Pereiti prie turinio

4 runner anglo perdarimas


Rekomenduojami pranešimai

Del kolonkes tai reikia ir traukiu, o del kebulo, keisi visa bleka tarp variklio ir salono.

O del apsimokejimo, tikrai apsimoka jai turi laiko ir galimybes. nes dauguma runeriu anglijoj registruota po 2000m.

sitas runeris man atrodo kad yra kazkoks japonas ,nes visur uzrasai jeroglifais.o rigistruotas jis buvo 2003 m. anglijoj. o del sieneles ne problema,dar pas ta zmogu yra. tik traukiu galvoju reikes nauju ,jeigu tai ne problema <_< .o siaip laiko nera yra tik geras pazistamas kuris apsiims tuo darbu.aciu uz info.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sitas runeris man atrodo kad yra kazkoks japonas ,nes visur uzrasai jeroglifais.o rigistruotas jis buvo 2003 m. anglijoj. o del sieneles ne problema,dar pas ta zmogu yra. tik traukiu galvoju reikes nauju ,jeigu tai ne problema <_< .o siaip laiko nera yra tik geras pazistamas kuris apsiims tuo darbu.aciu uz info.

Gali nekeisti žibintų, gali nekeisti veidrodžių, bet eksperimentuoti su vairo kolonėle ar stabdžiais stipriai rizikinga,dėk originalią kairės pusės kolonėlę ir pats būsi ramus, ir pardavęs būsi tikras kad nepakišai kam kiaulės. O kas liečia jaroglifus pamastyk kuria puse japonai važinėja??? manau supratai ką norėjau pasakyti, sėkmės :!:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali nekeisti žibintų, gali nekeisti veidrodžių, bet eksperimentuoti su vairo kolonėle ar stabdžiais stipriai rizikinga,dėk originalią kairės pusės kolonėlę ir pats būsi ramus, ir pardavęs būsi tikras kad nepakišai kam kiaulės. O kas liečia jaroglifus pamastyk kuria puse japonai važinėja??? manau supratai ką norėjau pasakyti, sėkmės :!:

 

Ta pačia kaip ir anglai, australai, indai ir dar daug kitų šalių :smile: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pačia kaip ir anglai, australai, indai ir dar daug kitų šalių :smile: .

aisku kazka israst ne norim ,tik galvojau kad yra kokia saugi iseitis. as pats megstu kokybiskus ir patykimus daiktus nors tai ir senas auto,bet gal kas zino kur bent galima dar jeskot kaloneles. visuose skelbimuose kaip gidas,pliu,bonus niekas jau ne turi :-?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kolonke turesi bedu. Reikalas tame kad 4runeriu europiniu mazai tera dalim ardomu, ir jai koks atsiranda, tai vairo perdejimo komplektas iskart parduodamas su visa kolonke. Nebent koki dausta aptiktum, kur jau is salono nieko nebera. O del traukiu, tai blogai pasakiau, reikia tik tos pagrindines, kur sukasi ant kolonkes. Dar bus reikalinga ta koja kur stovi antroj pusej, vietoj kolonkes (nezinau kaip pavadint :oops: ) Dar su laidais bus begu, reiks ilgint visus laidus, kad is vienos puses partempt i kita, partempti vien neuzteks, reiks dar ir fiskese pora laidu apkeist vietom, kur i duris eina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kolonke turesi bedu. Reikalas tame kad 4runeriu europiniu mazai tera dalim ardomu, ir jai koks atsiranda, tai vairo perdejimo komplektas iskart parduodamas su visa kolonke. Nebent koki dausta aptiktum, kur jau is salono nieko nebera. O del traukiu, tai blogai pasakiau, reikia tik tos pagrindines, kur sukasi ant kolonkes. Dar bus reikalinga ta koja kur stovi antroj pusej, vietoj kolonkes (nezinau kaip pavadint :oops: ) Dar su laidais bus begu, reiks ilgint visus laidus, kad is vienos puses partempt i kita, partempti vien neuzteks, reiks dar ir fiskese pora laidu apkeist vietom, kur i duris eina.

