Pereiti prie turinio

UAZ3909 !!!!


Laukedra

Rekomenduojami pranešimai

o kadangi rankos nekyla pasidaryti, tai ir lazdavojames :mrgreen:

yra tokiu automobiliu markiu, kad jas tiuninguok netiuningaves, vis tiek s... su blizguciais, i ta sarasa manau papuola ir buxanke, a vot TLC ar patruli patiuningavus, visai kitoks vaizdzialis gaunas , juk karve ikinkius i vezima, erzilu ji netampa :roll: :lol:

 

1 jei nepatinka rusiska techika, tai taip ir pasakyk

2 gal kur nors matei nisan ar toyta busika? nebent mitsubisi L300, bet ten "gaidys" nes man ji nepatinka

3 del vaizdo po tiuningo tai skonio reikalas, pvz as manau gad geras

4 kas joje blogo? mano nuomone per auksta, turetu buti nestabili del labai auksto svorio centro

5 o perdarymam kaip tik skaitau kad tinka rus automobiliai ir jiems panasus

6 ir kaip pavadintum jei tai butu perdaryta volvo laplanderis? erzilas,kumele,karve ar motinine kiaule?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 jei nepatinka rusiska techika, tai taip ir pasakyk

2 gal kur nors matei nisan ar toyta busika? nebent mitsubisi L300, bet ten "gaidys" nes man ji nepatinka

3 del vaizdo po tiuningo tai skonio reikalas, pvz as manau gad geras

4 kas joje blogo? mano nuomone per auksta, turetu buti nestabili del labai auksto svorio centro

5 o perdarymam kaip tik skaitau kad tinka rus automobiliai ir jiems panasus

6 ir kaip pavadintum jei tai butu perdaryta volvo laplanderis? erzilas,kumele,karve ar motinine kiaule?

o ko cia nervuotis reikia :?: kur as rasiau kad man nepatinka ruski automobiliai ?

Manau ne naujiena visiems, kad jie yra nepatikimi, va todel anekdotai ir vaiksto :wink:

nedaug yra tokiu zmoniu kad spjove i pvz tlc ir persedo ant buxankes ...

As pats kazkada vazinejau su gaz 66 , 69 , su uazu, uralu, zil 130 ir net eraziku :lol: , kiekvienoje technikoje yra niuansu, sulauzyt ja sunkiau nei uzsienietiska, bet tie paprasti gedimai, atsirandantys lygiam kely, kartais uzmusa :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del motoriuko -ruosiasi pakesti ir "eto normalnio" ,tiuningas ir ira tiuningas, davai sutinkam kad padarita idomeiai, butent taip kaip hebrite ir norejo "ctob bilo kruto", ir nebuvo shnekos apie offrouda . Del tu kurie persiedo i Buxankes, asmenishkai.... patinka kuzovo forma....aptarnavimo kashtos (umelije ruki) , ir nera kazko panashaus inomarkese su tokiu kebulu, expdedition atpuola, nors varineja is Maskovos link Krymo, kokybe-aisku duok dieve, bet laiku patvarkius, patikrinus....pirmin, gal but bus butinibe varit link Lenku i viena gala apie 600km, ir atgal, nu ir paziuresim kas, kada, ir kaip...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ko cia nervuotis reikia :?: kur as rasiau kad man nepatinka ruski automobiliai ?

Manau ne naujiena visiems, kad jie yra nepatikimi, va todel anekdotai ir vaiksto :wink:

nedaug yra tokiu zmoniu kad spjove i pvz tlc ir persedo ant buxankes ...

As pats kazkada vazinejau su gaz 66 , 69 , su uazu, uralu, zil 130 ir net eraziku :lol: , kiekvienoje technikoje yra niuansu, sulauzyt ja sunkiau nei uzsienietiska, bet tie paprasti gedimai, atsirandantys lygiam kely, kartais uzmusa :roll:

