Pereiti prie turinio

БРДМ-2


Rekomenduojami pranešimai

Rusijoje ir Ukrainoje pardavinėja БРДМ-2 nuo 6000 JAV dolerių. Registruojami kaip žemės ūkio technika... :)

Kaina įkandama, tik ar kas nors žino, ar tokie ratai buvo registruoti Lietuvoje, kaip su įvežimu, su muitais?

Pvz.:

http://rstcars.com/oldcars/specialtech/brdm/

O ką su ja darytum jeigu įsigytum :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano svogeris organizuoja zvejybines keliones uz poliarinio rato, tai tokiais ten daug kas vazineja(aisq tas kas turi ka ipylt i baka), ir jie skirtomi i lengvus, vidutinius ir sunkius traktorius. o jei jis nera broniruotas, tai jo priekinis stiklas kaip bet kurios kitos rus technikos- mucha probivajemyj :D nors pats maciau filmuotoj medzegoj is keliones, kaip 20cm diametro medelius gulde po savim neletindamas greicio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano svogeris organizuoja zvejybines keliones uz poliarinio rato, tai tokiais ten daug kas vazineja(aisq tas kas turi ka ipylt i baka), ir jie skirtomi i lengvus, vidutinius ir sunkius traktorius. o jei jis nera broniruotas, tai jo priekinis stiklas kaip bet kurios kitos rus technikos- mucha probivajemyj :D nors pats maciau filmuotoj medzegoj is keliones, kaip 20cm diametro medelius gulde po savim neletindamas greicio

o aš galvojau kad į PABRADĄ2010 važiuosi turistų klasei :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.