Pereiti prie turinio

TLC95 po OME sumontavimo atsirado vibracija


Rekomenduojami pranešimai

Taigis, sudejo man Old Man Emu pakaba su 4 cm pakelimu. Kadangi priekines spyruokles buvo uzsakytos papildomai apkrovai, tai kol nebuvo gerves, apsaugos, priekis buvo kazkiek auksciau pakiles, nei galas. Vaziuojant virs 80 km/h labiau priekineje automobilio dalyje atsirado vibracija, taciau ejo per visa kebula. Galvojom, kad pasidevejusios kardano kryzmes kaltos, pakeitem, rezultatas nepagerejo. Kai sumontavo gerve bei variklio apsauga, vibracija pamazejo, taciau visiskai nedingo.

Itarimas krenta ant pusaciu, nes pastarieji po pakelimo isvirte nemazu kampu.

 

Kam nors buvo pasitaikiusi si problema? Kaip sprendete?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Radau panašią temą reikalas tas kad ir man nepranyksta vibracija važiuojant 90 km ir daugiau atsiranda vibracija, kai nupirkau padangos buvo plikos ,uždėjau naujas ,išbalancavo nepagerėja ,sutepiau šiandien kryžmes nepagerėja pertikrinau tepalus ,viskas nebežinau .Įdomu kaip būna kai išdilusios kryžmės,ir kaip suprasti kai jos išdilusios.Nuvažiavau kur daro suvedimus ,tai sakė kad suvedimas su vebracija nesiriša ,blogas suvedimas Ėda padangas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau panašią temą reikalas tas kad ir man nepranyksta vibracija važiuojant 90 km ir daugiau atsiranda vibracija, kai nupirkau padangos buvo plikos ,uždėjau naujas ,išbalancavo nepagerėja ,sutepiau šiandien kryžmes nepagerėja pertikrinau tepalus ,viskas nebežinau .Įdomu kaip būna kai išdilusios kryžmės,ir kaip suprasti kai jos išdilusios.Nuvažiavau kur daro suvedimus ,tai sakė kad suvedimas su vebracija nesiriša ,blogas suvedimas Ėda padangas.

duodi vaziuodamas gazo,dreba.atleidi gaza nedreba.dazniausiai buna kryzme gatava

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane atvirksciai - priekis iskiles, tai itariu pusasiu lauzima. kolkas nedariau net nuotraukos, kad ideti i foruma, nes turi ateiti spyruokles mazesnei apkrovai, priekis turetu nusesti. tada vel bandysiu. vibracija, tik duodant apkrova. kryzmiu pakeitimas naujomis, kaip minejau, vibracijos nepanaikino.

dieduk, jei ka, po keitimo turiu priekines ir galines spyruokles su amortikais gero stovio.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir ne į temą kadangi turėjau problemą su kitos rūšies auto bet knisausi ilgai, situacija labai panaši, problemos baigėsi pakeitus priekinį guolį, sakysit kad guolis turi ūžti, dėja taip nebuvo, tikrino kardaną, keitė pakabos dalis, traukes ir t.t. kol melgoj tikrino ratus, stačiau ant stendo ir tikrino balansavimą ant automobilio, nepigus reikalas, tik tada jie nusprendė kad tai guolis pakeitė ir automobilis nulėkė kaip vėjas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Šiaip jau chebryte viskas paprasčiau aš irgi išsiardžiau kryžmę bet kai paskambinau vadybininkui pasakiau kad man reikia kryžmės 95 priekinės ir galinės kitą dieną parvežė jos vienodos ,tik nežinau ar galinio kardano ta kur jungiasi prie razdatkės ,bet man atrodo kad jos vienodos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip jau chebryte viskas paprasčiau aš irgi išsiardžiau kryžmę bet kai paskambinau vadybininkui pasakiau kad man reikia kryžmės 95 priekinės ir galinės kitą dieną parvežė jos vienodos ,tik nežinau ar galinio kardano ta kur jungiasi prie razdatkės ,bet man atrodo kad jos vienodos.

 

atrodo-neatrodo yra ismatavimai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.