Pereiti prie turinio

Reikalingas patarimas


Rekomenduojami pranešimai

as rinkciausi suzuki nes tai tiktras reminis dzipas o honda tik padidinto pravazumo langvike,

ir seip jai dar grand vitara tai tikrai konforto atzvilgiu "Ja".O del motoru ziurint ko nori seip esu turejas 2.5 benzinas tikrai nesigailejau ,o del dyzelio tai "peugeot" varilis nelabai jis stebuklingas bet laiko

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as rinkciausi suzuki nes tai tiktras reminis dzipas o honda tik padidinto pravazumo langvike,

ir seip jai dar grand vitara tai tikrai konforto atzvilgiu "Ja".O del motoru ziurint ko nori seip esu turejas 2.5 benzinas tikrai nesigailejau ,o del dyzelio tai "peugeot" varilis nelabai jis stebuklingas bet laiko

 

Šiuo atveju aš tik už "Suzuki"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Reiktu prioriteta skirti Suzuki Grand Vitara. Rav'as remo neturi. O komforto nepasizymi nei Honda nei Rav'as. Be to Vitara turi ir perjungimo svirti (tiltui ijungt ir isjungt) Arciau dzipo. As vazinejau ir su Rav ir su Honda, abu benzinu buvo maitinami. Man jie ispudzio nepaliko, vaziavimo komfortas, norisi geresnio ir kuro ryjimas. Bandyk per interneta sulyginimus padaryk manau kad Vitara skaicius rodys geresnius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktu prioriteta skirti Suzuki Grand Vitara. Rav'as remo neturi. O komforto nepasizymi nei Honda nei Rav'as. Be to Vitara turi ir perjungimo svirti (tiltui ijungt ir isjungt) Arciau dzipo. As vazinejau ir su Rav ir su Honda, abu benzinu buvo maitinami. Man jie ispudzio nepaliko, vaziavimo komfortas, norisi geresnio ir kuro ryjimas. Bandyk per interneta sulyginimus padaryk manau kad Vitara skaicius rodys geresnius.

 

Vadinasi lieka apsispręsti Vitarą benziną ar dyzelį :study:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vitaros dyelinis nera stebuklas, ten peugeot 1,9 dyzelioks. Laiko gerai tik vaziuoji letokai. Su dyzeliniu vazinejas. Tai mieste ne kas. Miske su paletintoju liuks.

 

Dar vienas klausimėlis apie dyzelinę Grand Vitarą 2,0 TD.1999m.su automatine greičių dėže. Kaip laiko jų automatai ir kaip 2,0 TD varyklis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimėlis apie dyzelinę Grand Vitarą 2,0 TD.1999m.su automatine greičių dėže. Kaip laiko jų automatai ir kaip 2,0 TD varyklis?

 

Sito nezinau. Turbut bus silpnokas motoras, cia tik pamastymai. Zinau kad runner'is 2,4 zirzelietas o da su automatu tai baloi ne kas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.