Pereiti prie turinio

Kompasas ir temperaturos davikliai


rankinukas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki!

Nenorejau kurti naujos temos, bet prireike!Nes buvau ydejas y http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/12985-keli-klausymai-apie-mp-ii/ bet nieko!

Tai tikiuosi ADMINAI NESUPYKS uz nauja tema!

Noreciau pasiklausti gal kas zino kurioje vietoje gali buti gedimas mano MP2 Kompaso? Nes pas mane yjungus degima ysijungia tik apsvietimas(ta prasme tik oranzinis ekranas irnieko daugiau nerodo),is pradziu galvojau kad neveikia nes sugedes, bet is pazystamo buvau issiemes paziuret, bet ir jo neveike pas mane.... Kur ieskot problemos? Gal relese(jai taip tai kur jos turi but) ar kur kitur?

kalba eina apie toky kompasa su temperaturos jutikliu kaip sitoje foto is desines!

post-6013-12982305880801_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsivesk laidus iki daviklių ir ten ieškok. Pas Mitsių yra viena bėda, kontaktai oksiduojasi prie daviklių, kurie gauna išorinių veiksnių (vanduo, sniegas ). Reikia perlituot daviklių jungtis arba pasikeist daviklius ir jungtis. Bet dabar visos jungtys kitaiskos, taip , kad lituok :) .Aš savo daug jungčių perlitavau ir daug laidų naujais pakeičiau :)

Užtat dabar nebėra problemų kokiems 20 metų :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isnarsiau visus angliskus forumus ir radau tokia ydomu dalyka! kaip is tu forumu supratau tai cia yra nemano vieno mitsubo liga- kompaso apsvietimas dega bet jis daugiau nieko nerodo! tai tenai zmogus rase kad jame stovi daug kondensatoriu ir 5 is ju buna dazniausiai nuduse! 4kondensatoriai 100vatu ir 10 micro faradu, o vienas 10vatu 100micro faradu!tai siandien nusipirkau tuos kondensatorius 4 po 16 centu ir 1 uz 18 centu!tai davaiau vienam elekrikui kad perlituotu nes pats ne elektikas tai nesinori prichalturint! rytoj tureciau pasiimti ir pasiziureti ar pades?jai taip tai galesiu ymesti foto su kondensatoriais kuriuos reikia keisti jai kam aktualu! jai ne tai ieskosiu bedos laiduose!

 

Dariuk, dar prie topaties norejau paklausti jai nepades- tai gal zinai kurioje vietoje ieskoti temperaturos davikliu ir kompaso kompo(ar kazko panasaus) kad galeciau laidus persitempti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isnarsiau visus angliskus forumus ir radau tokia ydomu dalyka! kaip is tu forumu supratau tai cia yra nemano vieno mitsubo liga- kompaso apsvietimas dega bet jis daugiau nieko nerodo! tai tenai zmogus rase kad jame stovi daug kondensatoriu ir 5 is ju buna dazniausiai nuduse! 4kondensatoriai 100vatu ir 10 micro faradu, o vienas 10vatu 100micro faradu!tai siandien nusipirkau tuos kondensatorius 4 po 16 centu ir 1 uz 18 centu!tai davaiau vienam elekrikui kad perlituotu nes pats ne elektikas tai nesinori prichalturint! rytoj tureciau pasiimti ir pasiziureti ar pades?jai taip tai galesiu ymesti foto su kondensatoriais kuriuos reikia keisti jai kam aktualu! jai ne tai ieskosiu bedos laiduose!

 

Dariuk, dar prie topaties norejau paklausti jai nepades- tai gal zinai kurioje vietoje ieskoti temperaturos davikliu ir kompaso kompo(ar kazko panasaus) kad galeciau laidus persitempti?

 

Salono temperatūros daviklis yra ant vairalazdės apdailos (vairuotojui tarp kojų :) ) lauko temperatūros daviklis - veidrodyje lyg būdavo kairiame veidrodyje, dėl to negarantuoju.

Kompaso daviklis yra iškart už tos konsolės kur kompasas link priekinio stiklo.

Beje kompasą reikia nustatyti. Paspaudi "S" mygtuką, pradeda lakstyti kompaso rodmenys, tuomet apvažiuoji ratą (360 laipsniu) ir jis pasigauna šiaurės kryptį. Geriausia tai daryti pievoje kur toliau nuo pastatų, kitaip paklaida gali gautis. Ir nuotraukoje gali būti pavaizduota anglo konsolė, nes pas mane kompasas yra pirmas prie vairo. Gal ten niekas nepajungta :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Salono temperatūros daviklis yra ant vairalazdės apdailos (vairuotojui tarp kojų :) ) lauko temperatūros veidrodyje lyg būdavo kairiame veidrodyje, dėl to negarantuoju.

