Pereiti prie turinio

KADA TRUKS KANTRYBE


gince

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 201
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Atsiprašau, praleidau. Kasmet man asmeniškai valstybė sugrąžina mokesčių permoką, nedaug, apie 1500 Lt. Ne kažin kas, bet faktas, kad ir mūsų valstybėje tai įmanoma. Ir nesakyk, kad aš čia kažkos unikumas (neskaitant sutrenktos galvos).Kaip ten bebūtų, norint, kad kažką gražintų ar pan., iš pradžių reikia kažką sumokėti.

 

P.S. parazitui, imituojančiam bedarbį (o gal dar ir invalidą), valstybė dar ne tiek išmoka.

Man irgi kazkada grazindavo mokesciu permoka, bet pernai pasiskaiciavo, kad turiu grazinti jas uz praejusius 4 metus atgal i biudzeta. Skausminga buvo. Sako individuali veikla. Vat teip.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinot Kas idomiausia??..Supjudomi tie patys lietuvos gyventojai-Vat Bedarbiai-parazitai-Pensininkai -perdaug nori ir gauna-mokytojai gauna-perdaug gydytojai-ima kysius Kedziai- Negeri-Sulaikem seniuna. arestavom..sulaikem vandenu vadova-po to ismokejom kompensacijas statom stadiona,valdovu rumus vazinejam komandiruojames na dar siluma brangoka-KOMISIJA-sudarom. Baukutes vyras Girtas...O Visumoj Suo Loja O karavanas-eina toliau Ir Ph Valdantiesiems ta Lietuvele.20m o ZOPA..Kas Pasakys Kad Ne Taip..O Jus ten kniskites po ta siukslyna eskit viens kitus,,,,,,Spreskit numestas problemikes........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigis seniai žinoma išmintis - du pešasi, trečias laimi... :) visad sakiau, jei koks kipišas per TV, tai lauk užslėptos staigmenos ....

Ta pati ir sakau, propaganda ir zmoniu pjudymas kolei kas sekmingai nesa vaisius. Dauguma nesuvokia kas darosi anksciau, daabr jau siek tiek daugumai aiskiau, bet kas bus rytoj neaisku. Nes dauguma deja nemasto, o jei masto tai apie bambali,alu,kaip pavogti,kombinuoti... O strategiskai masto gal 10-15%

Taigi kad dauguma suprastu turi daugiau laiko praeit. Kas tiem 10% matosi is kart, daugumai daeis per 50 metu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien lukoile kava geriau ir vienas ciuvas keliu vinjiete pirko...susidomejau kitu metu pabrangimu... pas kasininke issiaiskinau kad jie data ant metinio talono gali isstatyt kaip nori... nu kaip pvz mano situacijoj N1 : nuo geguzes 1 d. N1 kainuos 1800, dabar 600 ... jei as perku kovo men. pabaigoj metine vinjiete , bet as ja atidarau lapkricio men ? sutaupau 1200 lt :rolleyes: ??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien lukoile kava geriau ir vienas ciuvas keliu vinjiete pirko...susidomejau kitu metu pabrangimu... pas kasininke issiaiskinau kad jie data ant metinio talono gali isstatyt kaip nori... nu kaip pvz mano situacijoj N1 : nuo geguzes 1 d. N1 kainuos 1800, dabar 600 ... jei as perku kovo men. pabaigoj metine vinjiete , bet as ja atidarau lapkricio men ? sutaupau 1200 lt :rolleyes: ??

 

<_< nujo, skyle ...

bet manau pakeis vinjetes, nu tipo kazkokias kitokias tures spausdint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net įdomu pasidarė, kiek gi aš Švedijoj per metus už savo darbinę mašiną moku :)

Pasirodo, metinis mokestis Ford Transitui pagal šios dienos valiutų santykį-apie 1770 lt.Kiek kainuos Lietuvoj nuo gegužės 1 d.-puikiai žinot... :rolleyes: Iš čia galima daryt išvadą, kad Lietuviui kantrybė netruks niekada :D Kiek jį bedulkintų visais įmanomais būdais-jam absoliučiai pofig.Pvz., dyz.kuras nuo Naujųjų pabrango apie 20 ct/l- niekam neįdomu, visi važinėja, kaip važinėję, galima pagalvot, kad kolonėlėj niekas nesipila...Anksčiau bent kokia protesto akcija būdavo, o dabar kas?

