Pereiti prie turinio

Ieškau veikiančio UAZ variklio su pavarų dėže


MATCHO

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi.

Turiu čia tokį karinį UAZ, bet be variklio:(

Dyzelio dėti nenoriu, nes kaip supratau reikės expertizę praeidinėti, o tam nei laiko nei $ neturiu :unsure:

Gal kas iš forumiečių, kurie keičiasi variklius, galėtų parduoti už kokią sukalbamą kainą senajį variklį?

 

Dėkui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia šita temikė gal turėtų būt skyrelyje PERKU

del ekspertyzės, tai jeigu popieriai dar seni tada gali dėt dyzelį o pas kui jiems paaiškinsi kad tokį nusipirkai, čia forume paieškok ten yra parašyta kaip jie tampa Dyzeliais be ekspertizių :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokio senumo dokumentai turetu but ? Jauciu tie laminuoti jau per nauji ? Ir mane tai domina :scratch:

man atrodo kad turėtų būt nepernauji, ten lygtai dar nebuvo parašyta koks motoras stovi, o keiteliot buvo galima iki kelintų metų ???????, reik skaityt įstatymus, sukasi galvoj kažkodėl 1995, bet tiksliai nepamenu, bandyk pasieškot, kuo senesni popieriai tuo paprasčiau pabūrt :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ira visas uazas 99m su 2.9ledyniu varikliuku uz 1300lt atiduodu

 

 

Dėkui, bet man nereikia viso UAZ'o :) Man reikia tik variklio su pavarų dėže. Aš UAZ'ą jau turiu. Aš čia šeip pagalvojau gal kas

keičiasi į dyzelinius, tai kaip ir senų benzininių nebereik.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet man nereikia viso UAZ'o :) Man reikia tik variklio su pavarų dėže. Aš UAZ'ą jau turiu. Aš čia šeip pagalvojau gal kas

keičiasi į dyzelinius, tai kaip ir senų benzininių nebereik.

nu tai turėsi atsarginių dalių visą krautuvę už tvarto,POPIGIAJA, visad bus po ranka, ras ir pakeiti ir toliau sau mini

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, bet man nereikia viso UAZ'o :) Man reikia tik variklio su pavarų dėže. Aš UAZ'ą jau turiu. Aš čia šeip pagalvojau gal kas

keičiasi į dyzelinius, tai kaip ir senų benzininių nebereik.

kaip tik ardau viena UAZika tai variklis kaip ir nereikalingas,tik deze noreciau atsargai pasilikt, siaip variklis buvo neblogas(24 volgos),vaziuodavo UAZ su juo gerai,bet kai pasidariau kita UAz su dyzeliu tai sitas kokius 3 metus garaze stovejo kol galutinai surudijo. Jei domintu skambinkit 861454515.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.