Pereiti prie turinio

...salta...problemos su RR uzvedimu...


Eugenil

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, atejus salciam pradejo blogai kurtis mano RR,98m,tds.toks jausmas kad neveikia kokia zvake,nuvariau pakeist,pasirodo visos sveikos,meistras pasiule zvakes kaitint apie 15 sek ir tada kurti...pasake jei ir tai nepades tai tada nieko gero... :(

tai ka blin kompresijos ner!!!nesuprantu...ir traukia gerai ir dumo jokio nemeta ir siltas puikiai kuriasi...gal sakau su degimu pazaist,man patare paankstint...ka vyrai galvojat?ar jau litus krapshtyti? :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar irgi neuzsekure mano RR akuma pilnai nusadinau jis ir buvo jau ant pabaigos tai ir nauja beveik pilnai ir neuzsikure ,pagalvojau kad su dizelinu kazkas ipiliau 20 litru + 2 litrai zibalo bake buvo apie 10 litru ir filtra pakeiciau vistek neuzkuriau sianden su pakrautu nauju akumu vosvos uzsikure pries tai patikrinau zvakes per fiske visos veikia nuvaziavau pas drauga i servisa viska isardziau izsukau visas zvakes patikrinau tesiai ant akumo 2 neveikia isukau visas naujas vel kuriasi puse apsuku (kol neizsuksi zvzkes nepatikrinsi) net vasara jai nepakaitini zvakiu reikia pasukiot o ziema su dviem neveikanciom turi but stebuklas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oba,matai kaip buna!bishki nuraminai mane...man irgi tikrino per fishke ir sake kad visos veikia...bet man paciam toks jausmas kad ne visos...tai blaimba reikia tada bandyti keisti zvakes naujom...buvau jau nusipirkes bet kai pasake kad geros atgal nuveziau...uz pakeitima 150lt prase aleksandras...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oba,matai kaip buna!bishki nuraminai mane...man irgi tikrino per fishke ir sake kad visos veikia...bet man paciam toks jausmas kad ne visos...tai blaimba reikia tada bandyti keisti zvakes naujom...buvau jau nusipirkes bet kai pasake kad geros atgal nuveziau...uz pakeitima 150lt prase aleksandras...

geras o as ispradziu irgi rosiausiu tempt RR pas Aleksandra galvojau kad irgi kazkas rimciau bet jis buvo uzimtas tai pacanam daviau 30 lt ant alaus ir pats viska sukau tik raktus padavinejo ir praktikos gavo :D dabar mokes TDSui keist zvakiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam jus vis buriat? gal tas, gal anas, ar dar kitas, o pas mane, o pas draugeli :roll: :D

nesikuria atejus salciam?

1 Zvakes patikrint issukus, butent kaip jos kaista, ar visa zvake vienodai? turi but bevek balta, visas elektrodas!!!

2 pamatuot kompresija, turi but nemaziau 27 bar, 26 jau blogai, 25 nesikuria.

3 ir jei viskas tvarkoj tada jau ieskot problemu kuro sistemoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar patarimas, pakaitinus zvakes dar suskaiciuoti iki kokiu 8 ir tik tada sukti rakteli uzvedimui, bent jau mano pasatui padeda, ne sjei tik palauki kol uzgesta pakaitinimo lempute ir vedi hren uzvesi, o vat palauki siek tiek suklaklsi rele ir vedi, viskas ore uzsiveda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man Tdi discoverius vistiek sh... mala, nors zvakes visas naujomis sukeites ... akumas lyg ir per mazai isuka, o su laidais vistiek ilgai tenka pasukti, kad pagautu .... ir nesugalvoju kas:

kuras

purkstukai

starterio nesamones

degimas

prakeiksmas kokios ex ...