Kompaso daviklis yra iškart už tos konsolės kur kompasas link priekinio stiklo.

Beje kompasą reikia nustatyti. Paspaudi "S" mygtuką, pradeda lakstyti kompaso rodmenys, tuomet apvažiuoji ratą (360 laipsniu) ir jis pasigauna šiaurės kryptį. Geriausia tai daryti pievoje kur toliau nuo pastatų, kitaip paklaida gali gautis. Ir nuotraukoje gali būti pavaizduota anglo konsolė, nes pas mane kompasas yra pirmas prie vairo. Gal ten niekas nepajungta :scratch:

Dekui uz info! Pas mane ta visa konsole nuo anglo nes keista ir fiske buvo pajungta, o foto ideta tokia pati kaip mano kaip pavizdys is interneto nes mano nieko nerodo tik morkvinis ekranas.... :(

 

siandien nespejau pasiimti savo kompaso, bet rytoj is ryto leksiu pas elektika nes skambino kad viska jau padare!tikiuosi kad veiks.... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Dekui uz info! Pas mane ta visa konsole nuo anglo nes keista ir fiske buvo pajungta, o foto ideta tokia pati kaip mano kaip pavizdys is interneto nes mano nieko nerodo tik morkvinis ekranas.... :(

 

siandien nespejau pasiimti savo kompaso, bet rytoj is ryto leksiu pas elektika nes skambino kad viska jau padare!tikiuosi kad veiks.... :rolleyes:

 

sakyk ar susitvarke ? jeigu taip kiek kainavo ir duok elektronščiko kontaktus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad netersti eterio, tai turiu ir as sioki toki klausima.

Pas mane sporte stovi tokia pati panele kaip nuotraukoje, ir nesuprantu ka tas vidurinis daviklis rodo ir kam jis reikalingas.

Esme tame kad jis rodo tik oro temperatura pas mane ir visa laika ratu besisukancias keturias S raides...

post-235-13316479459188_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad netersti eterio, tai turiu ir as sioki toki klausima.

Pas mane sporte stovi tokia pati panele kaip nuotraukoje, ir nesuprantu ka tas vidurinis daviklis rodo ir kam jis reikalingas.

Esme tame kad jis rodo tik oro temperatura pas mane ir visa laika ratu besisukancias keturias S raides...

 

jei gerai supratau pas tave turi rodyti alono ir isores oro temp. o besisukancios S raides kompasas kuris iesko siaurezs...kartu muset reiks vezti pas elektronikus "perlitavimui" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki,

kad nekurt naujos temos, bandysiu ir aš čia pasireikšt. Pas mane MP II per vidurį panelės tas toks abalys, kur rodo pasvirimo kampą nustojo vartytis (stovi kaip įkaltas). Auto buvo nenaudojamas ir stovėjo garaže apie 3,5 metų. Kas galėjo atsitikti ?

Iš anksto dėkoju už protingus pasisakymus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

kad nekurt naujos temos, bandysiu ir aš čia pasireikšt. Pas mane MP II per vidurį panelės tas toks abalys, kur rodo pasvirimo kampą nustojo vartytis (stovi kaip įkaltas). Auto buvo nenaudojamas ir stovėjo garaže apie 3,5 metų. Kas galėjo atsitikti ?

Iš anksto dėkoju už protingus pasisakymus.

 

kiek skaiciau forumuose ten turi buti koks tai skystis (pas mane jokio skuscio nera) tai gal nuo stovejimo aseles buiski rudziu pagavo ir viskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

stebuklai vienu zodziu :D/>

forume radau skelbima kad parduoda MPII dalim...na uzklausiau ar turi ta temp.rodikli........

vakar aplankiau savo spuoga...sakau uzvesiu..lai padumija biski..

uzvedu ir :blink:/> veikia !!!!..rodo kompasa, temperatura ...spejau nufotkinti...ijungiau sviesas ir vel dingo viskas :(/>

jau buvau nurimes...o dabar kadangi viskas veikia - kur pradeti ieskoti nekontakto ?

p.s. suprantu kad tai yra teleloto - bet sakau reikia apklausti daugiau zmoniu ..mazu atspesim :study:/> :blush:/>

p.s. vedziau vien laida, taigi teko po vairuotojo kojomis panele nuimti...sakau gal ten kazka uzkabinau...

post-7533-13831405487903_thumb.jpg

post-7533-13831405613239_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.