Pereiti prie turinio

kolhoziniai tiltai ir fbel-160m suderinamas dalykas?


Rekomenduojami pranešimai

as suprantu,kad nebrangus tie tiltai,bet jei nei dienos neatvaziuosiu tai irgi nieko gero. sitam aparatuj yra nupirkti fbelai ir dana 60 tiltai,nezinau keisti ar ne. jei nusiperku ratlankius tinkancius uazuj r16 ir nifiga nelaikys tiltai,tai pinigai i bala. o su pardavimu ,kaip visada,kai reikia nera,o kai reik parduoti niekas neperka. todel ir idomi nuomone verta veltis i tai ar keisti tiltus ir pamirsti sia problema.

post-4612-12901775584694_thumb.jpeg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as is jo pirkau padangas,tai sake lygtai laike,bet kiek su kitais teko padiskutuoti tai tipo nifiga nelaiko...tai suprask zmogau kaip cia yra istikro. galima ant gaz 69 r16 montuoti,bet nemanau kad tilps jie neisnesti i lauka ratlankiai,o platinti jau vel 400lt,ratlankiai koks 150 lt ir dar rasti reikia... tai sumoketi 550lt del eksperimento man kazkaip nestovi :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal ant uazo ir nelaikys svoris didelis o ten kur nuotrauka imetet su kesto samu tai ji jau pries puse metu man pardave seip an to samo laiko nes motoras silpnas 1.6td nera jam sveikatos nieko nelauzo manau butu koks galingas mataras automatiskai nelaikytu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal ant uazo ir nelaikys svoris didelis o ten kur nuotrauka imetet su kesto samu tai ji jau pries puse metu man pardave seip an to samo laiko nes motoras silpnas 1.6td nera jam sveikatos nieko nelauzo manau butu koks galingas mataras automatiskai nelaikytu

 

 

JEEP 4.0 litrų ir tiltų perdavimas 3.55 automatas laiko kuo puikiausiai, , nes su FBelais nereikia gazo, su jais reik važiuot ir mėgautis. Aš dabar ketinu ant JEEp uždėti unimogo ratus su traktorinėm padangom, jei sunkiai suks 3.55 perdavimas bus 4.56 sudėta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.