Pereiti prie turinio

KLAUSIMELIS JIMNY SAVININKAMS


jimni

Rekomenduojami pranešimai

Kiek kelsi tiek ir pakisi:pirat:

O jei rimtai,tai visu pirma reiketu atsakyti i klausima ka zadi su savo Jimniu daryti...Del vaizdo ar giliau lysti zadi???Jei del vaizdo ir lengvu pakatuskiu,tai maziausiai galvos skausmo kai liftas max+50mm.tai ratai tilps 29''kuriu pilnai pakanka pakatuskems.Jei nori rimciau tai jau rimtesni ir isikisimai i automobili bus,kaip ir jau minejo mremis:teks ir papjaustyti,bei vien tik aukstesniu spyruokliu su amortizatoriais tikrai nepakaks.Na bet tai tavo pasirinkimo laisve.Zodiu jei nori rimtai vaziuoti tai rimtai teks ir investuotiicon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip as irgi apsistojau prie 31 ant 10,5 ir noretusi minimaliom islaidom pakelt gal jau kas kelet zaidet bandet ka nors deti

pas mane vaziuojant 100km\h yra siek tiek daugiau nei 3500 apsuku , pas mane 31'' ratai jei yra tame skirtumas , o apie pakelima buvo temele , nepatingek paieskot ... beje ir pakelus kazkiek liecia plastmases , reikia jas apipjaustyt ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip baigineju viena projektuka nuo kito men tureciau uzsiimt jimny perdarymu , galesiu pakonsultuot kas ir kaip , nes kas jau yra pasidares nelabai nori dalintis informacija , kol kas mano jimniui tik pakeista vaziuokle ir sudeti 31 ratai

labai idomu butu snektelt del to pakelimo kokius amortikus pritaikei kiek reikejo pjaustyt gal foto turi imestum kaip atrodo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • 2 metų...

Važinėju tarnybiniu Jimny 2003 m. gimimo. Tik perėmęs iš kolegos nusprendžiau pakeisti priekinio stiklo valytuvus, nemaloniai cypia veikdami, seni be abejo. Uždėjus naujus valytuvus cypimas nedingo. Nusikeikęs, kad pardavinėja visokį šlamštą, sukeičiu su kitais naudotais, nuimtais nuo mano Subaru. Cypia taip pat. Tie nupirkti Suzukiui nauji, uždėti ant Subaru, necypia, viskas ok. Taigi cypia ne valytuvai, O Suzuki priekinis stiklas? WTF?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važinėju tarnybiniu Jimny 2003 m. gimimo. Tik perėmęs iš kolegos nusprendžiau pakeisti priekinio stiklo valytuvus, nemaloniai cypia veikdami, seni be abejo. Uždėjus naujus valytuvus cypimas nedingo. Nusikeikęs, kad pardavinėja visokį šlamštą, sukeičiu su kitais naudotais, nuimtais nuo mano Subaru. Cypia taip pat. Tie nupirkti Suzukiui nauji, uždėti ant Subaru, necypia, viskas ok. Taigi cypia ne valytuvai, O Suzuki priekinis stiklas? WTF?

o gal pradziai pabandyk su replem pasuk valytuvu koteli kad pasikeistu truputeli valytuvu sluoteles kampas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.