Pereiti prie turinio

Apie dujas


Rekomenduojami pranešimai

Nivoje yra dujos italiskas balionas(su uzsukamais voztuvais uzpylimo ir isejimo)ir mastome deti dar buitini baliona nes dujos iseina man po 1.40 lt :) ir deti mastau tame tarpe trainyka tarp isejimo is baliono ir reduktoriaus ir mastau dabar ar is buitinio baliono dujos subegs i masinini baliona puse per puse ar ten yra tik vienpusis voztuvas?uzpilimo tai viskas aisku tik i viena puse o idomu apie isejimo ar perji nebsubegs i baliona :/ man reiktu kad puse subegtu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei naudosi buitines dujas tai jos yra propanas su butanu maišomos ir buitinis balionas turi būti stačias jei iš jo naudosi, negalima jo guldyti, Tu gal nori kad nevarinėti mašinos į degaline atsivežti į namus? taip supratau? ar nupilinėt ir žmonėm pardavinėt kas liko?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu baliona su vamzdeliu man jo verstyi nereikes balionas isvalytas svarus pilnas duju.Nu as gaunu duju po 1.40lt o koloneleje 2.40 lt tai sakau turiu trainyka viska nusipirkes tik va noriu suzinoti ar man kai idesiu buitini dujos pagal spaudima is buitinio subegs i masinini baliona ar ne va kur klausiu? nes isilygintu spaudimas uzsukciau masinini baliona isvazineciau buitini ir tada buitini nuvesciau kad pripildytu ir kol parves ji pripildyta vazineciau is masininio kad nereiktu laukti kol parves baliona.va kur man idomu ar per ten pribegs ar ne.tikrai nezmonem pardavineti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai degalinė toli labai kad su Niva važiuoti? ar be TA? rolleyes.gif , šiaip tai jei turi žiebtuvėli ir jam užpildymo duju balionėli tai pasižiūrėk koks užpildymo veiksmas yra, iš vieno paspaudimo žiebtuvėlis neužsipildo, reik kelis kart maigyti tik tada užsipildo, taip pat ir su balionais bus manau Tavajam varijante, tiksliai nepasakysiu nors ir dujininkas tiesiog tokio eksperimento nedariau bet pas mane cherokis 4.0 yra veikiantis tik dujomis tai galvojau rast tokį patį balioną ir padaryti keičiamu ar į pakatuškes įsidėti zapasą, tai tiek kol kas wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad su buitiniu balionu,ir jame esanciomis dujomis automobilis vaziuoja,esu mates, viena audi. pasiteisina,tik apie kuro sanaudas negaliu nieko pasakyti. gal tu pasidaryk paprasciau,nusipirk dar viena buitini baliona,isvazinejas ji tiesiog pasikeisk kitu.

nes tavo norimas fintas abejoju ar isdegs. be "pompuojancio variklio" tu nieko neperpompuosi. jeigu butu taip paprasta,tai ne vienas bicas lakstytu namo,nuo dujines vamzdziu prisipildantys auto baliona.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziebtuvelis yra uzpildomas per gala per uzpylimo anga o as noriu kaip turejai suprasti per ipilimo anga.Neesme ar yra teh ar ne dabar dauguma taksistu visi vazineja taip pasidare nebent daug uzdirbame bet jai daug uzdirbame kam tada tos ir dujos reikalingos.Man tik idomu ar per ten eina ipilti ar ne?man reikia zinoti.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tautvydukas matai kam as noriu tai padaryti ogi tam kad nereiktu vazineti ant bendzino o pasibaigus buitiniam atsukus voztuva galetum vaziuoti toliau o ant buitinio juk nematysi keik yra like tu duju nemanai?yra nevienas pasidares ir vazineja nevienerius metus tik as dabar esu netame mieste kad susitikti su jais ir pasneketi.O buitiniame balione dujos yra po spaudimu juk irgi o masininis bus tuscias tai is buitinio turetu mano nuomone dujos subegti i masinini kol susivienodins spaudimas abiejuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai atsisuki slangas per kurias paduodamos dujos ir matai ar stovi rutuliukas kuris neleidzia pro ji uzpildyti ar ne aisku jo nebus nes stovi atskiras kraniukas ant baliono ji uzsukus dujos neina beto uzpildymo vamzdeliai storesni yra ir per juos greiciau uzsipildo bet menau kad turetu usipildyti jai vienam nebus duju o kitas bus pilnas tai uzsipildys abu per puse

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

automobilinės tai propanas ir mažai ten priemaišų o buitinės parduodamos tokiu procentu 55% propanas, 42% butanas ir 3% kita, tai jei Tu buitines gauni po 1.40 tai čia normali didmenos kaina, nieko nuostabaus, butanas yra nebrangus, buitiniam balione yra pildoma 21 kg o tai yra 42 litrai duju, tai va, paskaičiuok, o kad buitinės dega viryklėse prasčiau nei automobilinės tai faktas, bet pildant buitinį balioną automobilinėm dujom kaip dauguma daro ištikro moka daugiau, na pvz 42 litrai po 2,40 gaunasi 100,80 bet jos yra kaitresnės už buitines todėl ir žmonėm atrodo kad ilgiau jų užtenka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeep svarbu kad pigiai vaziuoja nesvarbu man kas ten kaip pas mus 50 litru pripila uz 75 litus.Sakau pas mus taksistai jau net nezinau kiek metu vazineja su tokiom dujos manau kokia net 8 metus kiek pamenu ir niekas nenukentejo nei variklisi niekas.

 

 

50 litrų i 50 litrų balioną?, nenusišnekėk, 9% visada paliekama

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jozitoje sake kad 50 nes paprastai duju yra 42 kaina 65 siai dienai o 50 litru pripila tai 75 litai.

 

 

norėčiau pamatyti kokybės sertifikata tada, ten surašyta procentaliai kas kiek, bet ne iš piršto laužtą o patvirtinta, vo tak, Mūsų kraštuose ir vežiojo pigiau bet žmonės pabande kažkodėl pirk pradėjo pas mane nors kainos skirėsi 10 litu, kam žmogus mokės pigiau už prastas dujas jei gali geras nusipirkti, ar naudoti mėnesi ar 3,5 , skirtumas manau yra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raganauskai,zmones daro tap.Is tuscio masinos baliono pasalina spaudima (ten kazka reikia paspausti :) )paskui apversta buitini baliona jungia prie masinos uzpildymo ir pila karsta vandeni ant buitinio baliono,kad sukeltu slegi,ir uzsipildo.Arti nebuvau,bet slapcia stebejau nes ir man tas dalykas idomus,degalai brangsta,o loterijoj nesiseka :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.