirties pasakyti, kai neturejau zemes, piktinausi, kaip cia visur negalima vaziuot ir statyt palatkes, o ypac vietose i kurias vaziuodavau metu metus o poto kazkas imdav, nusipirkdavo ir aptverdavo. poto isigijau pats zemes prie ezero. jokiu tvoru nestaciau. bet kai kelis kartus man beveik pro nama per pieva (ne per kelia) skersai sklypa praleke keturatis, su visom is to isplaukianciom pasekmem, ir net nepasisveikines nuleke, iskart keliose vietose kur eina takeliai ismintis kaimieciu arba vaziuoja su keturaciais sukaliau kuolus. buciau states tvoras bet taip buvo pigiau. tai kas dabar kaltas, ar as kad prikaliau kuolu, ar barbarai kurie niokoja mano nuosavybe ir jiems ant manes nusispjaut? taipkad dar nemaza dalis apsitveria ir del to kad issaugot savo valdas.

 

siaip teisingai sakot, privati valda privati, savininkas gali daryt joje ka nori ir nieko cia nepadarysi. tik nuo savininko geru noru ir kontakto su kitais zmonem priklauso kas kur bus aptverta ir kam bus leista jo zemeje ka daryt. o tam kad visi kazkur galetu pailset prie ezero turi buti valstybiniai miskai, laukai, ezerai ir t.t. su poilsinem vietom tam skirtom. o ne pardavinet valzstybine zeme kam ir kaip papuola. taip TURETU buti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad mano kaimynai ir taip pasiturintys žmonės.O tau kaip tikram lietuviui labai jau norėtusi,kad kas nors negerai būtu,ramiau miegotusi.Labai panašu,kad rusų kariuomenėje USTAVĄ garbinai.Aš iš tu žmonių kuriems nevisai vienodai, ar pas kaimyna savartynas,ar gražiai sutvarkyta,man labiau patinka kada gražu.Čia kaip per žiūronus žiūrėti,gali sufokusuoti vaizdą ir matyti tik tvora,o gali, sutvarkyta gamta,tai kiekvienas ir reguliuoja priklausomai nuo to, ka nori matyti.

 

NESUSISNEKAM....Skaitykit atidziau apie ka kalba.....vyksta.....USTAVAS- Buvo gyvenime ir??? Pats Netarnavote Tarybineje armijoje?SKIAS???Pasiturintys kaimynai tik pas tamsta?Ubageliu Ner???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NESUSISNEKAM....Skaitykit atidziau apie ka kalba.....vyksta.....USTAVAS- Buvo gyvenime ir??? Pats Netarnavote Tarybineje armijoje?SKIAS???Pasiturintys kaimynai tik pas tamsta?Ubageliu Ner???

Jei norisi išsilieti tai liekis, kaip žmogus,o nekapok.Tau ka dabar su malunsparniu į darbą reikia skraidyti Zuokas kelius pamatiniais blokais užblokavo,ataušk.Aplamai aš džiaugiuosi,kad žmonės turėdami žemės miške galės namuką pasistatyti,o kažkam atrodo kad su šiuo įstatymu išguldys visus mežius.Panašu,kad ne ta partija,kuri tau patinka Vilniu valdo,tai dabar ant viso pasaulio pyksti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj chebryte - čia kita fignia iš tikro... visko esmė - įteisinti nelegalias ststybas miškuose, patikėkite... tačiau šis įstatymas leis kvartalais miško žemes paversti... šiaip, ačiū Dievui, variantų po "patikslinimo" sumažėjo... tačiau neabejoju, kad vėliau seks kiti "tobulinimai"... o dėl privatininkų, tai šiaip miško paskirtis yra iš esmės rekreacinė, skirta visų mūsų relaksacijai... bus blogai galutiniame variante... bet ne visur...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.