Pereiti prie turinio

Automobilio apmokestinimas


glebas

Rekomenduojami pranešimai

o aš chebryte manau, kad LT per daug iškreipta teisinės sistemos samprata... iš esmės ES tas mokestis jau senai... o šį mokestį įteisinus įstatymu jis turėtų būti taikomas iš esmės tik po įstatymo įsigaliojimo įvežtiems auto... kitaip pažeidžiami savininkų teisėti lūkesčiai, apribojama teisė į nuosavybę pagal Konstituciją... nežinau kaip Jūs, bet pas mane 3 automobiliukai (du džipukai) ir mocas, todėl nė kiek neabejoju, kad nežiūrint į tai, kad vienu metu su 3 auto iš karto negaliu važiuoti, apmokestinti bus visi... dėl to priėmus įstatymą ketinu kreiptis į Teismą... po to du keliai: arba teismas man vienam pripažįstą teisės normų taikymo neteisėtumą (greičiausiai), arba keliauja iki Konstitucinio teismo dėl išaiškinimo... o ten žinote kaip bus... todėl jeigu bus norinčiųjų, galėsime kooperuotis (dėl administravimo subjektų sprendimų žyminio mokesčio lyg ir nėra, todėl dėl sportinio intereso kodėl nepabandyti)... kaip manote, Kolegos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš chebryte manau, kad LT per daug iškreipta teisinės sistemos samprata... iš esmės ES tas mokestis jau senai... o šį mokestį įteisinus įstatymu jis turėtų būti taikomas iš esmės tik po įstatymo įsigaliojimo įvežtiems auto... kitaip pažeidžiami savininkų teisėti lūkesčiai, apribojama teisė į nuosavybę pagal Konstituciją... nežinau kaip Jūs, bet pas mane 3 automobiliukai (du džipukai) ir mocas, todėl nė kiek neabejoju, kad nežiūrint į tai, kad vienu metu su 3 auto iš karto negaliu važiuoti, apmokestinti bus visi... dėl to priėmus įstatymą ketinu kreiptis į Teismą... po to du keliai: arba teismas man vienam pripažįstą teisės normų taikymo neteisėtumą (greičiausiai), arba keliauja iki Konstitucinio teismo dėl išaiškinimo... o ten žinote kaip bus... todėl jeigu bus norinčiųjų, galėsime kooperuotis (dėl administravimo subjektų sprendimų žyminio mokesčio lyg ir nėra, todėl dėl sportinio intereso kodėl nepabandyti)... kaip manote, Kolegos...

 

pritariu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš chebryte manau, kad LT per daug iškreipta teisinės sistemos samprata... iš esmės ES tas mokestis jau senai... o šį mokestį įteisinus įstatymu jis turėtų būti taikomas iš esmės tik po įstatymo įsigaliojimo įvežtiems auto... kitaip pažeidžiami savininkų teisėti lūkesčiai, apribojama teisė į nuosavybę pagal Konstituciją... nežinau kaip Jūs, bet pas mane 3 automobiliukai (du džipukai) ir mocas, todėl nė kiek neabejoju, kad nežiūrint į tai, kad vienu metu su 3 auto iš karto negaliu važiuoti, apmokestinti bus visi... dėl to priėmus įstatymą ketinu kreiptis į Teismą... po to du keliai: arba teismas man vienam pripažįstą teisės normų taikymo neteisėtumą (greičiausiai), arba keliauja iki Konstitucinio teismo dėl išaiškinimo... o ten žinote kaip bus... todėl jeigu bus norinčiųjų, galėsime kooperuotis (dėl administravimo subjektų sprendimų žyminio mokesčio lyg ir nėra, todėl dėl sportinio intereso kodėl nepabandyti)... kaip manote, Kolegos...

 

100% palaikau, bet Lietuva - stebuklų kraštas, (200 pensijos gauni, o mokesčių - 300 turi sumokėti)Ačiū kubiliui, na netrukus ir masiuliui dėkosime, nes kelių nebebus :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš chebryte manau, kad LT per daug iškreipta teisinės sistemos samprata... iš esmės ES tas mokestis jau senai... o šį mokestį įteisinus įstatymu jis turėtų būti taikomas iš esmės tik po įstatymo įsigaliojimo įvežtiems auto... kitaip pažeidžiami savininkų teisėti lūkesčiai, apribojama teisė į nuosavybę pagal Konstituciją... nežinau kaip Jūs, bet pas mane 3 automobiliukai (du džipukai) ir mocas, todėl nė kiek neabejoju, kad nežiūrint į tai, kad vienu metu su 3 auto iš karto negaliu važiuoti, apmokestinti bus visi... dėl to priėmus įstatymą ketinu kreiptis į Teismą... po to du keliai: arba teismas man vienam pripažįstą teisės normų taikymo neteisėtumą (greičiausiai), arba keliauja iki Konstitucinio teismo dėl išaiškinimo... o ten žinote kaip bus... todėl jeigu bus norinčiųjų, galėsime kooperuotis (dėl administravimo subjektų sprendimų žyminio mokesčio lyg ir nėra, todėl dėl sportinio intereso kodėl nepabandyti)... kaip manote, Kolegos...

