Pereiti prie turinio
Mastino

Koki suvirinimo aparata pirkti?

Rekomenduojami pranešimai

Ir viela Gold pas juos nebloga ir kaina krikščioniška.

Redagavo Jeep-V8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pratesiu tema nusprendžiau savo seną kempa išleisti atostogų,tai ieškau naujo tig būtų privalumas ir tik inventorius 200-250A ką patarsite virinamas kėbulai bamperiai ir konstrukcijos iki 18mm

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Visi tie nelabai žymių "firmų" nauji aparatai daugmaž vienodi, tad nelabai skirtumas yra, koks bus pavadinimas. Svarbiausia, kad servisas būtų Lietuvoje.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man maždaug porai ričių užtenka taupiai naudojant. Stengiuosi išeigą palaikyti apie 9ltr/min., bet kartais tenka lauke pavirinti, tai visus 15ltr/min. atsuku.

Siulės kokybė labai priklauso nuo dujų kiekio.

P.S. aš nenaudoju CO2 gryno. Su Mix'u geresnės siūlės ir taškosi mažiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man ritei beveik mazas balionukas co2 iseina.  ten lieka dar kazkiek, bet tik nauja rite uzmeti ir netrukus baliona keist reikia

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Atrašyta (redaguota)

15 kg rite ar 5 kg? Galvoju ar miksa imti ar co2. Su svarke moku kazkiek virinti savo reikmem, kempu ne. Ir kaip kokiu sliegiu susireguliuoti baliona kiek atmosferų?

Redagavo raganauskis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tai kad su kempu virinti daug paprasčiau turėtų būti, nei elektrodine svarke :) 

Mixas bet kokiu atveju geriau už gryną angliarūgštę, nebent anos dykai kur nors gautum. O taip pat grynas CO2 labai šąla reduktoriuj. Baliono slėgio nepareguliuosi, kiek jis užpildytas, tiek ten atmosferų ir turi :D Reguliuojasi srautas reduktoriaus pagalba, kolega aukščiau jau minėjo, kas ir kaip. 10-15 l/min yra optimalu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Atrašyta (redaguota)

co2 balionukas pas mane, o rite 5kg. 0.8 storio

nuo svarkes su kempu pereit nera sunku viskas daug paprasciau, nera slako, svari siule gaunas is kart. tik reik  atprast baksnot kaip su elektrodu. is pradziu savaime toks refleksas buvo bent jau man :D

reduktoriu atsuku 0.4-0.6 ten kazko, net nezinau ko :) reiks uzmest aki

Redagavo tunks

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Atrašyta (redaguota)

Su dujų reguliavimu toks niuansėlis: jei per mažai dujų, aplink siūlę nesukuriamas apsauginis dujų laukas, todėl siūlė virinimo metu neapsaugoma nuo oksidacijos - ji viduje turės defektų (bus akyta), nors plika akimi gali nesimatyti, jei dujų paduodama per daug, jų srautas per greitai aušina siūlę, kas taip pat negerai atsiliepia siūlės stiprumui.

Optimalus dujų srautas virinant patalpoje yra 7-11ltr/min. Daugiau gali tekti atsukti virinant skersvėjyje, ar lauke.

Redagavo Jeep-V8

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.