Pereiti prie turinio

varikliai 2,4


donatela

Rekomenduojami pranešimai

Del 4-runner,konkreciai nezinau,bet manau,kad nesiskiria,nes apie 2,4 litro turio varikliu gama,toyotos gamintojo,nera didele,tai - 2,4td,uzvardinamas 2-LT,turintis 86 arklius ir 2,5td variklis 2-LT-E ,turintis,berods 90 arkliu. Raide E,reiskia elektrini kuro siurbli,kuris ir prideda tuos kelis arkliukus.Tai visas skirtumas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del 4-runner,konkreciai nezinau,bet manau,kad nesiskiria,nes apie 2,4 litro turio varikliu gama,toyotos gamintojo,nera didele,tai - 2,4td,uzvardinamas 2-LT,turintis 86 arklius ir 2,5td variklis 2-LT-E ,turintis,berods 90 arkliu. Raide E,reiskia elektrini kuro siurbli,kuris ir prideda tuos kelis arkliukus.Tai visas skirtumas.

a LT reiskia kad lietuvoj pagaminta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siurblys mechaninis man rodos pas 2LT-ll... Ir skiriasi pagrinde ne arkliais(jie tik sesiais AJ skiriasi) bet sukimo momentas 190 pries 215nm pas 2500td.

Konstrukcija kitokia, pav susiduriau kad karteriai nei is tolo nepanasus... Dirzas kitoks...

O siaip tus pacius variklius state ir i Landcruiser ir i Runner.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl TLC 2,4 turbodyzeliniai varikliai yra 63 ir 66 kw, mano techpase parašyta 63 kw, pirkau tepalo filtrą 63kw ir netinka! Pakeitė tepalo filtrą nuo 66 kw - tiko. Tai, pas tave, sako variklis 66 kw, o ne 63.

Gal kas žinote, kas padaro tuos 3 kw ir kuo skiriasi varikliai ?

Ir dar, gal kas paskys kiek normaliai dyzelinis variklis turi "suvalgyti" tepalo, juk kažkiek tai tepalo sumažėjus yra normalu ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tavo tech pase parasyta yra mura... Ten ka nori parasys... Mano TLC 88m o is tikro pramusus per VIN 86 metu... Mano chevrole bendra mase 2400kg , o is tikro jis pats sveria 2500kg ir panasiai...

Cia vel del tu 3 kw bus taip vadinamas 2LT-ll variklis turi tais 3 kw daugiau. Apie kuri rasiau auksciau. Detales netinka, nors kubatura tipo ta pati, bet kilovatu ir sukimo momentas didesnis. Pagrinde reik ziureti pagal metus, jei iki 92 metu tai bus 2LT jei nuo 92 iki 96m tai bus 2LT-ll. Matyt tavo Landcruiseris turi motora 2LT-ll ir yra nuo 92 metu gamybos. Arba i senesni Landcruiseri istatytas naujesnis motoras(kaip pas mane)...

A kokios bedos, isidemejai kokio filtro reik ir kita karta zinosi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tavo tech pase parasyta yra mura... Ten ka nori parasys... Mano TLC 88m o is tikro pramusus per VIN 86 metu... Mano chevrole bendra mase 2400kg , o is tikro jis pats sveria 2500kg ir panasiai...

Cia vel del tu 3 kw bus taip vadinamas 2LT-ll variklis turi tais 3 kw daugiau. Apie kuri rasiau auksciau. Detales netinka, nors kubatura tipo ta pati, bet kilovatu ir sukimo momentas didesnis. Pagrinde reik ziureti pagal metus, jei iki 92 metu tai bus 2LT jei nuo 92 iki 96m tai bus 2LT-ll. Matyt tavo Landcruiseris turi motora 2LT-ll ir yra nuo 92 metu gamybos. Arba i senesni Landcruiseri istatytas naujesnis motoras(kaip pas mane)...

A kokios bedos, isidemejai kokio filtro reik ir kita karta zinosi...

 

Aišku, SuzukiMonstr. Mano TLC - 91. Tiesiog dabar žinosiu, kad 66 tai ne

63. Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Pasirodo mano meistras zabalas.Kodas ant bloko vis delto 2L,o ant skardeles ant paneles 2L-TE.Kazin ar bus tokie pat alkuniniai pas varikli su automatine deze ir paprasta?Ir vizualiai ar galima atskirti matara 2,4 nuo 2,5?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.