Pereiti prie turinio

Kardano pajungimas Unimog tiltui


žiogas

Rekomenduojami pranešimai

Kaip geriausiai padaryti sita mazga?

Kiek knisau internete visur taip pat, ant kardano nupjautu slicu prisivirina plokstele ir tie slicai prisispaudzia is sono varzteliu. Ant tilto prisukama plokstele su mandzetu... Negi tai patikima? :scratch: isduokit paslapti kaip esate pasidare :unsure:

 

 

Dar keli klausimai del tilto borto ardymo:

Ar varztas "328" desininiu ar kairiniu sriegiu t.y. ar atsisuka sukant pries laikrodzio rodykle?

Kaip nusiima detale "322"? Ar atsukus 328 ji nusiima kaip poverzle?

Kar per spilka "324"?

Ar labai smarkiai buna uzkepus detale "318"? ir ar galima atsargiai kaitinti (ar bnera joje is kitos puse kokio mandzeto)?

post-2534-12815363211408_thumb.jpg

post-2534-12815363319055_thumb.jpg

post-2534-12815364142948_thumb.jpg

post-2534-12815368092482_thumb.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neatleides metalo neisgresi... Tas pats ir su sriegio pjovimu. darant tokiais budais neisardes reduktoriaus nieko neisbursi. Ten juk vokiska metalo kokybe :blink: O kad ir taip pavyktu padaryti, kaip uztikrinti gera centravima juk slicai vistiek turi laisvumo, vienas galas uzsiverzia, o kitas tik ant mandzeto centruojasi? kazkaip idomiai, manau turetu greitai ismalti...

Jauciu tek su guoliais kazka burti :scratch:

 

O kaip del borto ardymo? negi niekas nearde?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. Paskambink Vyckai-jis arde borta, ar bent ji nuiminejo. Dar jeepcherokis su vitalka borta keitesi...

 

 

Na ir ??????, ką tuo norėjai pasakyti Gediminai, mmm?

 

keitėmes borta bet to ko prašo tai neatsukinėjom, man atrodo pasiskambinkit Algirdui į Alytu, gal kuo ir padės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su fleksu ispjauni grioveli ir fiksavimo zieda.kol kas laiko 0,5 metu :rolleyes:

 

pas mane irgi panasiai tik vietoj fiksacijos ziedo prisukti 4 6mm varzteliai, atlaike 2 sezonus iki reanimacijos ir manau laikys ir toliau. Juk "dirba" patys slicai, o cia tik prilaikymas kad kardanas nenusoktu, jei kardano slicu eigos uztenka "dirbant" pakabai-tai sitam sutvirtinimui praktiskai nera jokiu apkrovu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir ??????, ką tuo norėjai pasakyti Gediminai, mmm?

 

keitėmes borta bet to ko prašo tai neatsukinėjom, man atrodo pasiskambinkit Algirdui į Alytu, gal kuo ir padės

 

Dariau, nieko nenorejau pasakyti, isskyrus tai ka pasakiau :) tik prabego pro sali mintis, kad galbut sportinio idomumo delei pazeret visa borta ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, nieko nenorejau pasakyti, isskyrus tai ka pasakiau smile.gif tik prabego pro sali mintis, kad galbut sportinio idomumo delei pazeret visa borta wink.gif

 

 

tai kad kai pabiro tai viduriai ir išvirto, visas gūzas su dumblu sudžiuvusiu ir guli kaip atminimas, ir kvapai dar skleidžiasi, prisiminimas geras

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad kai pabiro tai viduriai ir išvirto, visas gūzas su dumblu sudžiuvusiu ir guli kaip atminimas, ir kvapai dar skleidžiasi, prisiminimas geras

 

Tai gal perleistum siek tiek man su juo pasizaisti? isardyciau, dumblus isvalyciau, kvapus isnaikinciau ir grazinciau :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai kiek begalvojes vistiek lieku prie tos minties kad originalus unimogo tiltas turi likti su originaliu kardano pajungimu, taip nors nors konstrukcija tvirtesnė lieka, tos šlaunys pas daugeli nukenčia bei kardano vibracija jei netikslumų yra, bei apsauga nuo vandens garantuota, ką manot kiti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutinai vaziuokleje reikia naudoti slaunis ;) O tas orginalus kardano tvirtinimas man perdaug gremezdiskas ir jokio reguliavimo vaziuokleje, kaip surinkai taip turi, sugalvosi kazka pakeisti teks pjauti ir vel centruotai virinti ta storasieni vamzdi :blink: ir vibracijos bus didele esant didesniems kampams, nes kryzme tik viena :(

 

Apmasciau du variantus kaip galima chvastavyka icentruoti. Kuris Jums atrodo priimtinesnis? Ka dar galima padaryti?

-isb cad- tvirtinimas.pdf

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutinai vaziuokleje reikia naudoti slaunis wink.gif O tas orginalus kardano tvirtinimas man perdaug gremezdiskas ir jokio reguliavimo vaziuokleje, kaip surinkai taip turi, sugalvosi kazka pakeisti teks pjauti ir vel centruotai virinti ta storasieni vamzdi blink.gif ir vibracijos bus didele esant didesniems kampams, nes kryzme tik viena sad.gif

 

Apmasciau du variantus kaip galima chvastavyka icentruoti. Kuris Jums atrodo priimtinesnis? Ka dar galima padaryti?

 

 

pirmas konkretus o antram tas varžtas įtartinai man išsiplaks manau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku turi but, bet ju nepaisiau, nes su jais nera dideliu bedu. O ant kiek tas laisvumas yra? Pasmane tai jautsiasi, bet nedaug.

 

Tame ir beda kad tas laisvumas vos vos bet jauciasi ir tai papildoma vibracija garantuota, mandzeta irgi suvalgys greitai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokybe viskas OK. Tik va klausimas. Ar cia gaz 66 orginalus flancas kardanuj prisukt??? Nejau tinka slitsai?? Ar tik privirinai naujus slitsus, nes ligu matau siule. Seip sitas labiau patinka nei su varstu, tik va veliau sukant kardana reik germetiko patept. O fiksacinis ziedas nuo ko? litagroj ieskot??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.