matai draugas turi pazistamu lenkijoj,vokietijo je uzsiima detalem, gal is ten gausiu. su laidais jau nusiteikem kad visus reik ilgint,liutuoti ir pan :D . dar pastebiejau kad pas mane perjungimo svirtys yra atvirksciai sumontuotos(pas mane automatas) tai situos jau nejudinsiu tik bus biski ne patogu :scratch: vienu zodiu ilgam cia mums,planuoju bent po menesio pabaigt,butu stebuklas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo automato svirtis tai uzknisa, nesimato ka ijungi :(

tik man dar idomu kai ant blokirotes svirties tas salia migttukas raso 4WD tai ijungia visus ratus, ar kai ijungi 4H isijungia. ir kada ta migtuka(ta funkcija) reikia naudot :huh: . juk yra realei mehaninis ijungimas :?: kam ta elektronika. tiesa dar idomu ar tiks kalonele nuo land cruiser 88m. nes gavau pasiulyma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik man dar idomu kai ant blokirotes svirties tas salia migttukas raso 4WD tai ijungia visus ratus, ar kai ijungi 4H isijungia. ir kada ta migtuka(ta funkcija) reikia naudot :huh: . juk yra realei mehaninis ijungimas :?: kam ta elektronika. tiesa dar idomu ar tiks kalonele nuo land cruiser 88m. nes gavau pasiulyma.

perdarymo kopl 1500lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip ta svirtis ne jokia blokirute, ten paletintojas -_- , kai ijungi paletintoja tai 4x4 automatiskai susijungia, o jai nenori paletintojo , o nori 4x4, tada spausi ta miktuka, tada gali vazinet slidziu keliu ir panasiai, aisku dezei nelabai sveika, bet jai nenori piest sauliu lenkiant masinas, tai tada geriau susijungt ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip ta svirtis ne jokia blokirute, ten paletintojas -_- , kai ijungi paletintoja tai 4x4 automatiskai susijungia, o jai nenori paletintojo , o nori 4x4, tada spausi ta miktuka, tada gali vazinet slidziu keliu ir panasiai, aisku dezei nelabai sveika, bet jai nenori piest sauliu lenkiant masinas, tai tada geriau susijungt ;) .

aciu vyrai, bet dabar neturiu galymybes tuo isitikint,nes kai dar vazinejau kaip buvo ,tempiau buksiru apversta masina per prisnigta lauka(buvo smagu) tai normalei ejo tik ijunges svirti o nuo miktuko nieko gero ne buvo :( tai ir galvojau kam jis.ar tai reiskia kad jis neveikia ar kitom salygom funkcionoja :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki. Na aš taip pat žadu perdarinėti anglą. Turiu muštą 4runner ir galvoju pirkt anglą, nes jie daug pigesni. Pas mane 93 m. 2,4 td ir norėjau autoriaus paklaust, ar labai daug bėdų turėsiu ir kiek tai užims laiko? Beja šiuo metu yra du anglai, bet abu automatai, tai įdomu kaip šitos dėžės laiko? Gal geriau iš kart persidėt savo manualą? Beja kaip su registracija po perdarymo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Na aš taip pat žadu perdarinėti anglą. Turiu muštą 4runner ir galvoju pirkt anglą, nes jie daug pigesni. Pas mane 93 m. 2,4 td ir norėjau autoriaus paklaust, ar labai daug bėdų turėsiu ir kiek tai užims laiko? Beja šiuo metu yra du anglai, bet abu automatai, tai įdomu kaip šitos dėžės laiko? Gal geriau iš kart persidėt savo manualą? Beja kaip su registracija po perdarymo?

O kiek tavo dauzytas kainuoja?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek tavo dauzytas kainuoja?

Na manau už jį daugiau 3000 niekas neduos, nors vien už varikli galima drąsiai 2000 prašyt, tai neapsimoka man jo parduot. Ne per labiausiai jis ten muštas, su priekiniu kampu, tiesiai su rėmo balkiu į medį, dar lanžeronas palenktas, tai vien tampymas man jau kiek kainuos, dėl to ir galvoju apie anglą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.