Pereiti prie turinio

of ir it 2.8td variklis reikia info


ak32

Rekomenduojami pranešimai

sveiki esu naujokas.turiu of 2.8td nepatinka triuksmingas motorelis,laisvomis apsukomis dirba graziai,bet kuo daugiau apsuku tuo astriau lyginau su terano tai mano kamazas,meistrai sako kad ankstyvas degimas bet pavelinus saltas nesikuria(kazkur skaiciau kad pakaitinimo mygtukas 99.5 proc.neveikia).ar pas jus taip pat triuksmauja kaip senas tranzitas,aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane variklis 3.1 monterejus tai pas ji trantorius prabunda stovint ant laisvu sankaba kelis kart ismini ir praeina ir taip jau kokie 3m sako kad ten prie sankabos isminamasis pabarska tai gal pas tave tas pats tik astriau pabandyk iminti sankaba jei garsas keisis tai ten ieskok probl :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne,zinau kaip barska plaukiojantis smagratis,jis gali barsket tik ant laisvu,pakeistas naujas isminamas,bet cia grynai kai siurblys kad astriai kalena,ji siek tiek pavertus apsiramina ir trauka lyg pagereja,bet tada sunkiai kuriasi ir pilnas kiemas baltu dumu.turejau su 2,3td motoreliu,tai zymiai tyliau dirba.tik nepavyko susitaikyt su jo beprotiska trauka... :D.teko paskaitinet rusiskos info,tai atseit del imantriu purkstuku garsesnis motoras gavosi..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat didelis dekui,kazkaip net minties nebuvo patikrint zymas.siaip del siurblio tai jokiu pozymiu kad mirtu,kuriasi be problemu apsukos be jokiu nesamoniu.tikiuosi kad nepataike zymu kas keite dirza..jei pavyks savaitgali uzsiimsiu,pasitikrinsiu..aciu uz patarima :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kitas klausimas apie 2.8 tdi.Pas mane kai uzsikuria variklis ispjauna debesi dumu per visa kiema.Pasivazinejus ir uzkurus vel jokiu dumu nebera.Dumai pilksvai balti.Tepaliukus irgi biski padegina.Kur ieskolti problemos? :scratch: Kiek kainuotu dalys ir remontas?Rasykit blogiausia ir geriausia scenariju... Aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasitikrink zvakes,gali kokia viena but kritus...jei tepalai dingsta gali but turbo i pabaiga.jos ten guolines tai gal del to nelaiko,jau du kartus keiciau..nusiimk is coolerio radiatoriaus iseinancia slanga,duok angliu,jei jau tepalo dusas-min 500lt minuso yra..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.