Pereiti prie turinio

Reikia patarimo dėl NP GR paruošimo medžioklei


Adis1

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Nesenei įsigijau NP GR tridurį 2,8L 1999m.

Pats esu medžiotojas, todėl nesiruošiu su juo nei sportuoti nei jo skandinti.

Reikia protingų žmonių patarimų ką ir kaip daryti, kad mašiną paruošti būtent medžioklei.

Iš anksto dėkoju :)

 

P.S. Tikrai reikės keisti padangas, todėl nuo to ir pradėkime.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo medziotojo patirties galiu drasiai teigti kad kaip min. 33" MT, libiotke tikrai reikalinga, ir 2"liftas, na dar neprosal ant stogo halogenai, ziema be libiotkes pora kart tikrai vargau(padejo furiniai dirzai sutraukimo)... bet iki siol taip ir neuzsidejau... vasara nemanau kad ji reikalinga nes bet kuriuo atveju reikia vertinti savo galimybes.... na plius trosiukai-apsaugos nuo stogo iki sparno kad kokia saka nereitu per stikla, aisku geras kirvis... po to jau pagal pinigus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ir Rocky ruošiau medžioklei tai kėliau, nes 31 ratai netilpo.

Nežinau kai NP elgiasi su 31 ratais, bet Rocky jų per akis, nes kaip šūdas paviršiumi eina :lol:

Uždėjau BFG mudus tai vargo nematau ir dar neteko gervės panaudoti nors ir ją turiu užsimetęs.

Reikia pagalvoti ir apie tai ar verta dėti tai ko naudoti neteks!?

Kai ruošiau mašiną tai ir man patarinėjo dėti ir 33, ir 35 ratus, bet kaži ar jų prireiks medžioklėje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 "Pikti ratai"

2 gervė, kad ir pigi iš senukų, bet kad trauktų

3 Halogenai, gerai ir paieškos žibintas

4 Ant mašinos ir šnorkelis nepamaišytų, nes geriau jau būti apsidraudusiam

5 Bagažinėje linkiu, kad kastuvas ir benzo pjūklas būtų , nes būna, kad reikia labai ir tokių įrankių, o nėra po ranka

 

 

Tiek sau važiuot nebus problemų, tiek draugus ištrauksi įstrigusius :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 "Pikti ratai"

2 gervė, kad ir pigi iš senukų, bet kad trauktų

3 Halogenai, gerai ir paieškos žibintas

4 Ant mašinos ir šnorkelis nepamaišytų, nes geriau jau būti apsidraudusiam

5 Bagažinėje linkiu, kad kastuvas ir benzo pjūklas būtų , nes būna, kad reikia labai ir tokių įrankių, o nėra po ranka

 

 

Tiek sau važiuot nebus problemų, tiek draugus ištrauksi įstrigusius :rolleyes:

 

1. Ką reškia "pikti ratai", Rockiui ir 31 BFG mudai pakankamai pikti, bet ar tokių pakaks NP?

2. Pigi gervė aišku neprapuls ir per kišenę baisiai nekirs.

3. Šitas dalykas neblogai medžioklėje, bet tai jau su laiku.

4. Snorkelio manau nelabai reikia, žmogus gi tik pažliuguseis keleis tesivažinės, o ne lys iki pomidorų.

5. Kastuvas ir kirvis niekada nepamaišys aišku.

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

samurajus ir su 29 lekia kaip vėjas... patruliui nemažesni kaip 33, tiek pravažumo tiek estetinio vaizdo atžvilgiu. Piktai ratai - gruboko protektoriaus ir tik M/T o ne A/T.

 

Gervė tam atvėjui jei pats sėsi ar kolega kur įklims, tikrai nepamaišo. o pigi, kad ir iš senukų, tikrai pakankamai, nes nereikai juk nei greičio nei ką, čia ne sportas. galų gale šerną kokį iš kanalo ištraukt gali bet problemų...

