Pereiti prie turinio

Dyzelio salimas


Alvis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos.Manau spustelejus saltukui visiem teko susidurti su kuro uzsalimu.Ka gero galit patarti,kad nesaltu salerka ypatingai rusiska,nes jau pilant ja nenori begti per sietuka.Visi priedai tai tik pinigu plovimas is musu,gal kas zino koki liaudiska metoda,patikrinta laiko? Gal yra koks kuro filtro pasildymas kuri eina uzdeti ant jo? Pas kitu modeliu buna ,pas mane MP II 98 metu,tai nieko nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos.Manau spustelejus saltukui visiem teko susidurti su kuro uzsalimu.Ka gero galit patarti,kad nesaltu salerka ypatingai rusiska,nes jau pilant ja nenori begti per sietuka.Visi priedai tai tik pinigu plovimas is musu,gal kas zino koki liaudiska metoda,patikrinta laiko? Gal yra koks kuro filtro pasildymas kuri eina uzdeti ant jo? Pas kitu modeliu buna ,pas mane MP II 98 metu,tai nieko nera.

a forumo temas dvieju dienu senumo paskaityt slabo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusiška žieminė neturėtų sušalti. Aš profilaktikai pilu kažkiek priedų.

Tik vieną kartą su užšalusiu TLC filtru važiavau naktį iš Trakų 2 valandas, bet pakeitus

filtrą problemos dingo. Daugiau nepirkau filtrų už 10 litų ir problemų nebuvo.

Teko matyti elektrinį šildytuvą , įjungtą prieš kuro filtrą. Kai temperatūra minusinė, šildyti pradeda kurą.

Mano Citroene kuro filtrą šildo antifrizas. Prieš keletą metų į Lenkiją išvažiavau.

Kol nuvažiavau 900 km nuo Vilniaus, jau buvo -32. Pakeliui vis kokia fūra stovėdavo sušalusi. Davažiavau ir tik tada pamačiau, kad kuro filtras turi šildymą.

Kitaip ko gero būčiau sušales lenkų miškuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien pasiemiau aviacinio kuro kitaip zibalo spalva kaip vandens 35ltr po 2lt sako labai geras dalykas ziema :) patare pilt minimum 10ltr ant pilno bako bet sako prie -15 nelabai gerai pilti nes sunkiai skiedziasi reik siltai kokiam garaze susipilstyt ir tada i baka tada vazinesi be baimes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzkurinejau vakar masina su dyzeliuku. tai nusipirkau high gear kazkokio atsildytuvo... supyliau palaukiau kaip ten riekia nieko nesiveda, net akumas nuduso... tada laidais krovem- nieko. tada ant buksyro bet irgi nieko, matosi kad dar dezelis uzsales, i pozemini garaza ivairavom po poros valandeliu laidus pajungem ir viskas graziai uzsikure:)

 

kiek zinau zmones sibire dyzeliu varikliu negesina, arba lauzus po auto kuria :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ipilkyt biski stabziu skiscio dot 4,5. Isbandytas variantas. Tik negerai purstukams,kenkia. As piluosi kai jau pradeda ledukai plaukioti pavirsiuje.

 

 

tikrai super variantas, isbandyta,pats buvau praeita ziema Uralske kai t -40 ir vejas, ir teko kurti iragoje diz variklius, tai stabdziu skistis LABAI padejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žibalo yra Vilniuj Baltupiuose lukaoilo kolonėlėj, vadinasi reaktyvinis kuras,po 4.15lt

aš tai pilu 10 litrų saliarkos 1 litras žibalo ,o kai dar pašala tai dar dapilu žibalo ,o čia žiūrėk ir pavasatis:))

Kodel reaktyvinis kuras,jei ant kolonkes parasyta- Zibalas :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzkurinejau vakar masina su dyzeliuku. tai nusipirkau high gear kazkokio atsildytuvo... supyliau palaukiau kaip ten riekia nieko nesiveda, net akumas nuduso... tada laidais krovem- nieko. tada ant buksyro bet irgi nieko, matosi kad dar dezelis uzsales, i pozemini garaza ivairavom po poros valandeliu laidus pajungem ir viskas graziai uzsikure:)

 

kiek zinau zmones sibire dyzeliu varikliu negesina, arba lauzus po auto kuria :D

 

tai jei tau slanga kuro ar filtras uzsalo, tai gali y baka pilti ka nori, vistiek ne uzvesi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.