Pereiti prie turinio

del to uazinio sokinejimo...


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Noriu paklaust gal kas turit uaza su perdarita vaziokle kad taipnesokinetu? :huh:

kuo bla jis taipsokineja,kita kart baisu gazuot buksojant,nes atrodo kad toi kasnors sulus...

kas gali jam padet nuo to sokinejimo?

Gal det kokius stipresnius amortikus,arba isvis po 2...

bet va galvoju parasisiu gal kas perdarinejot,ir kanors patarsit :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reiskia sokineja???????Per kieta? Siubuoja? vedzioja?Stryksi?..............Lingiu prikista? PAKABA NEVAIKSTO?????????? APIBREZK....

 

Kaip pradedi kurnors strigti (BUKSOTI,SNIEGE-BALOI) pradeda sokineti xren znajet kaip...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kai pradeda buksuoti reikia keisti judejimo krypti o ne sokineti kol ka nutrauksi B)

 

 

Vazioti as mazdaug moku,bet va tas sokinejimas tai mane zudo,vazinejes as ant patrulio,pajero,fronteros nu niera to sokinejimo,kas turi uaza tai zino kas cia tokio,tik kad pas mane dar daugiau sokineja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne uazas, o oziukas :rolleyes: Patrulis man giliam sniege purtydavosi bet nesokinejo. Cia kaip as isivaizduoju kaip seni gazikistai, kad geriau krovini isversti atitaikydavo gaza su sankaba, kad sunkvezimis trukciot pradedavo- paciam taip karta netyciom yra pavyke siena pievoj kraunant ir nuo kupecio link kupecio pajudant, oi kaip tada ant manes sauke tas kur ant masinos buvo :rolleyes: O sakyk gal ratai tarkim priekiniai su galinais dydziais skiriasi ar tiltas gale greitesnis imestas- gal purve jungi abu tiltus ir vienas turi sokineti, kad perdavimai sutaptu :rolleyes: O gal rimtai gale amortikai gatavi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakelk masinos viena sona, sujunk abu tiltus, uzbresk ant padangu virsaus po bruksni ir pasuk uz vieno rato,kokius du apsisukimus.Ir ziurek ar bruksniai abu grysta i ta pacia vieta.Cia pasitikrinsi ar vienodo perdavimo reduktoriai.

 

pas mane galas uzvirintas,nu bet pakelsiu gala ir prieki koki viena sona ir paziuresiu,dekui,bet manau kad vienodi,nes as taip manau,jei butu kitokie reduktoriai tai ijungus prieki,variklis pajustu didele apkrova

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane galas uzvirintas,nu bet pakelsiu gala ir prieki koki viena sona ir paziuresiu,dekui,bet manau kad vienodi,nes as taip manau,jei butu kitokie reduktoriai tai ijungus prieki,variklis pajustu didele apkrova

Gal tada geriau isidek normalu neuzvirinta reduktoriu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tada geriau isidek normalu neuzvirinta reduktoriu

 

 

ne man gaila to isimti,nes jis man patinka :))))

zema isvis galima neblogai padriftoti,idesiu stipresnius amortikus ir parasisiu ar kas pasikeite.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne man gaila to isimti,nes jis man patinka :))))

zema isvis galima neblogai padriftoti,idesiu stipresnius amortikus ir parasisiu ar kas pasikeite.

sniege sokines,kad ir ka darytum,del skirtingu reduktoriu nesokineja-isbandyta,jei purve sokineja bus amortiku ir lingiu gumu kalte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.