Manau, kolega, kad tai, ar transporto priemones mokestis sumoketas, ar ne, privales kazkas kontroliuoti.Ir apmokestinti auto ar motocikla, kuris yra neekspluatuojamas-tuo paciu aplinkai zalos nedaro (ir jei sis mokestis bus traktuojamas kaip ekologinis)-yra mazu maziausiai neteiseta transporto priemoniu savininku atzvilgiu.

Jei pamenat, pries kuri laika draudimo bendroves buvo sujude sukrute t/p savininkams pikto turinio laiskus siuntinet-atseit, jei jau turi auto ar moca, jis turi buti apdraustas.Atseit, mokek, jei net ir nesinaudoji...Bet snipstas is to gavosi.Tikiuosi, kad ir su auto mokesciu bus analogiskai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražiai jūs čia samprotaujat. O kaip tikitės tas mokestis bus administruojamas? Gal policija gatvėj gaudys ir tikrins, ar mokestis sumokėtas? Manau viskas bus kur kas papraščiau. Kieno vardu automobilis(iai) registruotas, tam ir sąskaitą išrašys B)

Tikimes, kad taip :) Ir dar tech.apziuru centras, apart policijos...

O pagalvok, kiek ant Lietuvos visokiu ¨mirusiu sielu¨ yr, t.y. transporto priemoniu, kurios registre kaip ir yra, bet is tikruju yra parduotos neisregistravus, utilizuotos ir pan.Taip kad, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikimes, kad taip :) Ir dar tech.apziuru centras, apart policijos...

O pagalvok, kiek ant Lietuvos visokiu ¨mirusiu sielu¨ yr, t.y. transporto priemoniu, kurios registre kaip ir yra, bet is tikruju yra parduotos neisregistravus, utilizuotos ir pan.Taip kad, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo... :rolleyes:

 

Tai viskas dar papraščiau, kuo daugiau mirusių sielų, tuo daugiau mokesčių :cheer: Beja, dvi tokios sielos ir ant manęs kaba. Gal sudrausmins ir imsiuos žygių išregistruoti, nors net neisivaizduoju, kur galų ieškot... :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai viskas dar papraščiau, kuo daugiau mirusių sielų, tuo daugiau mokesčių :cheer: Beja, dvi tokios sielos ir ant manęs kaba. Gal sudrausmins ir imsiuos žygių išregistruoti, nors net neisivaizduoju, kur galų ieškot... :girtas:

Na tai be abejo, Lietuvoj viskas tuo principu vadovaujantis ir vyksta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esmė kuo daugiau mokesčių surinkti, aš asmeniškai (individuali įmonė) nespėju mokesčių mokėti, vieną sumoki, tuoj kitą laikas mokėti, visai nebeliko noro Lietuvoje būt ir dorai dirbti, o ką daryti kai pas mane keturios mašinos nieks pirkt net nesiruošia, nors mano akim žiūrint pusdykiai prašau. Beje dar nekilnojamajį turtą apmokestis, o paskui galvos ką dar...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai viskas dar papraščiau, kuo daugiau mirusių sielų, tuo daugiau mokesčių :cheer: Beja, dvi tokios sielos ir ant manęs kaba. Gal sudrausmins ir imsiuos žygių išregistruoti, nors net neisivaizduoju, kur galų ieškot... :girtas:

 

Va va, ant manes irgi viena kabo, nors kur pati masina ir dokai pekla zino, svalkej turbut. Gal rasyt pareiskima pameciau dokus, gaut naujus ir tada isregistrint? :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pasiimi pasą nueini į regitrą pasakai kad visas nereikalingas tau išregistruotų ir visogero, bent aš tai padariau prieš kokia porą metų, registravau motociklą ir paklausiau kiek ten pas mene tų trantų yra, tai visos auto kurios jau parduotos ir nežinia kas su jom, nuėmiau nuo įskaitos, ir jų niekas tikrai niekur neieškos, kiek pamenu tai vienas džipas pagal įgaliojimą į Baikalą nuvarė, dar viena auto pamenu kažkur į Kaliningradą išvažiavo, vieną busiuką atidviau Suvalkiečiams, o dar kelių išvis nepamenu kur aš jas padėjau, koks skirtumas kur jos, manau jeigu nors viena iš jų dar važinėje kažkas, na tai dokumentus turi ir savaip tą reikalą sutvarkę :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

dokumentu tvarkymasis neturetu kelt galvos skausmo,siaip turetu rupintis tas kuris masina nusipirko nes kai ''pareigunas''sustabdo tai akcentuoja kas vairuoja auto tas uz ja ir atsako.labai laukiu sio mokesciu kai kieme 4 auto 1 mocas ir dar antras planuose.galetu ta mokescio kvita parduot kaip keliu mokesti kolonelese su kuo vaziuoji uz ta ir moki, bet cia valdzia ne zmogui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.