Pereiti prie turinio

neturi traukos nissan terrano


Rekomenduojami pranešimai

o pas tave normaliai vaziuoja kai purkstukas su laidu neveikia?

 

tikrai normaliai :) tas pukstukas susiktas net nezinau ka duoda nes ir forumietis koskos tikrino ir buvau nuvazeves ant anglo patikrinau kuris su maza rida labai tai irgi neveikia,dizel srvize sake turi but varza, tos varzos niekur neradau :) kiti meistrai sako kad varzos taip nepatikrinci :) dar kiti sako neimk i galva ir vazinek :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 102
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

tikrai normaliai :) tas pukstukas susiktas net nezinau ka duoda nes ir forumietis koskos tikrino ir buvau nuvazeves ant anglo patikrinau kuris su maza rida labai tai irgi neveikia,dizel srvize sake turi but varza, tos varzos niekur neradau :) kiti meistrai sako kad varzos taip nepatikrinci :) dar kiti sako neimk i galva ir vazinek :)

vazineciau ir as bet kad masina nevaziuoja :( o tas purkstukas tai reguliuoja degimo kampa varza ir pas mane bande meistrelis prisabacit bet nesigauna kompo apgaut is pradziu buna viskas gerai pavaziuoji kokius 2 km uzsidega chekas ir vel netraukia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazineciau ir as bet kad masina nevaziuoja :( o tas purkstukas tai reguliuoja degimo kampa varza ir pas mane bande meistrelis prisabacit bet nesigauna kompo apgaut is pradziu buna viskas gerai pavaziuoji kokius 2 km uzsidega chekas ir vel netraukia

Kai purkštukas atjungtas ar numiręs tai kompas ano "nemato" ir su ta mintim apsipranta - jungia avarinį darbo režimą.

Kai vietoj purkštuko pakabinta varža kompas aną jau mato bet negauna jokios info apie purkštuko darbą (varža nesimuliuoja purkštuko darbo signalų) nors kad variklis dirba gauna info nuo kitų daviklių, rezultatas vėl tas pats - avarinis režimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki. Na aš labai nemažai servisų apvažiavau irgi kai netraukė, ir toj pačioj Ivuanoj buvau, tai visi pečiais traukė, gal tas, gal anas. Daug ką išbandžiau, lenkt būdavo neįmanoma, reikdavo 2km :) Simptomai: pagazavus sutrukčiodavo, išmesdavo baltą dūmą ir traukos nebuvo. Tai ryžausi oro srauto matuoklę nuplaut su nuriebalintoju tokiu purškiamu (nauja virš 2000). Ivuanoj sakė negalima plaut. Ir problema dingo, db vėl vaziuoja kaip žvėris.

P.S. tiem kas sako TD daug geriau, tai traukos atzvilgiu nėra ką ir belygint, su tdi tai net ir mieste nieko važinėt, o su td tai kaip su troleibusu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Na aš labai nemažai servisų apvažiavau irgi kai netraukė, ir toj pačioj Ivuanoj buvau, tai visi pečiais traukė, gal tas, gal anas. Daug ką išbandžiau, lenkt būdavo neįmanoma, reikdavo 2km :) Simptomai: pagazavus sutrukčiodavo, išmesdavo baltą dūmą ir traukos nebuvo. Tai ryžausi oro srauto matuoklę nuplaut su nuriebalintoju tokiu purškiamu (nauja virš 2000). Ivuanoj sakė negalima plaut. Ir problema dingo, db vėl vaziuoja kaip žvėris.

P.S. tiem kas sako TD daug geriau, tai traukos atzvilgiu nėra ką ir belygint, su tdi tai net ir mieste nieko važinėt, o su td tai kaip su troleibusu :)

tai tau pasiseke kad uzteko oro srauto matuokle nuplaut as buvau pakeites nuo kitos masinos niekas nepasikeite viena vaziavo kaip vaziavus kita ne

