Pereiti prie turinio

Uaz su mb varikliu. dezes problemos.


Rekomenduojami pranešimai

jau antra deze subyrejo. o nuvaziuota tiek nedaug... :( :twisted:

kas vazinejat, idomu koki tepala i greiciu deze pilat? sakau gal atf'o neuztenka, apkrovimas didesnis nei mersuose, o ir deze iki to nuvaziavus buna netoli 500k. gal reik klampesnes?

ka galvojat? :?: :idea:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane stovejo MB 3.0l su orginalia deze ir nuo Gaz66 paskirstimu deze.Butu viskas gerai,bet nelaikydavo ir man deze,per kokius tris menesius subirejo dvi dezes,net dantraciai laukan islyzdavo.Tai neieskodamas priezasciu nutariau pakeisti i Nissan Patrol 3.3 komplekta su razdatke.Tik reikejo pasukti smegenis,kaip prijungti NP deze su MB variklio kozeku ir sankabos disku. Viskas gavosi ir ko geriausiai laiko,vazinejau su 35coliu ratais po varzybas ir nebeturejau jokio vargo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tipo su automatine dėže problemos ? (jei apie ATF kalbi) Bus tos problemos ir joks klampumas nepadės... aišku kitos apkrovos ir dar spėju mėgsti gazas dugnas, buksuot ir "raskačkes" daryt... čia juk ne džipinė dėžė o "asfaltinė"....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne aftamatas, mechanika gi :) pas mersus kazkodel i mechanika irgi atf pilasi :roll: ir net pas gwagenus (senuosius).

 

del vazinejimo, tai labai ramiai vazineju, klausau, stoju jei reikia... :)

 

kaip nesinori daryt vel visko per nauja, bet jei ir sita susidros, galvosim apie NP. reiks tada Vytautai konsultaciju... :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vytatai, zinau uaz'o deze :) paciam meistrai buvo taip padare. bet vibracija buvo nereali (gal meistrai tiesiog kreivarankiai) :evil: . merso viai kitaip, bet uztat nelaiko... :(

 

bandysiu klampesne transmisionka pilt, gal pades :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasvalyje du UAZai vazineja su orginaliom dezem,kaimynas i medziokles jau kokie penki metai vazineja,bet aisku su orginaklais ratais.Jo Uaze teko vaziuoti,tai ir prie 80km/h jokios vibracijos.Pas mane kai stovejo MB 3.0l ir patrulio deze, tai viskas buvo gerai ,begiai junginejosi kaip geroj masinoj,vibracijos jokios ir greiti ivyniodavau iki 110km/h su 35 ratais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vytatai, zinau uaz'o deze :) paciam meistrai buvo taip padare. bet vibracija buvo nereali (gal meistrai tiesiog kreivarankiai) :evil: . merso viai kitaip, bet uztat nelaiko... :(

 

bandysiu klampesne transmisionka pilt, gal pades :roll:

 

 

manau centravimo problemos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko čia dėžės apkrova ar aksvaltiniam ar džipe tai tas pats by..s tik kitoj saujoj. Variklis 3,0 l tikrai daugiau KW neužvarys kur jis be stovėtu , galiu malūną sukti ir miltus malti. Pas mane buvo MB buvo 3,0 turbo dabar 3,0L ir dėžės buvo ir keturiu dabar penkiu bėgiu ir jokiu problemu, granatos NP GR sproginėja iš kuloku traukiu faršą per praeitą vasarą dvi granatos sprogo, o dėžė šituos sprogimus išlaikė, užpernai pavasarį buvau tilto normaliai prie lingiu neprivirinęs vis ieškojau kampo kokiu tą tiltą plikt, tai vieną kartą nunėriau į upelį iki pamidorų kol kapčiausiau buvau užmetęs normaliai iki dugno, tai kai pagavau įšalusio grunto, kaip jau lupo, tiltą užvertė iki kėbulo, o iš kardano liko kuilio by..s, bet dėžė garso nepakeitė, taigi išvada nėra ko ieškoti ten ko nepametei. Dėžė normali orig.atlaikys varikliuko KW ir gali drožti kiek nori nes čia MB. Suprantamas dalykas 5,0L variklis o dėžė 3,0L variklio tai tada galas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.