 

 

nezinau ...

na del isukimo tai pas man ir pradzioj taip buvo,nors ir akumas buvo katik pirktas...ishsprendziau ta problema per valanda,bent jau savo RR.zodziu nuemiau starteri,atsargiai ishtraukiau ish jo visas zarnas,pravaliau ten viska,nes buvo apsineshe tokia lipne mase,sutepiau isnaujo ir sukroviau atgal...sukiau starteri ir stebejausi...suko kaip benzinine...tai vat toks patarimas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai tau tai gerai as ir valiau ir vistiek saltis paspaudzia ir starteris nesuka kaip turi sukti dar prie minus 5 nieko o pries minus 10 tai is po nakties sunku uzsukt perinktas guoliai normaliai skau gal kas pries mane benzo startery ykiso ar galimas varijantas? akumai nauji galingi . o gal levi tepalai supilta uzsala ar kas? :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai tau tai gerai as ir valiau ir vistiek saltis paspaudzia ir starteris nesuka kaip turi sukti dar prie minus 5 nieko o pries minus 10 tai is po nakties sunku uzsukt perinktas guoliai normaliai skau gal kas pries mane benzo startery ykiso ar galimas varijantas? akumai nauji galingi . o gal levi tepalai supilta uzsala ar kas? :?:

na del starterio tai nezinau ar skyriasi benzininis nuo dizelinio...bet kas del tepalu tai jau pastebejau toki dalyka kad zymiai skiriasi sukimo greitis...prastesni tepalai pasidaro daug krampesni prie shalcio...sintetiniai shiaip gal geriausia,bet vieni bijo ja pilt i seniasnius varyklius,kiti ne...bet su sintetika ziema visai kas kita,cia jau pats esu izbandes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man Tdi discoverius vistiek sh... mala, nors zvakes visas naujomis sukeites ... akumas lyg ir per mazai isuka, o su laidais vistiek ilgai tenka pasukti, kad pagautu .... ir nesugalvoju kas:

kuras

purkstukai

starterio nesamones

degimas

prakeiksmas kokios ex ...

 

 

nezinau ...

Ziurek dar adbulini voztuva gal kuras nuseda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepakenktu dizeliukams pasildymas autonominis.... oj nekenktu... nedejau itartino, tai jauciu vel vasaros lauksiu arba kol koks padorus pasitaikys webasto ar ebershpracheris.

jo blin, autonominis shyldimas butu pats gazas!!!ash irgi domejausi ir jau buvau rimtai susiruoshes krauti bet vis kam reik sugest tai kazkaip litu trukumas...kiek buvau rades tai 800lt nori uz ta visa sistema tik nezinau ar cia su darbu,o nenauja tai per pus pigiau tik nezinau ar verta nenauja deti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

sveiki nenoriu kurt naujos temo kai jums vedas prie salciu 300 tdi varikliai tai yra discovery supilti pusiau sintetiniai tepalai total starteri neuzsuka iki reikiamo greicio kur jieskot problemu? starteris perinktas guoliai atrodo tvarkoj gal kur nors pramustas ir akuma greitai iskrauna kai suka salta varikly tenpiant vedas labai greitai ytarimai krenta y startery net nezinau, starteris suka bet labai jau vangiai okaip jum sekasi su uzvedimu gal cia ju visu beda kai tepalodauk karteryje tai jis delto ir neuzsuka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

okaip jum sekasi su uzvedimu gal cia ju visu beda kai tepalodauk karteryje tai jis delto ir neuzsuka

Tepalas sintetinis. Starteris suka labai vangiai, bet užsiveda. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį užvedinėjau su laidais nuo dukters opel corsos. Vkar gal valandą laiko užvedinėjau. Man toks įtarimas, kad mano akumas išsikrovęs, nes mašina nuo rugsėjo pradžios iki gruodžio stovėjo nejudinama, o akmumo po to nekroviau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalas sintetinis. Starteris suka labai vangiai, bet užsiveda. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį užvedinėjau su laidais nuo dukters opel corsos. Vkar gal valandą laiko užvedinėjau. Man toks įtarimas, kad mano akumas išsikrovęs, nes mašina nuo rugsėjo pradžios iki gruodžio stovėjo nejudinama, o akmumo po to nekroviau.

 

Suka vangiai akumas varikli, viena ryta pasukes minute grazu duma is po kapoto pamaciau - speju starterio problemos, bet krapstytis oras ne tas. Uzsiveda tempiant per 2 metrus - be problemu, bet kokiu oru, o laidais - problema ta pati kaip ir su akumu. Dabar dzipas sildosi panoramos aiksteleje ir uzsivedama be vargo:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.