Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kaip bebūtų, jau nupirkau.Tai jau dabar geriau tik pliusus pavardinkit :rolleyes: .Girdėjau, kad jų dėžės silpnokos, bet jei tepalą reguliariai keisiu ir truputį virš normos pripilsiu, sako, turėtų laikyti.Kokia jūsų nuomonė? Kaip jų varikliai, rasdatkės ir t.t? Ir ar pas jį yra kokios nors blokiruotės? AČIŪ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip bebūtų, jau nupirkau.Tai jau dabar geriau tik pliusus pavardinkit :rolleyes: .Girdėjau, kad jų dėžės silpnokos, bet jei tepalą reguliariai keisiu ir truputį virš normos pripilsiu, sako, turėtų laikyti.Kokia jūsų nuomonė? Kaip jų varikliai, rasdatkės ir t.t? Ir ar pas jį yra kokios nors blokiruotės? AČIŪ

forume jau rasyta perasyta apie tuos pirmukus... o jei skaitai rusiskai tai http://terranoirk.ru/forums/

siaip pagrindine beda korozija ir greiciu deze, va tik kodel dyzelio nejamei ? su benzufke vienas vargas ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

forume jau rasyta perasyta apie tuos pirmukus... o jei skaitai rusiskai tai http://terranoirk.ru/forums/

siaip pagrindine beda korozija ir greiciu deze, va tik kodel dyzelio nejamei ? su benzufke vienas vargas ...

Tame ir reikalas, kad apie benzininius nieko neradau.Pirkau todėl, kad gera kaina, geras kėbulas ir šiaip tvarkinga mašinytė.Suprantu, kad po pelkes nenardysiu, bet žvejybai turėtų užtekti.Rusiškai tik kad skaitau, bet suprantu tik kas triačią žodį(mechaniniai terminai man neįkandami) :( .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagrindinius pliusus pats isvardinai,gera kaina,nesupuvus,tvarkinga masina :) .Greiciu deze tokia pat kaip ir dyzelio,rasdatke

patvari.Variklis 2,4 silpnokas,konstrukciskai irgi siaip sau.Galiniam tilte turi buti LSD,jei dar nuo senatves ir neteisingu tepalu

nenumire.Jei nezadi det 33 ratu,tai pilnai tiks ir po miesta vazinet ir grybaut,zvejot,medziot nuvaziuot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pagrindinius pliusus pats isvardinai,gera kaina,nesupuvus,tvarkinga masina :) .Greiciu deze tokia pat kaip ir dyzelio,rasdatke

patvari.Variklis 2,4 silpnokas,konstrukciskai irgi siaip sau.Galiniam tilte turi buti LSD,jei dar nuo senatves ir neteisingu tepalu

nenumire.Jei nezadi det 33 ratu,tai pilnai tiks ir po miesta vazinet ir grybaut,zvejot,medziot nuvaziuot.

Tai ir svarbiausia, kad žvejot ir siaip gamtoje patrinti jos pakaktų :rolleyes: , o pakatūškėms su laiku įsigysiu ką nors baisesnio :D .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausias terrano pirmo ir dar dvidurio pliusas, gerai atrodantis kebulas, bent jau man. Zemas ir pakankamai platus, dar tie langiukai trikampei :rolleyes: minusas, tai kad nenusiima stogas kaip NP :mellow: O jei rimptsiau, tai mazos konstravimo galimybes, bet jei zvejybai, tiks :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš su trilitriu atvažinėjau tris metus, visai neblogas mašiniukas, bet tik kad turėjo vieną didelį trūkumą kai tik nuvažiuoju nuo kelio dėl takelio taip ir eidavau traktoriaus ieškot, žvėris šiaip neblogas buvo, 31 kaliošus buvau užmovęs, daug jis pas mane visko matė, aš kai pardavinėjau, tai pirkėjus kaip pravežiau tai tie prašėsi kad greičiau lipčiau lauk kad nedalaužyčiau aš jo ir laimingi išrūko namo :D

post-184-12747282955986_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip kiek važiavau, tai ir išklydus iš kelio likau maloniai nustebintas-lipa smėliu tolka tak :D .Kadangi pas mus Varėnukėj daugiau nieko kaip tik smėlis ir nėra, tai visai super mašiniukas.Į pelkes nelįsiu, nes mačiau kaip vienas mūsiškis su nivuke braidžiojo-kirvuku dugnan :lol: .Žiemai tik galvoju nusipirkti kokias rimtesnes padangėles.Tik man įdomus tas sprendimas-keturi cilindrai, aštuonios žvakės :huh: , tai jei dar užizoliavus, tai gal ir po balutes bus galima pasitaškyti. :?::D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek susidariau nuomonę-viskas lyg ir pusė bėdos, tik kaip kažin šitie 2.4l varikliukai? Ar nėra ko nors, ką reiktų žinoti, kad išvengti nereikalingų rūpesčių.Aušinimo sistema kiek pastebėjau normali(palėtintom po mišką varinėjau-nekaista).Nors tai kaip sako, nuo tarpinės viskas priklauso :D .Ačiū už komentarus, o kelias manau parodys, kas ir kaip.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.