 

šnorkelis irgi... mažu kas atsitiks, geriau jau būti apsidraudusiam, juolab, kad ne vienas medžioklei pirktas džipas ėmė tarnaut ir pakatuškėm į mišką :D

 

 

draugo tėvas monterėjų ilgą nusipirko, tipo į medžioklę bus. tai su A/t ratais važiuoja iki pamiškės žvyrkeliu. viskas, tuo apsiriboja jo medžioklė, nes subaras toliau nuvažiuoja nei jis su oplia. taip kad dar tas važiavimas važiavimui nelygu. B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Ką reškia "pikti ratai", Rockiui ir 31 BFG mudai pakankamai pikti, bet ar tokių pakaks NP?

2. Pigi gervė aišku neprapuls ir per kišenę baisiai nekirs.

3. Šitas dalykas neblogai medžioklėje, bet tai jau su laiku.

4. Snorkelio manau nelabai reikia, žmogus gi tik pažliuguseis keleis tesivažinės, o ne lys iki pomidorų.

5. Kastuvas ir kirvis niekada nepamaišys aišku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kaip irgi ruostas medzioklei, bet vaziuoju ir giliau... o medzioklei priklausomai nuo plotu specifikos reikia ruost 4x4, nes pas vienus TR3 reikia, pas kitus su su parketniku pravaziuosi, bet kokiu atveju patruliui 33 ratai MT, gerve 12000 lbs, snorkelis nebutinas, o kirvis, kastuvas ir vanduo turi buti pas kiekviena auto, kuris vaziuoja i miska

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai pirkčiau "piktas" padangas 31 ar 33 . Gali būti su diskais. Turimi diskai R 16.

 

reiketu pradeti nuo biudzeto, kiek galit tam skirti, parasykit suma, o jau tada siulau visiems rasyti savo nuomones, ka svarbiausia reiketu pasidaryti, gal zmogus ne apie ta suma galvoja, kokios reikia ir atvirksciai, kam statyti kiniska gerve, jei gali pasistatyti firmine, o paskui nedauk pigiau parduot, nes medziokles reikmem bus mazai naudojama, zodziu tema cia plati, todel jei parasytumet kiek galit tam isleist, butu viskas gerokai aiskiau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Mano NP GR yra ganetinai per stiprus kaip medzioklei. Ir net sakyciau, kad trumpas GR as nera pats tas medziotojui.

t.y. nepatogu nuolat i gala lipti ir islipti per varymines treciam ar ketvirtam asmeniui. ir salyginai maza bagazine. Sernas telpa tik supakavus galine sedyne :(

 

Nu bet jau nepardavinesi.

Mano GR'as puikiai vaziuoja medzioklej. Tam nemanau, kad reikia MT padangu. Juk kaikada vaziuoji per smeli, zvyra ir daug po asfalta (jei masina ne tik medzioklei) 33 ratus i arkas nesunkiai galima italpinti ir siaip GR'as pradeda vaziuoti smagiau su didesneiais ratais (net ant asfalto) neuzsigrezia. Tik zinoma jei nesusede spyruokles.

Gerve smagu, bet jei GR'as su normaliais ratais ir neoffroad'ina, tai tikrai daznai neskesta :) gal cia ir nelabai reikia.

Tikrai reikia halogenu ant stogo, paieskos lempos, ji geriausiai kai yra mobili. Uzdedi kai reikia, ir labai patogu pasidaryti boksteli ant stogo.

 

Jei tik medzioklei, tai man reiktu:

 

33 A/T

Halogenu

mobilaus bokstelio

 

Patrulius is gamyklos isleidzia gerus tik su netinkamais ratais ;)

 

 

Visa kita yra siek tiek pertekliniai dalykai kaip medzioklei

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau pavazinek ir bus daug aiskiau ko tau reikia ir ko norisi :) Sudalyvauk keliuose dziperiu renginukuose, gausi ir patari,u ir pamatysi kitu automobiliu... :)

 

O siaip sugalvok kur vaziuosi ir kiek, ar tik gili bekele bus ar ir asfaltas :)

 

O medzioklei tai mano manymu reikia netik didesniu ratu ir pns, bet patogiai prisitaikyti ir salona viskam veziotis ir pns :)

