Pereiti prie turinio

nissan gr pakelimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 68
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

kelem 5 cm statydami spiruokles bet iskart perspeju jei pirksi tiuningines spiruokles imk priekis +100kg +5cm nes gerve bus galas +200kg +5cm nes galesi pasikraut kaip lenkai sake 4 karnistrus kuro :D tada nereiks nieko pakaboj keisti spiruokles EMU kaina apie 2kg zlotu + kelias kainavo dabar nepamenu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

tai visdelto susimeciau iron man spyruokles taciau kas keisciausia tai kad priekines trumpesnes uz originales ir kaires puses didesne truputy dar galvojau reiks ilginti amortikus taciau pasirodo prailginus amortika s[yruokle laisva pasidaro isvada paaugo 6cm, pasidare kietesnis (spyruokles storesnes)ir kiek suprantu mazesnis rato nusileidimas. gal kas zino ar cia taip turi buti? kaip pas jus jei kas susideje? beto vaziuojent 80 Km truputy dreba vairas,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visdelto susimeciau iron man spyruokles taciau kas keisciausia tai kad priekines trumpesnes uz originales ir kaires puses didesne truputy dar galvojau reiks ilginti amortikus taciau pasirodo prailginus amortika s[yruokle laisva pasidaro isvada paaugo 6cm, pasidare kietesnis (spyruokles storesnes)ir kiek suprantu mazesnis rato nusileidimas. gal kas zino ar cia taip turi buti? kaip pas jus jei kas susideje? beto vaziuojent 80 Km truputy dreba vairas,

Desine reikejo statyt i kaire. Cia vairotojo puse.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pastaciau as jas pagal reikalavimus bet va ydomu ar taip turi buti ir ar jos visos trumpesnes uz originalias ar buna ir ilgesniu nes dabar taip gaunasi kad amoro negali ilginti o jo nedauk lieka ir vaziuoji kaip su vezimu, ratas negali daugiau pasileisti zemyn nes kitaip jei prailgini amora spyruokles gali pamesti. mano manymu tada neverta pirkti sptruokliu geriau padeti po spyruoklem kanors ir butu dar geriau ir ratas galetu zemiau nusileisti. na cia tik mano nuomone ydomu butu suzinoti daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.