Pereiti prie turinio

Gal kas žinot apie šitą NP GR


Rekomenduojami pranešimai

patarciau is vis su brc neprasideti, tokiu melagiu reiktu dar gerokai paieskoti :angry:, o jei tas gr zalias tai tas kur as vazinejau, tai nieko gero taip pat is jo neliko per daug :rolleyes:

 

na cia matyt kaip kam, as su antru automobiliu is BRC vazineju ir dar kolkas jokiu bedu. Ir neikart nei apgavo, nei apsimelavo. Gal cia nuo miesto priklauso:) As asmeniskai tik su kaunieciais bendravau, kas dedasi Vilniuje ir Klaipedoj nezinau. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Ir kam tau tas urodas, po 98 jau nebe patrolas o gaidys. Remontavom su chebrantu 3.0 ltr tokį ilgą ubagą beveik visą. Nei balon nei karjeran,vien pas mergas važiot. Jei nori rimto,ieškok 4,2 su visais navarotais,turėsi aparatą. Aš pats 3 patrolus turiu,du senelius ir gr-ą 90 metų laidos jau 6 metus. Jis pas mane ilgiausiai ir jau pensininkas,nebetrankau jo. Visus perrinkau savo nagais, geriau vyrai nessuras.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patarciau is vis su brc neprasideti, tokiu melagiu reiktu dar gerokai paieskoti :angry:, o jei tas gr zalias tai tas kur as vazinejau, tai nieko gero taip pat is jo neliko per daug :rolleyes:

 

Turėjau ir aš bėdų su brc. Jiems greičių dėžes remontuodavau,tai pinigus už darbą reikėjo kaip su kuvalda išmušinėt,ir daug vilniškės chebros sakė kad firmelė su pasišikusia reputacija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.