Nieks nenervojasi, bet komentatoriai tipa"vis vien gaidys gavosi" Bus nafig trinami be gailescio :roll: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ko reik noret juk UAZ buvo gaminamos karo reikmem ,o kiek zinau tam dalykui nera skirta dideliam kilometrazui.patvarumas ....kiek teko susidurt ir kapitalistinio pasaulio auto yra ne ka nemaziau nepatvariu ,beja dar ko benoret kiek Uazu yra buve nuo pat buvimo privatininku,apie tai pagalvokit,ko noret kai auto be seimininko ir kiekviena diena budavo jojamos kokio kolukio pirmininko ar istaigos darbuotojo ,o po darbo ziurek ir dar brakonierstvoj.Vienu zodziu ner tokia ir bloga masina ir dar paimt kelintais metais pradetos gamint ir po sia diena konstrukcijos pasiteisinusios......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del motoriuko -ruosiasi pakesti ir "eto normalnio" ,tiuningas ir ira tiuningas, davai sutinkam kad padarita idomeiai, butent taip kaip hebrite ir norejo "ctob bilo kruto", ir nebuvo shnekos apie offrouda . Del tu kurie persiedo i Buxankes, asmenishkai.... patinka kuzovo forma....aptarnavimo kashtos (umelije ruki) , ir nera kazko panashaus inomarkese su tokiu kebulu, expdedition atpuola, nors varineja is Maskovos link Krymo, kokybe-aisku duok dieve, bet laiku patvarkius, patikrinus....pirmin, gal but bus butinibe varit link Lenku i viena gala apie 600km, ir atgal, nu ir paziuresim kas, kada, ir kaip...

 

Manishke "buxanke greenstandartas" islaike ekza... Marshrutas "Vilnius -Augostow-Olshtyn-Gdansk-Sopot" ir atgal su priekaba + gribavimas, vaziavom be GPS ir elemantaraus atlaso, vienintelis gedimas-bendeksas parejo, is amortizaciniu trukumu :razdatkes pagalves, kurios senai ruoshiausi keist, benzoshlangas prakiro (seniai rasojo).

Bendras ispudis geras, aisku sunkokai be vairo stipriako-statisiu dempferi min., varikliukas silpnokas, garso izolicijos, vejo izoliacija nerasta, ratus reik irgi parinkt normaliasnius 9mano standartas). Nesakiciau kad ja buvau krupsciai parenges, pavirsutinia apziura, sankabos guolio sutepimas, suvedimas su rulete, kaladeliu reguliavimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del motoriuko -ruosiasi pakesti ir "eto normalnio" ,tiuningas ir ira tiuningas, davai sutinkam kad padarita idomeiai, butent taip kaip hebrite ir norejo "ctob bilo kruto", ir nebuvo shnekos apie offrouda . Del tu kurie persiedo i Buxankes, asmenishkai.... patinka kuzovo forma....aptarnavimo kashtos (umelije ruki) , ir nera kazko panashaus inomarkese su tokiu kebulu, expdedition atpuola, nors varineja is Maskovos link Krymo, kokybe-aisku duok dieve, bet laiku patvarkius, patikrinus....pirmin, gal but bus butinibe varit link Lenku i viena gala apie 600km, ir atgal, nu ir paziuresim kas, kada, ir kaip...

 

Manishke "buxanke greenstandartas" islaike ekza... Marshrutas "Vilnius -Augostow-Olshtyn-Gdansk-Sopot" ir atgal su priekaba + gribavimas, vaziavom be GPS ir elemantaraus atlaso, vienintelis gedimas-bendeksas parejo, is amortizaciniu trukumu :razdatkes pagalves, kurios senai ruoshiausi keist, benzoshlangas prakiro (seniai rasojo).

Bendras ispudis geras, aisku sunkokai be vairo stipriako-statisiu dempferi min., varikliukas silpnokas, garso izolicijos, vejo izoliacija nerasta, ratus reik irgi parinkt normaliasnius 9mano standartas). Nesakiciau kad ja buvau krupsciai parenges, pavirsutinia apziura, sankabos guolio sutepimas, suvedimas su rulete, kaladeliu reguliavimas.

 

Pasisekė, sveikinu :D:D

Aš buchanke per vasarą naudoju komercijai- tampau su priekaba beveik 1 t. baidariu+ 16 žmonių salone, ir taip padubysio kalnais. šlaitais :D labai nesiskundžiu, per vasarą 4000 km susukau, būčiau nuvažiavęs dar tris kart tiek jei ne būtų prastovėjus remonte....

kai buchanke remonte, uz ja patikimai dirba unimogas....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gan rimta apkrova taviskes, o koks motaras?, mano 2,4-ir sakociau kad mazoka arkliku :)

 

Dėkui gamintojams, kad pas mane 2,9- su dujomis, arkliu per akis. :D:D

 

Su 2.9 kaip ir tikrai pakanka arkliuku... uff :(

Tikrai pakanka,fantastiskai traukia nuo mazu sukiu,bet ir sert ji reikia :D beveik pries metus siuliau pirkt niekam nereikejo,nupirko kolega medziotojas kai pamate,kad negali su nujota siera nuo manes atsiplest.Isidejo i savo Uaza tai patenkintas dabar..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.