Pereiti prie turinio

NP GR vairuotojo sedyne...


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, klausykit is naujesniu metu tiktu kazi priekine sedyne i mano senuka NP GR? nesugalvoju ka daryt, ar ta pacia bandyt tvarkyt, apsiut, ar tiesiog konstruot kazka naujo...esat gal kas dares kazka panasaus...dekui ;)

As ant senos sedynes apatines dalies (panaudojau senus begelius) uzdejau mitsubo sedynes minkstaja dali su lankstymo mexanizmu.

Nera blogai. Jei buciau geriau parinkes donora, butu visai fain gavesi.

O Patrulio ar naujo ar seno sedynes tikrai ne stebuklas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, klausykit is naujesniu metu tiktu kazi priekine sedyne i mano senuka NP GR? nesugalvoju ka daryt, ar ta pacia bandyt tvarkyt, apsiut, ar tiesiog konstruot kazka naujo...esat gal kas dares kazka panasaus...dekui ;)

Pasukęs galvą manau isidėsi kokia norėsi, o šiaip tai pasižiūrėk kad tvirtinimas būtu panašus ir pritaikysi, aš į viena gr buvau įsidėjas sangjong musso visas keturias labai nesunkiai tiko,o dabar nuo mp, su amortizacija,truputi sunkiau,bet prigijo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į savo traktoriuką pirmai pradžiai buvau įdėjęs tojotos avensio, gan patogios bet per aukštos ispanui. Dabar įmestos iš mazdos 626 , sakyčiau vertos dėmesio. Anakart akis užkliuvo už seno vojadžerio sėdynių - irgi limpa. Šiaip tai GR pritaikyt sėdynę žymiai lengviau ba tunelis žemesnis ir manau kad žymiai pigiau nei gimtas restauruot :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko susidurt su tokiu reikalu tai persiuvimas tikrai ne 20 pinigų kainuoja , o sėdynes kartais ir dvi padoraus stovio už tiek galima paimt. Na jei ir brangiau tai jau įsidėsi baldą pagal savo skonį ir patogumo supratimą.  B)

 Na ir as apsisprendziau, taip srote galima uz nesuper kaina rasti geru sediniu, aisku ne multivano, ar kemperiuko ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.