Pereiti prie turinio

problemos su 4ratais


Rekomenduojami pranešimai

sveiki turiu nissan terano 3litr. benzinas problema tokia kad ijungus keturis ratus spaudziant gaza svariam tiesiam kely vairas tampa nestabilus pries ziema viskas buvo gerai nesuprantu kame gali but problema gal kas esat susidure su tuo pagelbekit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki pasmane taipat nebuvo problemu kaip stovejo paprastos padandos o kaip uzdejau 33 padangas prasidejo vairo lakstimas :unsure:

itarau vairo traukes;keicau nepadejo

itarau sakes atramines gumas;nepadejo

itarau granata pakeicau nauja.

daugau vazuokle gera niekur nekleba nebera ka keisti vistiek taspats.

(pastebejau toki dalika vaziuoju per apledejusi asvalta 4 ir staiga isoki i gera asvalta vienas priekinis ratas nori atsilikti nu tipo greicei nesutinka terp ratu.

taiva mano isvada kad kaip idedi didesnius ratus gaunasi razdatkes neatitikimas bet dar tikslei neisiaiskinau.

gal kam kasnors panasaus buvo gal ka zinote pasidalinkite ispudzeis :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasmane tapati problema teranui kaip vazineji 4 ratais o kaip 2 varomais ratai viskas okei

speju kad su teranu negalima vazineti ketureis ijungus esvaltu.

ne tik kad negalima 4 ratus ijungus asfaltu vaziuot bet ir grieztai draudziama tai daryt nes pas terana nera tarpasinio diferiancijalo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Terrano 4 ratu veikimo principas toks pat kaip 4runnerio, patrulio, uazo, pajero at kitu. Varo galas, kai reikia 100% ijungi prieki.

Jai koks, tarpais slidus kekias, taspais plikas aksfatkas, tai gali vazinet su 4 bet ant aksfalto negalima daryt staigiu posukiu, nors jai ir padarysi tai ratai biski prabuksuos ir tiek, o jai agregatai baigia nudvest, tai gali ir sulauzyt. Aisku padangos turi but vienodo aukscio ir spaudimo(nuleidus ora suzemeja ir keiciasi greitis).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuojant svariu ir sausu asfaltu nera prasmes jungti visu 4 :D

kam idomu pasiskaitykite apie part time paskirstymo dezes (terano butent tokia): http://www.autos.lt/index.php?subj=readtopic&id=6

man nereikia svariu asfaltu bet kai reikia is objekto i objekta pervezta 3700kg sverianti bobika su priekaba man geriau butu visi keturi ratai nes butu saugiau ir neslidinejant vaziuot bet kai vairas neklauso tenka jungt tik gala tai man pajudet is vietos ir nat posukiu gala nesa i sona

o tai tikrai baisu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nereikia svariu asfaltu bet kai reikia is objekto i objekta pervezta 3700kg sverianti bobika su priekaba man geriau butu visi keturi ratai nes butu saugiau ir neslidinejant vaziuot bet kai vairas neklauso tenka jungt tik gala tai man pajudet is vietos ir nat posukiu gala nesa i sona

o tai tikrai baisu

reiktu patikrint galinio tilto traukes,taip vadinama,,maiknika,, ir priekinio tilto sakiu salenblokus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Terrano 4 ratu veikimo principas toks pat kaip 4runnerio, patrulio, uazo, pajero at kitu. Varo galas, kai reikia 100% ijungi prieki.

Jai koks, tarpais slidus kekias, taspais plikas aksfatkas, tai gali vazinet su 4 bet ant aksfalto negalima daryt staigiu posukiu, nors jai ir padarysi tai ratai biski prabuksuos ir tiek, o jai agregatai baigia nudvest, tai gali ir sulauzyt. Aisku padangos turi but vienodo aukscio ir spaudimo(nuleidus ora suzemeja ir keiciasi greitis).

 

Labas,

 

O tai su kuriais dzipais galima vazineti normalei 4x4 ant eksfalto?

 

Rolandas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važinėjant SAUSU asfaltu visais keturiais greičiau dyla padangos,genda kardanai,išsitampo razdatkės lenciūgas,t.y. grandinė,vargsta pavarų dėžė,nekalbu apie kuro sąnaudas. Sėskit į audylą ar kitą kokią ubagę ir pieškit saules ant asfalto.icon_study.gificon_scratch.gificon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.