Pereiti prie turinio

touareg 5.0 l v10 tdi gal kas zinot ka apie si monstra?


Rekomenduojami pranešimai

Net negalvok apie V10, problematiškas sunkiai parduodamas neturintys vertės dėl tos pačios priežasties ir pigus. Sąnaudos didelės, servisas tik firminis ir kainos kosmosas visiškas, tepalų keitimas daugiau nei 3 tūkst. lt. pats nieko nepadarysi, net rankos neikiši, visi tų variklių kratosi. yra 2,5 ltr. variantai jie irgi pigūs, bet save sunkiai veža, optimalu - 3,0 ltr. galios-kuro sąnaudų-išlaikymo deramas santykis, kiek žiūrėjau normalus touareg-as apie 70-80 t. lt. taip kad praverk piniginę plačiau. Sėkmės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net negalvok apie V10, problematiškas sunkiai parduodamas neturintys vertės dėl tos pačios priežasties ir pigus. Sąnaudos didelės, servisas tik firminis ir kainos kosmosas visiškas, tepalų keitimas daugiau nei 3 tūkst. lt. pats nieko nepadarysi, net rankos neikiši, visi tų variklių kratosi. yra 2,5 ltr. variantai jie irgi pigūs, bet save sunkiai veža, optimalu - 3,0 ltr. galios-kuro sąnaudų-išlaikymo deramas santykis, kiek žiūrėjau normalus touareg-as apie 70-80 t. lt. taip kad praverk piniginę plačiau. Sėkmės

 

Tepalai su tepalo ir kuro filtrais ~1400lt,pakeist paciam nesunku.Kuro meste normalai vaziuojant 14 litru.Treti metai eina kai turiu V10,buvo keisti tepalai,filtrai ir variklio temperaturos daviklis,viska dariau pats.Kek pasakojo VW centre, kad nebutu problemu reikia laiku atlikineti servisa,pilt normalu kura. ;) As juo patenkintas B), zmones pres pirkima irgi daug visko pasakojo, naudotas auto kaip loterija...post-2467-12932169046889_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalai su tepalo ir kuro filtrais ~1400lt,pakeist paciam nesunku.Kuro meste normalai vaziuojant 14 litru.Treti metai eina kai turiu V10,buvo keisti tepalai,filtrai ir variklio temperaturos daviklis,viska dariau pats.Kek pasakojo VW centre, kad nebutu problemu reikia laiku atlikineti servisa,pilt normalu kura. ;) As juo patenkintas B), zmones pres pirkima irgi daug visko pasakojo, naudotas auto kaip loterija...[attachment=15184:v10.jp

Nusičekinimą irgi pats padarai? aš bent jau to nemoku, važinėjant po miestą man buvo 17-19 ltr. važiavo tikrai smagiai, variklyje buvo bėdų su hidrauliniu grandinės įtempėju, pats pakeisti ir nustatyti kuris ten iš jų barška nesugebėjau, o VW iš pradžių atsisakė, po ilgų derybų patys pripažino kad temoka tam varikliui tik aptarnavimą atlikti, taigi tokia ta patirtis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skundziasi automatu savininkai kad nelaiko, bent kiek as esu girdejes. Pats ieskojau ir radau mechanika, esu patenkintas!!! 2,5 dizeliuko su mechanika man pakanka, nors ir esu agresyvaus vairavimo salininkas

Na dėl skonio nesiginčysiu, bet teko toks malonumas pardavinėti 2,5 ltr. mechaniką, tai iš 10 skambučių 7 tiesiog numesdavo ragelį toliau nebesigilindami, taip aš jo ir nepardaviau kol neiškeičiau į automatą ir 4,2 ltr. benzininį, kuris išvažiavo labai greitai, o šiaip man šitos mašinos patinka ir kad automatas nelaiko neteko girdėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Svečias Aurimka401

Suzinokite kiek kainuoja pakeist generatoriu siam auto VW centre manau atsoks noras ji pirkt.Teko toki naudot nauja su 3.2 benzu tai kuro sanaudos 15 minimum, stabdziai lb greit baigdavosi :rolleyes: pagal garantija keite deze poto razdatke dazniau remontavom nei vaziavom.O kai rinkom norejom V10 dyzeliuka tai ju net nepardavinejo LT rinkai.Bekit nuo Touaregu nieko ten gero.2.5 Dyzelis ypac taupus po miesta 17ltr :rolleyes: cia pasakos kad i 10 tilpsi, juk nupirkes toki auto nevaziuosi greitkeliu 90km/h ir jai nespausi dugno nuo sviesoforo - golfukas pdarys :rolleyes: nors ir taip padarys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.