 

Sugalvoti reikia paciam ko nori ir kiek gali tam skirti lesu, kiti mazai ka patars, patarti galima kaip tai padaryti kai jau zinosi ka daryti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Mano NP GR yra ganetinai per stiprus kaip medzioklei. Ir net sakyciau, kad trumpas GR as nera pats tas medziotojui.

t.y. nepatogu nuolat i gala lipti ir islipti per varymines treciam ar ketvirtam asmeniui. ir salyginai maza bagazine. Sernas telpa tik supakavus galine sedyne :(

 

Nu bet jau nepardavinesi.

Mano GR'as puikiai vaziuoja medzioklej. Tam nemanau, kad reikia MT padangu. Juk kaikada vaziuoji per smeli, zvyra ir daug po asfalta (jei masina ne tik medzioklei) 33 ratus i arkas nesunkiai galima italpinti ir siaip GR'as pradeda vaziuoti smagiau su didesneiais ratais (net ant asfalto) neuzsigrezia. Tik zinoma jei nesusede spyruokles.

Gerve smagu, bet jei GR'as su normaliais ratais ir neoffroad'ina, tai tikrai daznai neskesta :) gal cia ir nelabai reikia.

Tikrai reikia halogenu ant stogo, paieskos lempos, ji geriausiai kai yra mobili. Uzdedi kai reikia, ir labai patogu pasidaryti boksteli ant stogo.

 

Jei tik medzioklei, tai man reiktu:

 

33 A/T

Halogenu

mobilaus bokstelio

 

Patrulius is gamyklos isleidzia gerus tik su netinkamais ratais ;)

 

 

Visa kita yra siek tiek pertekliniai dalykai kaip medzioklei

Reikia labai apgalvoti ka deti,o ko ne. Pvz Mano plotuose be 33 ratu nelabai yra ka veikti, o serno tempti kokius 300metru tikrai neturiu didelio noro. Jei leidzia galimybes tai 33 ir gerve yra patys butiniausi dalykai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visų pirma medžioklei skirta mašina turi būti ilga, nes kaip daugelis minėjo pvz. bokštelis, kąstuvas virvė kirvis, vanduo, dėžė laimikiui, šautuvas, ir dar daug visokių dalykėlių į trumpą tikrai suniai telpa, o jei dar keliese važiuiojat, kaip paprastai, tai su vieta tikrai liūdna. Todėl dabar iš eilės, jei plotuose pravažiavimai geri nedarai nieko tiesiog nusiperki bagažinę primontuojamą ant farkopo kad galėtum žvėrį vežti iki lupyklos. Jei keliai ne kokie perki padangas: GR-ui puikiai tinka ir 32 ratai ir perdaryti nieko nereikės, padangos kokių pats nori pagal poreikį: m/t gerai miške, triukšminga kelyje, a/t komfortiška kelyje, pakenčiama miške jei nelendi kaip be galvos. Gervę siūlau įsimesti, kai naktį sėdėsi, o traktoristui nuėjęs 4-5 km neprisibelsi, labai gailėsies - patikėk išbandyta. Taigi, o visa kita pagal poreikį - yra noras ir galimybės dėk, blogiau nebus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl ilgo džipo medžioklėje dar galima pasiginčyti. Juk pats visada sedi priekyje ir jeigu neturi savo šuns, tai tikrai nera didelio noro, kad i dzipa brautusi dar maziausiai 6 varovai su 2 sunimis :D Tam musu burelyje yra brezentinukas su isimta galine sedyne :D Na net jeigu ir be šunu jie, vis vien pilna masina buna molio ar purvino sniego, o jeigu dzipo paskirtis ne vien medzioklei - po kiekvienos medziokles laukia valymas ir t.t.

Na bet netgi vertinant šį niuansą, pas mane tik pirmas Isuzas buvo trumpas, o paskui seke 3 ilgi ir trumpa pirksiu tik tada, jeigu jis bus skirtas vien medžioklei ar pakatuškėm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.