Pereiti prie turinio

patarkite del mercedes ML 320 ar 430?


Rekomenduojami pranešimai

Turėjau šį džiaugsmą ir dar šiame forume jį pirkti siūliau, variklis 4,3 200 kW 8 cilindrai, dirba ir traukia tikrai neblogai, variklį užmušti gana sunku, su daugiataškėm dujom dirba tikrai neblogai, dujų sąnaudos buvo nuo 14 užmiestyje iki 18-20 mieste, tai va tuo visi geri dalykai ir baigėsi, salonas plastmasinis girgžda ir barška, pakaba dėl trumpos bazės irgi labai kratosi ir linguoja į priekį ir atgal. Važiuoklė jai neišdaužyta laiko neblogai nors vairo traukių antgaliai gana silpni, dar trūkinėja spiruoklės, streikuoja elektrinė dalis, stiklai, centrinis, dingsta šviesos. tai tiek visumoje mašina pusė velnio, tik reikalauja dėmesio, ir šiaip jis ne džipas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Trumpai - su 320 prasukau apie 120000km, buvau įsidėjas taškines dujas, tai sanaudos miestas/trasa - buvo 16/22-28, nupirkau su 32000km rida, tai per mano ekspluotacija pakeičiau kardano pakabinamą guolį (orginalo kaina 1500, skf - 120 prasukau apie 80000km viskas ok) ir priekinės pakabos sailenblokus restauravau - kainos neatsimenu, bet nedaug, ir st.kalades .... pati mšina man kaip kasdienė miesto tiko, nes daug važinėjau, patogi, lengvai vairuojama, prognuozuojama... bet kadangi buvo amerikonas ir dar iš šiltų kraštų, tai buvo variantas "soft climat only"... žodžiu nulis antikorozijos, juodai rudyjo - pardaviau

430 lyginant su 320 visiškai kitokia mašina, sanaudos (be dujų)apie, miestas/trasa 17-25 benzo, bet V8 "tiaga" kompensavo visus kitus trūkumus.... prasukau apie 50000 nieko apart tepalų nekeičiau, nors du kartus tikrinau pakabą...

 

Servisas ir detalės nežmoniškai brangios, bet man daug negedo...

 

Atsiminimai visai nieko, bet šiandienai yra tikrai daug geresnių auto...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na gal jau nusipirkai kazka.. :)

 

As neseniai pardaviau savo Pajero 3 ir ir gi persedau i ML'a.. ta pdariau del kuro sanaudu.. pajero valge 20l mieste benzo.. ML'as valgo 19-20l duju :)

Modifikacija su 3.2 motoru.. Po miesta vazinet tikrai jopakanka.. vaziuoja tikrai msagiai. masinos negali ir pasmaugiu gan daznai..

 

Nupirkus pries prainant ta.. keiciau stabilo ivores ir vadinamas traukes (sarnyras dar kaikas vadina).. daugiau viskas ok.. pramyniau jau pora stukiu kilu.. jokiu bedu daugiau nelenda..

 

pagrindinis minusas.. vidaus apdaila (mano 98metu) plastikas pabarskantis, ir vietos mazokai.. ypach kai viaka ir suni i masina susodini.. (lyginu su pajero), aisku yra ir tas lingavimas (ozio efektas).. siap po miesta maltis tikrai neblogas variantas.. atsizvelgiant kad galima isigyti iki 20K lietuvisku..

 

aisku apie nuvaziavima nuo kelio net negalvoju.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Na gal jau nusipirkai kazka.. :)

 

As neseniai pardaviau savo Pajero 3 ir ir gi persedau i ML'a.. ta pdariau del kuro sanaudu.. pajero valge 20l mieste benzo.. ML'as valgo 19-20l duju :)

Modifikacija su 3.2 motoru.. Po miesta vazinet tikrai jopakanka.. vaziuoja tikrai msagiai. masinos negali ir pasmaugiu gan daznai..

 

Nupirkus pries prainant ta.. keiciau stabilo ivores ir vadinamas traukes (sarnyras dar kaikas vadina).. daugiau viskas ok.. pramyniau jau pora stukiu kilu.. jokiu bedu daugiau nelenda..

 

pagrindinis minusas.. vidaus apdaila (mano 98metu) plastikas pabarskantis, ir vietos mazokai.. ypach kai viaka ir suni i masina susodini.. (lyginu su pajero), aisku yra ir tas lingavimas (ozio efektas).. siap po miesta maltis tikrai neblogas variantas.. atsizvelgiant kad galima isigyti iki 20K lietuvisku..

 

aisku apie nuvaziavima nuo kelio net negalvoju.. :)

 

Na nuvaziuoti gali drasiai nuo kelio - nes mano NP GR tave istrauks:))telefona turi gi mano:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.