 

 

Ir apskritai, ne taip jau blogai litoffcai gyvena...Buvau praeitą savaitgaly Akropoly Vilniuj.Mašinos nelabai yra kur pastatyt, norėjom pavalgyt-vietų praktiškai niekur nebuvo.Tai ar čia blogo gyvenimo apraiškos???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dar aš bulbašus nuo vietinių atskiriu :) Tautiečių buvo dauguma...

Chren čia Šveicarija...Kuo puošnesnė ir probangesnė išorė, tuo skurdesnis ir niekingesnis vidus... kaip kad riešutą paimtum-kevalas lyg ir nieko, o vidus totaliai supuvęs :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir apskritai, ne taip jau blogai litoffcai gyvena...Buvau praeitą savaitgaly Akropoly Vilniuj.Mašinos nelabai yra kur pastatyt, norėjom pavalgyt-vietų praktiškai niekur nebuvo.Tai ar čia blogo gyvenimo apraiškos???

visur normalioj saly zmones gali sau leisti savaitgali ir apsipirkti didesniam mole, ir joje esancioje zabegalokoje uzkast. O kad KAI KURIE lietuviai(nes matei tik tuos kur atejo,KITU, N+K KAVADRATU skaiciaus zmoniu,kurie uz paskutines kapeikas makaronus verda per akropolio langa tikrai nematei) dar gali sau ta leist tai jau ispindejimas tipo? Man pikta ant uzdarbiaujanciu uzsieny, kurie gryzta ir sarkastiskai replikas meto, va mol gerai gyvenat, dar kaip zmones galit sau leist i akropoli nueit, va ir i teatra sukrapstot, uj kaip gerai gyvenat...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visur normalioj saly zmones gali sau leisti savaitgali ir apsipirkti didesniam mole, ir joje esancioje zabegalokoje uzkast. O kad KAI KURIE lietuviai(nes matei tik tuos kur atejo,KITU, N+K KAVADRATU skaiciaus zmoniu,kurie uz paskutines kapeikas makaronus verda per akropolio langa tikrai nematei) dar gali sau ta leist tai jau ispindejimas tipo? Man pikta ant uzdarbiaujanciu uzsieny, kurie gryzta ir sarkastiskai replikas meto, va mol gerai gyvenat, dar kaip zmones galit sau leist i akropoli nueit, va ir i teatra sukrapstot, uj kaip gerai gyvenat...

Tų, kaip tamsta sakai, "KAI KURIŲ lietuvių", tą dieną buvo tiek, kad vos per minią prasibraut :blink: Nors, jei žmonėms reikia šopingų, ėdesio kokioj nors "zabegalovkoj", tai negi uždrausi...Viskas paskaičiuota ir sugalvota...Dirbk-pirk-mirk...

Ir šiaip, visokie akropoliai ir maksimos tikrai ne ta vieta, kurias aplankius, galima būtų girtis savo gerbūviu :) Į teatrą, kiną-reikia.O į akropolius-maksimum kartą per pusmetį :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gi savaitgalis, nieks nedirba, ir sopinasi daugiau,ir mes savaitgali i akropoli klp neretai palekiam, sio ar ano ir i maistyna nueinam, nes ten asortimentas didesnis nei paprastoj maximoj. Jei valdai naturini uki gal tau ir uztenka syki i pusmeti akropoli nuet, mes kadangi nieko neauginam, o est norim, tai uzsukam gana daznai. ir jokio dyvo nematau, kad savaitgali zmoniu pilna. est visi nori. paziurek kur daugiausia hebros, gi maistyne o ne skudurynuose...

