Pereiti prie turinio

Q:del tlc 100 pakabos (hidraulines)


Rekomenduojami pranešimai

vos atsispiriau pagundai pradet kaip ne kurie forumo korifejai, palojimais apie tlc nekokybe, bet tiek tos, mane stai nedomina

O mane domina konretus dalikas, t.y. hidrauline simtines pakaba, paskutiniu metu pastebejau kad galas gyvena savo gyvenima kalbant apie padeti, t.y. gausiai iskiles, ir bandant nulesiti iki apacios nenusileidzia, taigis gal turit kokiu linku kur galima butu pasiskaity apie veikimo principus, googles klausiau, ne viena kart, atsakymo negavau, todel klausiu cia

prie to pacio gal kas patas i ka kreiptis, ba kaskaip manau kad dileris nuraus belenkokius pinigus, o as turiu itarima is turimos reindzu orines pakabos kad sprendimas gali but labaui paprastas ir pigus

isanksto dekui uz betkokius pamastymus ir patarimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur skaiciau pas rusus ,kad toki simptomai kai durniuoja daviklis padeties. Cia pasekmes musu keliu ,druskos iseda kazkokia spyruokle. Seip tie davikliai keiciami , bet buvo rasyta jei jis nenusibaiges tai ji isvalo ideda spyruolyte kita ir vaziuoja toliau. davikliai stovi ten trys, du priekyje ir vienas gale. ;) bet cia tik spejimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur skaiciau pas rusus ,kad toki simptomai kai durniuoja daviklis padeties. Cia pasekmes musu keliu ,druskos iseda kazkokia spyruokle. Seip tie davikliai keiciami , bet buvo rasyta jei jis nenusibaiges tai ji isvalo ideda spyruolyte kita ir vaziuoja toliau. davikliai stovi ten trys, du priekyje ir vienas gale. ;) bet cia tik spejimas...

cia buvo mano pirma mintis, taciau google nepadejo man visai, butu aplamai idomu apziuret manuala, bet nerandu :( nemoku ioeskot ?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Davikliai tikrai trys gale kadangi tiltas tai vienas, priekyje kadangi torsionai tai 2, vieneto kaina tokviloje apie 1200 +- kiek nusiderėti pavyks tiesa senokai domėjausi, dar gali kreiptis į Evaldą (laumkeli) gal gautų pigiau, šiaip pilna 100 modelių savartynuose gali isidėti dėvėtą pažiūrėti jei nepadės tada važiuoji į mototoja arba tokvilą diagnostikai ten greitai ir nebrangiai pasakys kas negerai, o remontas tai jau kaip Dievas duos, sėkmės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vos atsispiriau pagundai pradet kaip ne kurie forumo korifejai, palojimais apie tlc nekokybe, bet tiek tos, mane stai nedomina

O mane domina konretus dalikas, t.y. hidrauline simtines pakaba, paskutiniu metu pastebejau kad galas gyvena savo gyvenima kalbant apie padeti, t.y. gausiai iskiles, ir bandant nulesiti iki apacios nenusileidzia, taigis gal turit kokiu linku kur galima butu pasiskaity apie veikimo principus, googles klausiau, ne viena kart, atsakymo negavau, todel klausiu cia

prie to pacio gal kas patas i ka kreiptis, ba kaskaip manau kad dileris nuraus belenkokius pinigus, o as turiu itarima is turimos reindzu orines pakabos kad sprendimas gali but labaui paprastas ir pigubs

isanksto dekui uz betkokius pamastymus ir patarimus

Sveiki, ar issprendete auto problemos? Gal suradote ismananti? Pas mane nelaiko nustatymo, taciau neseda. Gal tel. n. r. parasytumete. Giedrius, Vilnius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar issprendete auto problemos? Gal suradote ismananti? Pas mane nelaiko nustatymo, taciau neseda. Gal tel. n. r. parasytumete. Giedrius, Vilnius.

