Pereiti prie turinio

NT I 2.7tdi tepalas is bego ka daryti?


Rekomenduojami pranešimai

Syryt uzkures savo NT mazai sildes pradejau vaziuoti po keliu metru jis man uzgeso, uzsivede galvojau kad selerka uzsalo tai biski per pedala pamyniau, ir pastebejau kad is desines puses variklio ten kur mazdaug tepalo matuokle yra varo tepala. Sustojau biski palaukiau ir vel uzvedziau. Tepalo daugiau nebevaro tai letai gryzau namo. ( Viso tepalo man ne isvare tik truputi, ir variklis atrodo db dirba gerai, dumo nemeta, jokiu pasaliniu garsu nesigirdi )

Sakykit savo nuomones patarimas, kas cia man sugedo ir ka daryt toliau :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Syryt uzkures savo NT mazai sildes pradejau vaziuoti po keliu metru jis man uzgeso, uzsivede galvojau kad selerka uzsalo tai biski per pedala pamyniau, ir pastebejau kad is desines puses variklio ten kur mazdaug tepalo matuokle yra varo tepala. Sustojau biski palaukiau ir vel uzvedziau. Tepalo daugiau nebevaro tai letai gryzau namo. ( Viso tepalo man ne isvare tik truputi, ir variklis atrodo db dirba gerai, dumo nemeta, jokiu pasaliniu garsu nesigirdi )

Sakykit savo nuomones patarimas, kas cia man sugedo ir ka daryt toliau :unsure:

Nu tai lyst po kapotu ir ziuret per kur ir kodel tas tepalas isbego ir savaime aisku sutvarkyt... jei dirba svariai etc tai nieko matyt rimto ir nenutiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Karterio ventiliacija uzsalo,nusimk voztuvu dangteli ir issiplauk su benzu.

 

blyn pripyliau tepalo, galvoju uzvesiu ir tada mapatysiun per kur varo. ogi uzvedziau ir nieko. nieks niekur neleidzia... :blink:

tai gal ten kaip sakiai tik savaime atsilo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėjo , ypač kai tepalo matuoklės vamzdelis panardintas į tepalą o kartery perteklinis slėgis

 

nuraminai trupuciuka :rolleyes: tai vienu zodziu nusimu voztuvu dangtely ir ka praplaut ar pacius voztuvus su benzu? ar paty dangtely? :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš garažo istorijos :

- Vienas toks "liaudies meistras" vietoj to kad ptasivalyt alsuoklius tai paėmė ir rimtą probkę į tepalo matuoklės vamzdelį įkalė kad tepalo per ją neiškeltų. Pasiekmių tokios racūhos ilgai laukt neraikėjo - tepalą išvarė per visus salnikus. Va strioko žmogus tada apturėjo , buvo nusiteikęs kad paskutinioji varikliui atėjo. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va parasiploviau dangtely ir ta filtriuka, ar kaip jis ten vadinasi ir slanga. :rolleyes: tai pacioj slangoj kuri eina nuo oro filtro y voztuvu dangtely radau kelis ledukus, tai tikriausiai pati slanga buvo uzsalusi..... :rolleyes:

 

 

aciu vyrai uz patarimus :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.