Pereiti prie turinio

reikia NP GR padangu


Rekomenduojami pranešimai

ot avantiuristas. su standartu 35-us vaziuoja meruotis... :lol: . juk auksciau buvo rasyta, kad standartan net 33 nelenda neliftavus. skaityt atidziau reikia B)

 

Na 285/75/16 tikrai lenda ir uztenka tos vietos, niekas nieko nesiekia..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai dabar as irgi su klausimu, dabar pas mane ant GR'o 265/70/16 man jos yra zymiai per mazos, norisi kazko didesnio, bet nenoriu nei liftuoti, nei kelti masinos, patarkit kokio tipo padangas man uzsimauti.. vis ziuriu i savo arkas ir mastau kaip, pas mane dar aplink ratus vietos tikrai lb daug, apie 7-8cnm, y abi puses, ir kaip ten su tais 33 ratais, TLC tinka net nekelus, o del patrulio nezinau, ir beje jeigu pas mane ratai 16, ar iseitu uzmauti skardas 15? nors priekyje suportai labai jau dideli pas mane, ir tenai tarpas tarp ratlankio, gal kokia 1-2cm.. dekavoju uz atsakyma..

ant patrulio 15" diskai drasiai lenda, mano vasariniai- 15", zieminiai- 16" (tik ziemines ziauriai siauros 225/75 R16) tai kaip dviracio ratai atrodo, taciau per leda ir sniega lipa gerai ale jai pusnys ar kose tai pjauna kose ir sunkiai juda... vien zo kitai ziemai jamsiu platesnius gerokai ratus ziemai.... vasarai bandysiu liftuoti ir dedi 15" 33x12.5

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.