tiesa pasakius neieskojau, kokia diena bandysiu nuimti ta davikli ir pasiziureti ar jis ardosi ar pan. nes pakolkas nenoriu igriut i naujo daviklio pirkima

turiu bjauru itarima kad teks man ismokti ir tlc pakaba remontuiti :D o tiek visi gire tlc nelusta ir pan :D o bus kaip ir su RR, neremontuoji susidevi, prasideda bedos, remontuoji pas dileri moki 10 kart brangiau, nei tai kainuoja, remontuoji pas koki ale nusimananti tai remontuoji tol kol neatsibos :/

 

anyway as vis dar ieskau informacijos, jei kas ka uzmatys buciau gausiai dekingas jei papostintumet, radau kaskoki manuala apie TLC pakaba, bandysiu lasivesniu laiku pastudijuoti kas ir kaip ten

mano tel 868694443 Rimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad čia pie normalius off-roadinius TLC šnekam, kad patikimi... a tu elektronikos faršus perki ir paskui keikies :) nuo drusku van maniškei net 80ai galinė blokiruotė pasiūto... Hondoi CRV ABS davikliai diskotekas daro.... bet ar nuo to ji prastesnė ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad čia pie normalius off-roadinius TLC šnekam, kad patikimi... a tu elektronikos faršus perki ir paskui keikies :) nuo drusku van maniškei net 80ai galinė blokiruotė pasiūto... Hondoi CRV ABS davikliai diskotekas daro.... bet ar nuo to ji prastesnė ? :)

oj Meri nesupratai ka turejau omeny, na bet tiek tos nesiveliam i diskusijas, mane domina turinciu patirties konkreciu klausimu atsakymai

ps. reindze nuo drusku ir vandens dar nei vienas aukscio daviklis nenuejo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiems atejusiems paloti ne i tema didelis dekui :D is suzukio nieko kito ir nesitikejau tik lojimo, ir dar ne i tema, suzuki lok toliau

Moderai buciau daugiau nei dekingas jei istrintumet visa slamsta kuri prirase suzukis, mane domina konkreti informacija o ne psiaudo viska ismanancio zmogaus sapaliojimai

Dekui uz demesi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

issiaiskinau del ko vyko tokia nesamone, sory kad taip ilgai uztrukau parasyt, bet gal kam pravers

venzo kaltas buvo aukscio daviklio kojeles kronsteinas, na bet reik inzinerinio proto kad ji padaryt is skardines storio skardeles, as jau nekalbu apie kojeles traukute, sudeta traukute su rutuliniu sarniriuku, venzo sarniriukas, be tepimo tasku tiesiog aptrauktas gumite, aisku su laiku gumite praleido vandenuka ir jis uzsikirto, o kojeles kronsteins su laiku irgi papuvo, ir jau ta traukute nors vizualiai ir atrodo kad pritvirtinta o realiai vaiksto per visa kronsteino ilgi, ten vidui kalibravimui aukscio yra palikta per visa kronsteino ilgi skyle, tai vat, patekdavo tarp kronsteino purvo uzsikirsdavo ir veikdavo sistema, prasokdavo ir kilnodavosi viskas be sustojimo belekaip

siek tiek pataupiau ir pasidariau traukute is elementarios pvc plasmases ploksteles, kurios pagalba reindze issikeliau aukscio davikliu kojeles, ir keliu varztu is senuku, problema issiprende. realiai reiktu padaryt sarniriuka su guminem ivorem vienam ir kitam gale i kuri isstatytu varstas jungiamasis ir galima butu sia vieta pamirsti, ten reik biski lankstumo, nedaug bet reik, nezinau ar uztek pvc plasmases lankstumo prie didesnio minuso, pakolkas nelabai laiko turejau prieiti prie jo gamybos, bet reikes, ziema ne uz kalnu, nerinori papult i beda per salcius

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.