Pereiti prie turinio

MP1 100A atar trumpina


tomukkas

Rekomenduojami pranešimai

Tokia ydomybe pasidare pas mano seni, nusedo akumas,ji isemiau pakroviau, idedu ir tik svyst tas saugiklis 100A (kybo prie akumo dezes pritvirtintas , trys jie ten randasi,pats pirmas is desines puses parasyta ant dangtelio ATAR,kazi ka reiskia)Viskas gerai buvo,pastaciau palakstes,ir se tau kad nori.,,Bajarukas,, gal ka ka nujauciat kas gali buti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju kad busiu persistenges su akumo krovimu, bus susitrumpinusios ploksteles akume , nes viskas buvo gerai ,tik ikroviau akuma,pridejau klema ir pokstelejo tas saugiklis, jeigu butu seniau trumpine buciau pastebejas, o cia 100A saugiklis kaip fejarverkas sove, kaskas rimto manau.O po truputuka akuma iskraudineja man gerve , nes nepadares mases isjungejo.Siandien meginsiu kita akuma idet,ir ziuresiu kas bus :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal prie saugiklio parasita ALTER o ne ATAR. Jegu taip tai ziurek gal diodu tiltelis isleke generatoriuje. Ir per ta saugikli ateina krovimas nuo genero. Ajunk genero pliusini laida ir viska pamatisi. Na ir gerves laida atjunk

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal prie saugiklio parasita ALTER o ne ATAR. Jegu taip tai ziurek gal diodu tiltelis isleke generatoriuje. Ir per ta saugikli ateina krovimas nuo genero. Ajunk genero pliusini laida ir viska pamatisi. Na ir gerves laida atjunk

 

Gal ir ALTER , nes nusitrinusios tos raides , neiskaiciau normaliai.Bet galejo tie diodai taip nusprogt? bestovint?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal blogai uzkrovei akumuliatoriu. as pats karta pastaciau krauti akumuliatoriu ir pen neasiziurejima sumaisau pakrovejo gnybtus pliusa su minusu ir akumuliatoriu taip ir uzkrove. kur pliusine klema govosi minusas.

 

Ne , laidu nesumaisiau, nesu ant tiek nukvakes :lol: ,Pas mane akumas sarminis , paskutinis jo pasispardymas buvo.Draugiukui taip buvo.Idejau kita akuma , usivede kai niekur nieko. :roll: Ir visada atsitinka su MP1 man atsitinka tokie fintai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju kad busiu persistenges su akumo krovimu, bus susitrumpinusios ploksteles akume , nes viskas buvo gerai ,tik ikroviau akuma,pridejau klema ir pokstelejo tas saugiklis, jeigu butu seniau trumpine buciau pastebejas, o cia 100A saugiklis kaip fejarverkas sove, kaskas rimto manau.O po truputuka akuma iskraudineja man gerve , nes nepadares mases isjungejo.Siandien meginsiu kita akuma idet,ir ziuresiu kas bus :shock:

 

jei akumo ploksteles trumpintu tai jokie saugikliai nenudegtu o tiesiog akumas nudvestu. uztrumpinusios ploksteles tiesiog iskraudineja akuma..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

pas mane dar idomaiu buvo tiksliau ir yrapo saveites nekurimo nuejau pire dzipo mp1 akumas negyvas, pakroviau nunesiau patikrino sako geras,idejau diena pavazineju mires vel pasikroveu vel pusdieni palakscius mire.ir kas idomiausia popirmo issikrovimo nebeveike valytuvai skydelyje pakaitinimo zvekiu lempike,ir akumuliatoriaus lempike endega ,ir dar ten viena kazkokia.o pries tai iki pirma kart iskraunant viskas veikia,vargau vargau elektrikas sako neneratorius nekraune neprisiriuosiaupataisyt tai vazinejau be sviesu kad neiskraut nesenei nuvariau pas elektrika sako jau kraune generatorius iki 14 ten kazkokiu amperu ar ko tais rodo ,bet nei valytuvai nei lempikes nuo to syk neveikia,saugikliai tvarkoj gal kas zinot kas cia gali buti??? db visalaik pavazinejas klema nuiimu tai lg neiskrauna dabar.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dar idomaiu buvo tiksliau ir yrapo saveites nekurimo nuejau pire dzipo mp1 akumas negyvas, pakroviau nunesiau patikrino sako geras,idejau diena pavazineju mires

Pas mane buvo uztrumpinus pakaitinimo zvakes rele,pastoviai kaitino,tai iskraudavo akuma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.