Pereiti prie turinio

kilometrazo rodikliai


Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal zinot ar turi ytakos didesni ratai kilometrazui turiu galvoje spidometre kai rodo kiek pravaziuoji. Jei pakeitus ratus is originaliu i didesnius ar keicesi kas arne nes niekaip nesuprantu kiek maniskis GR ryje kuro ar gali buti kad 20L ant 60km kas kaip neitikinamai atrodo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal zinot ar turi ytakos didesni ratai kilometrazui turiu galvoje spidometre kai rodo kiek pravaziuoji. Jei pakeitus ratus is originaliu i didesnius ar keicesi kas arne nes niekaip nesuprantu kiek maniskis GR ryje kuro ar gali buti kad 20L ant 60km kas kaip neitikinamai atrodo.

 

taip ytakos turi kai uzdedi didesnius ar mazesnius ratus, nes viskas skaiciuojasi nuo pavaru dezes. tai jei uzdejai didesnius ratus tai tau ir greity neteisingai rodo ir km blogai rode. Sitam reikalui patikrinti labiausiai tinka navigacija.dar gali km ziureti pagal kelio zenklu km, ar tiesiog tegul kas nors kitas ispaskos su lengvike pavazineja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane buvo 31x10.5r15 o dar 35x13.5r16 kaskaip pasirode kad daug rija ir susimasciau patikrint bet net nustebau pamates zinau kad gretis skiresi tik kaskaip nepagalvojau kad ir kilometrazas bet kai pmaciau skaicius tai irkilo mintis pasiteirauti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai todel ir sakau kad pasakyru senuju ratu auksti cm. Nes dabar jo mudzilu 35 aukstis yra 85cm, kiek pamenu. Jei nera galimybes pamatuot, tai teks impt tuos 78cm.

Dabar emiau ratu dydzius 78cm ir 86.5Cm ( pasirodo sunku surast tinkama dydi) ten lentelel raso spinduli, todel rato dydi dalijam is 2 ir gaunam spinduli.

Tai dabar iseina jog vaziuojant ant 60 su didesniais ratais greitis bus 66.53 ant 90 rodys 99.8 ir tt... Dabar aiskiau???? :rolleyes:

post-813-12787887900313_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mhhh kaskaip vistiek man cia kyla klausimu o kaip ten su kelio paklaida reiktu skaiciuoti metre ar kaip nes man ir ira aktualu su zinoti tarkim 1km paklaida pvz; 1km butu 1.2km. zodziu yra parasyta paklaida kelio paklaida milimetrais ir procentai bet kaip isskaiciuoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkada seniai pasikeiciau BFG A/T is 31 i 35. Zymiai smagiau masina pradejo vaziuoti ir asfaltu, tik ta smaguma greitai apkartino keliu patrulis :(

Sako: - Tu dar traktoriaus ratus uzsidek ir tikek savo spidometru :D

 

Pas mane paklaida 15%

Reiks dar isbandyt skaiciuokle

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.