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

P.S. tiem kas sako TD daug geriau, tai traukos atzvilgiu nėra ką ir belygint, su tdi tai net ir mieste nieko važinėt, o su td tai kaip su troleibusu :)

pravesciau as pati su savo TD, dar klausimas pas ka geriau eitu :D o jei persimauciau ant standartiniu ratu tai tiksliai padaryciau ;):D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

turbut kura atsukes ne viena apsukima jeigu gerai bega :)

pasukes varzteli 180 laipsniu pagal rodykle, sakyciau optimalus variantas, variklis nedumina, bet trauka pagerejus, galima sukt dar daugiau, bet tada eis kibirais saliara ir didelio efekto nebus.. beje nebloga tema apie galios didinima 2.7 td http://terrano.irk.ru/forums/viewtopic.php?f=2&t=17922&sid=8ddeabf4064eb7862d05e946369b39f5 aiksu yra ir kitokiu variantu kaip padidint trauka.. pvz automobilio svorio lengvinimas... ismeti viska kas nebutina auto, kapotas, galines ir sonines durys, sedynes, atsarginis ratas, kilimai ir t.t. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

turiu nt1 2.7td, pirkau irgi td tam, kad maziau turet bedu, bet va turiu viena ir vis niekaip neissprendziu, nors nesu zalias automobiliuose. zodziu beda tame, kad saltas ir traukia ir vaziuoja, bet pasilus trauka kaip ir nedingsta, bet vaziuojant svelniai, ties ta riba apsuku kai turetu pradet sukt turbo, prasideda kalenimas kaip voztuvu, kaip pacio alkuninio. jei normaliai spaudi gaza, jokiu problemu, bet jei leciau pradeda kalent, perspaudi gaza ir atiranda trauka bet tuo momentu ismeta dumo kamuoli.o vaziuojant pns apie 2500rpm, atleidus gaza turbo zviegia taip, lyg perpustu. uztenka atjungt vakuminius solenoidus abu (po kapotu, desinej pusej prie remo prisukti), dingsta visos bedos. vienas sake tie solenoidai nevaiksto, tikrinau savus, vaiksto, net kitus idejau, bet vis ta pati beda. gal esat susidure kas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu nt1 2.7td, pirkau irgi td tam, kad maziau turet bedu, bet va turiu viena ir vis niekaip neissprendziu, nors nesu zalias automobiliuose. zodziu beda tame, kad saltas ir traukia ir vaziuoja, bet pasilus trauka kaip ir nedingsta, bet vaziuojant svelniai, ties ta riba apsuku kai turetu pradet sukt turbo, prasideda kalenimas kaip voztuvu, kaip pacio alkuninio. jei normaliai spaudi gaza, jokiu problemu, bet jei leciau pradeda kalent, perspaudi gaza ir atiranda trauka bet tuo momentu ismeta dumo kamuoli.o vaziuojant pns apie 2500rpm, atleidus gaza turbo zviegia taip, lyg perpustu. uztenka atjungt vakuminius solenoidus abu (po kapotu, desinej pusej prie remo prisukti), dingsta visos bedos. vienas sake tie solenoidai nevaiksto, tikrinau savus, vaiksto, net kitus idejau, bet vis ta pati beda. gal esat susidure kas?

man atrodo kad beda gali buti su EGR jeigu neatjuntas pabandyk atjungt pavaziuok gal kas pasitaisys

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tau pasiseke kad uzteko oro srauto matuokle nuplaut as buvau pakeites nuo kitos masinos niekas nepasikeite viena vaziavo kaip vaziavus kita ne

O nuo kitos mašinos ta oro srauto matuoklė veikė? Aš kažkaip manyčiau, kad tau oro srauto matuoklė žinok. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo kitos mašinos ta oro srauto matuoklė veikė? Aš kažkaip manyčiau, kad tau oro srauto matuoklė žinok. :rolleyes:

ant kitos masinos veike problema buvo purkstukas su laidu pirmam cilindre mires

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

bandziau ir be filtro, turbina pakeista o dumo tai biski per daug. Siaip riedet rieda gerai tik kad galios ziauriai truksta, seniau dar ir sauluciu eidavo paraust o daba nelabai

studijuok anksciau parasytas panasias temas... variklyje yra paprasta viskas.. arba nera ka uzdegt arba nera kam uzdegt..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal gali koks purkstukas chujovai veikt?

jau prirasyta su tokiom bedom mase teoriju... jei info paieska neveikia, tai primensiu trumpai: keiti kuro oro filtrus, ant kuro siurblio vamzdelio , kuris i siurbli isisuka netoli vairo stiprintuvo , arciausiai radiatoriaus, yra filtriukas, issuk vamzdeli ir iskrapstyk ji nafig, aisku jei jis dar yra.. jei ne , tai ipilk biski benzo ir su suspaustu oru ispusk, nes issukant vamzdeli pribyra purvo.

Jei ir tas nepadeda, ieskok ar nesivakumuoja kuras bake, ar abratke veikia, ar atbulinis voztuvas gyvas, kaip variklio kompresija, kuro kokybe ir t.t. jei napadeda, varyk i diagnostika... pats jokiu purkstuku neiisiminek ir nebandyk ju reguliuot

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.