apie gyrimasi gerbuviu nebuvo rodos visai, mane stebina tavo poziuris- kad o kaip gerai gyvena pilna parde zmoniu.kas yra is tikro elementarus dalykas.

atseit kitur sedi hatoj rura surauke. nu bendrai jei sveduose tvarka kaip norveguose, kad niekas savaitgali nedirba, tai del to ir nera zmoniu. bet ten jie ir dirba tik iki 15val, tai gali sopintis paprasta diena, o sekma diena guli hatoj arba i kalnus eina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir čia tik nepradėkit tarpusavi rietis :) gal į Akropolį yra pigiausia nueiti pasižmonėti, pasijusti kažkiek žmogumi... nei į teatrą ar gerą kiną, koncertą... parodą... savaitgaliui ir aplinkinių rajonų "turistai" sulekia pabūti sostinėj... + ten viskas vienoje vietoje... visą dieną gali šiltai badziotis alėjomis ir beveik nieko nepirkti..

 

bet vieną kartą graudu buvo ir pikta... kai apsauginis palydėjo pro duris varganą jauną porelę, matėsi, kad jie savo tvarkingais bet į akis krentančiais varguoliu apdarais neįsipaišė į akropolio viziją.... na iš jų veido nepasakytum kad apsivogė... pasitiko juos jau toli nuo įėjimo ir apsuko atgal...

 

o dar aplink pavažinėjus ir pažiūrėjus kokie namai ir tvoros dygsta... tikrai dar riebiai gyvenam... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tunks

Neturiu natūrinio ūkio ir aš, bet, kaip jau ir sakiau, didžiųjų prekybcentrių nelabai pasigendu :) Jeigu ne filmas, kurį tikrai buvo verta pamatyti, nebūčiau ir šįkart tam Akropoly lankęsis... Neturiu jokio noro(o ypač-prieš didžiąsias metų šventes) grūstis tarp dar kelių tūkstančių lietuvių...Nebuvo to šopingo anksčiau-ir kaip tie žmonės pragyvendavo, siaubas... :lol: Bet galbūt turėjo daugiau laiko sau ir kitiems, kaip manai?

Gal geriau dešimt kartų nueit į kalnus, negu vieną kartą-į maximą... B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš čia galima daryt išvadą, kad Lietuviui kantrybė netruks niekada :D Kiek jį bedulkintų visais įmanomais būdais-jam absoliučiai pofig.

Įtariu ir aš kad tiems kur liko ant žemės Lietuvos gyvent kantrybė jau kažin ar trūks kada nors ba liko tie kur sovietinių laikų, nepriklausomybės kovų ir paskutinio nepiklausomybės dvidešimtmečio užgrūdinti. O silpnesni išsibarstė po visą pasaulį. :rolleyes:

 

O jei rimtai pamąsčius tai nei vienai vyriausybei nerūpėjo kad darbo būtų prie vietos visiems. Iš dalies jiems net geriau kad LT piliečiai emigruoja ba nelieka kam kelt kipišo, o tuos likusius valdyt lengviau ba lieka tik tie kurie turi ką prarast ir tie kurie niekam nereikalingi. Bet kuriai vyriausybei ne į temą susigražint atgal tą dalį žmonių kurie gali pasipriešint jų vykdomai politikai , čia geriau jau prastumt imigracijos įstatymą - valdyt imigrantus žymiai paprasčiau nei sudaryt sąlygas vietiniams kad pastarieji nekeltų kipišo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tunks

Neturiu natūrinio ūkio ir aš, bet, kaip jau ir sakiau, didžiųjų prekybcentrių nelabai pasigendu :) Jeigu ne filmas, kurį tikrai buvo verta pamatyti, nebūčiau ir šįkart tam Akropoly lankęsis... Neturiu jokio noro(o ypač-prieš didžiąsias metų šventes) grūstis tarp dar kelių tūkstančių lietuvių...Nebuvo to šopingo anksčiau-ir kaip tie žmonės pragyvendavo, siaubas... :lol: Bet galbūt turėjo daugiau laiko sau ir kitiems, kaip manai?

