Pereiti prie turinio

Padangos žiemai.Renkuosi


litwinas

Rekomenduojami pranešimai

Trumpai tariant reik padangu ziemai,nes gyvenu kaimo vietoveje ir megstu ruostis ziemos smagumams is anksto.Kaip labiau patyrusiu noretusi paklaust patarimo kokia padangu naudojimo patirtis pas tamstas.I padangas zadu investuoti rimtai nes turejau patirties su prastom padangom ant ne4x4 masinos taip kad nesinori rizikuoti.O priedo dabar dar ir nuolaidos kaip matau pas padangu pardavejus.

 

Auto:Opel Fronter 2,8 tdi

Esamos padangos:235/75 R15 KUMHO AT

Vaziavimo salygos:15km iki civilizacijos:500m asfaltuoto zvyrkelio,2000m gryno zvyrkelio,su staigiais posukiais ir kalneliais likes atstumas asfaltas.Pravazumas bent jau su lengvaja beveik neimanomas,nes 2,5km kelio atkarpa valoma is dievo malones karta per ziema.Reik kad gerai liptu ir sniegu,ir apledyjusiu keliu ir slapiu asfaltu.

 

Kandidatai: NOKIAN Hakkapeliitta SUV 5 - 235/75R15 105T (dygliuotos)

NOKIAN Hakkapeliitta LT - 235/75R15 104/101Q(dygliuotos)

CONTINENTAL 4x4 Ice Contact - 235/75R15 109Q

NORDMAN 2 - 235/75R15 105T (dygliuotos)

BFGOODRICH Winter Slalom - 235/75R15 108Q

COOPER Weather Master ST2 WW - 235/75R15 105S

 

Jei turit kitu pasiulymu-pirmyn.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti tik apie NOKIAN Hakkapeliitta SUV 5, nes tris žiemas drožiau (sudrožiau). Per sniegą lipa puikiai, per ledą pakenčiamai, nepatiko tik valdymas ant asfalto. Bet tai ko gero būdinga visom rimtesnėm žieminėm padangom, dėl minkštos gumos. Tai tik mano subjektyvi nuomonė, nes per vieną žiemą neteko išbandyt kelių modelių palyginimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cooper'iai. Tikrai geras kainos ir kokybes santykis. Dygliuotos atlaike 3 sezonus. Vaziuoju tikrai daug. Izvelgiu vieninteli minusa - didokas stabdymo kelias ant slapio asfalto.

 

Tai, kad žieminės padangos daug km atlaiko nieko gero. Žieminių gumos mišinys turi būti minkštas, dėl to jos dyla greičiau nei vasarinės, ypač prie pliusinės temperatūros.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vazineju ziema su nokia hakapelita LT, per puru ir gilu sniega lipa sunkiau, bet eina... per Xbrada isbandziau... ant plikledzio, zvyrkelio ir kitu panasiu dangu vaziuoja super, ypac jei oro palieki ratuose 1,8 atm.

Galvoju as as jas pardavinet... gal :rolleyes: bet pas mane 265/75/16, likutis 80%

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2004m pirkau Goodrich Winter Slalom dygliuotas, dar ant Trooperio tada, paskui ant Frontes perdėjau, žodžiu tos padangos dar dabar pas mano tevuką garaže ant Frontės stovi :) Tiek pas mane, tiek pas tėvuką tos mašinos nebuvo vienintelės plius vasarai būdavo kitos padangos, todėl palyginus mažai tesudrožėm, ir dabar likutis daugiau nei 50% ir visi spygliai vietoje... Kas liečia važiavimo savybių - buvau pilnai patenkintas (na išskyrus važiavimą purve - tada apsivelia ir šakės). Su kitomis palyginti kol kas negaliu, Dunlop SJ6 pradejau naudoti jau ištirpus sniegui, bet butent apie šiuos Dunlopus iš pirmų lupu esu girdėjęs labai gerų atsiliepimų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju Bridgestone Blizzak - kreipkis i Nerkins is forumo pagelbes.

Mano vaziavimo kelias labai panasus i pacio. 4km nevalomo zvyro, po to dar 5km kartais valomo, 8 km vingiuoto asfaltuoto kelio ir 20 km magistralinis kelias (cia kas dien i viena puse).

Abi musu masinos apautos siais ratukais. Ypac maloniai nuteikia ju tvarkymasis su soniniu slydimu. Purus sniegas is vis pasaka, plikledis ir slapias sniegas - geriau uz Dunlop Grandtrek. Tik tiek, kad situ padangu kaina kandziojasi. Beje ir dyla jos leciau nei nokian.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rekomenduoju Bridgestone Blizzak - kreipkis i Nerkins is forumo pagelbes.

Mano vaziavimo kelias labai panasus i pacio. 4km nevalomo zvyro, po to dar 5km kartais valomo, 8 km vingiuoto asfaltuoto kelio ir 20 km magistralinis kelias (cia kas dien i viena puse).

Abi musu masinos apautos siais ratukais. Ypac maloniai nuteikia ju tvarkymasis su soniniu slydimu. Purus sniegas is vis pasaka, plikledis ir slapias sniegas - geriau uz Dunlop Grandtrek. Tik tiek, kad situ padangu kaina kandziojasi. Beje ir dyla jos leciau nei nokian.

Kaip paziurejau ten tu Blizzak'u net keli modeliai kuris konkreciai tau pasiteisino?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.