Gal geriau dešimt kartų nueit į kalnus, negu vieną kartą-į maximą... B)

 

jei nieko neaugini,tai perki mazesnese pardese, jei didesniu nepasigendi. Jei perki mazesniuose logiskai mastant, esi prie lito, nes ten viskas kaip taisykle buna keliom kapeikom brangiau, bo is tu paciu didziuju centru viskas ten suvezta . taigi gali sau leisti nesistumdydamas su keliais tukstanciais, keliom kapeikom brangiau apsipirkti. Kiti renkasi pasistumdymo alternatyva idant sutaupytu tas kelias kapeikas. teip kad riebiai negyvenam mes dar nes vis dar grudames kur pigiau...Kas kam...

o tas nebudavo sopingo, tai neargumentas seniau zmones kazkiek savo augindavo ir sopingo maziau reikejo, mes irgi kazkada auginom ir kiaules ir ka nori ir pardej tik duona ir sviesta pirkdavom ir rusiskus sandalus su unformom, tada tikrai nereikejo jokio sopingo :)

bet sutik daba nebe tie laikai, zmones nieko savo nebeaugina o viska perka, ir kur pigiau grudasi alkunem spieciais...savaitgaliais spieciai da didesni, bet tai nereiskia kad mes labai jau bagotai visa tauta laikomes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, brangiau/pigiau-čia didelis klausimas...jei jau tikrai reiktų apsipirkt pigiai-važiuočiau į Lenkiją, nes ne taip ir toli :) O lakstyt iš vieno prekybcentrio į kitą, kad sutaupyt kelis centus-taigi man degalai brangiau kainuos...

Žmonės dabar nieko patys neaugina, jiems paprasčiau yra pirkt, pvz., dešrą, kur, be dešimties produktų "E...", yra dar ir keliolika procentų mechaniškai atskirtos mėsos pėdsakų likučių... :P Tuoj apskritai nebus ką pirkt, viena chemija :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, brangiau/pigiau-čia didelis klausimas...jei jau tikrai reiktų apsipirkt pigiai-važiuočiau į Lenkiją, nes ne taip ir toli :) O lakstyt iš vieno prekybcentrio į kitą, kad sutaupyt kelis centus-taigi man degalai brangiau kainuos...

Žmonės dabar nieko patys neaugina, jiems paprasčiau yra pirkt, pvz., dešrą, kur, be dešimties produktų "E...", yra dar ir keliolika procentų mechaniškai atskirtos mėsos pėdsakų likučių... :P Tuoj apskritai nebus ką pirkt, viena chemija :angry:

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad mazos krautuveles is dideliu prekybcentriu uzsiperka ir pas save pardavineja tai yra faktas. ir tikrai yra brangiau. Paziureciau kaip is pajurio pasivazinetum maisto pirkt i Lenkija :)

 

o del neauginimo nieko yra visai kita laaabai plati tema. Zmones ne del to neaugina kad jiems paprasciau pirkti.Cia valstybes politika tokia, kad niekas nieko neaugintu. Del to padaryta taip kad auginti del savo poreikiu nieko neapsimoketu, arba iseitu panuliam geriausiu atveju. Cia kalbu apie smulkius tvartelius kur 2 kiaules viena karve ir 10 vistu. Su fermom biski kitaip.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu ir as naturinio ukio, bet maximoj karta i puse metu uzeinu, ir dazniausiai siiap i picerija ar dar kokia ledo arena vaikui... Nes tikrai dazniausiai vuiskas nevalgoma ir baisu. O zmoniu tukstanciai is sono matosi serga sopingu-materializmu, tempia viska is eiles neziuredami. Vaikams pilnus vezimus prikise slamsto kurio vakui niekaip dykai neduociau :( karoce ten durniu laivas ir musu durniu laivo valdzios rinkejai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.