Pereiti prie turinio

Kokį kompresorių pirkti ?


augis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mielieji.

Su savo globojamu vaikiu (būsimuoju mechaniku) nutarėm, kad mūsų įsirengtame garaže, būtinai turi būti kompresorius.

Deja, turim elektrą tik vienfazę. Reiškia paieška siaurėja - 220 v. Kompresorių galvojam naudoti smulkiems padažymams (aš kažkada dirbęs dažymo servise meistru), prapūtimams visokiems ir šiaip daiktas garaže reikalingas. Biudžetas nuo 100 iki 200 eurų. Galvoju, kad turėtų būti tepalinis. Resyveris gali būti ir nedidelis - 25 ltr, nes turiu papildomą. Paieškojęs internete, aptikau, kad pasiūla yra nemaža, bet, va, kokį gamintoją pasirinkti. Aš suprantu, kad visi Kinijoje pagaminti, bet gal iš jų yra kokie geresni ? Gal kas turit geros ar blogos patirties įsigijęs kompresorių ir galite ja pasidalinti ? Ar, tiesiog patarti kokios firmos, tikėtina, kad dirbs ilgiau.

Ačiū visiems, sugaišusiems dėl manęs laiką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toki turiu https://auctionet.com/en/845756-kompressor-home-work-air-compressor-mod-at0307-3-samtida

radau norgej siukslyne su prasuktu slegio reguliavimo varzteliu.

tai jis tarnauja man jau koki 8m mazdaug. nuluzo ta lenkta rankena, tai privirinau storesne, ir ta juoda plasmasine dezute su mygtuku buvo gavusi smugi is pagalio, ir po to membrana prakiuro, tai visa ta dezute pakeiciau. ir tepalo esu dapyles siek tiek virs normos.

kaip daiktu uz veltui esu visiskai patenkintas nes belekiek namu susaudyta su juo, murlotu su puska priverztu, ir masinos gaikiu atsuktu ir prisuktu.

tik dabar dairausi galingesnio, galvoju dvieju makauliu su dirzu, nes resyveris per mazas pvz kokiam smeliavimui ar padazymui, ir plius darbo nera, pirsteli, ir lauki kol prikocios tiek su smeliasrove tiek su dazymu. viniakalem dviem uztenka, nors tada birbia beveik be poilsio, ratam atsukti reikia pertraukeliu kas 3 varztus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ačiū už patarimus. Kol Kas pirmauja - STROM.

Gal, kas dar ką pasakys ? Man dar svarbu, kad jeigu kas pareitų kompresoriuje, be vargo galima būtų gauti dalių. O, tai būna nuperki kokią techniką, o dalių jai niekas netiekia. Kaip aš, įsigijau motobloką NEVA iš Lytagros, tai, škivo žoliapjovei beveik metai laukiu, ir nesulauksiu, matyt...

Taigi, labai svarbu, manau ir remontinis aptarnavimas. Na, kiek žiūrėjau internete, tai STROM ir populiariausi. Bet kainos tokių pačių modelių oi, kaip skiriasi pas prekiautojus...

Ačiū Jums dar kartą, rašykit, jei dar bus minčių. Pirkti žadu po lapkričio 15-os, kai pinigai ateis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip praktiskai visi jie gaminti toj pacioj gamykloj kinijoj , minimalus skirtumai , dar ant kitu made in itali ar germany parasyta ... 

tokioj kainu kategorijoj praktiskai nesvarbu kokio pavadinimo pirksi 

p.s. parduodu ivairiu pavadinimu , scheppach , stanley , meec , black decker ...galiu pasiulyt geriausia kaina tik apsispreskit kokio reikia ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip praktiskai visi jie gaminti toj pacioj gamykloj kinijoj , minimalus skirtumai , dar ant kitu made in itali ar germany parasyta ... 

tokioj kainu kategorijoj praktiskai nesvarbu kokio pavadinimo pirksi 

p.s. parduodu ivairiu pavadinimu , scheppach , stanley , meec , black decker ...galiu pasiulyt geriausia kaina tik apsispreskit kokio reikia ...

Na. STANLEY ar BLACK DECKER ko gero kainos didesnės nei HERKMAN ar STROM.

Šiaip, noriu kažkokį tai 1-no cilindro, 50 ltr talpos apie 2 kW, vienfazį, tepalinį. Norėčiau su diržine pavara, bet matau, kad jų kainos didesnės. Tačiau, man reikia pristatyti jį į Kavarską, bei aprūpinti dalimis, jeigu reikėtų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pirgdamas strom pirmiausiai taip pat žviurėjau i dalių asortimento,o jis tikrai didelis ir ne kosminiai eurai

Ačiū, Aarwi, tai ko gero strom ir pirksiu, tik reikia tiekėją teisingą pasirinkti, nes tokių pačių modelių

kainos skiriasi iki 40 eurų, ypač - pigu.lt - gudručiai, su didžiausia nuolaida pas juos gaunasi brangesni nei kitur...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš čia pirkau

www.nerijausirankiai.lt

Tuo metu kainavo 217eu kiek pamenu,nes dar libdukas su kaina like ant jo, dabar mačiau 220eu linke jie ten nuleisti kažkiek lyg, turi parduotuve Plungėje (esu buves,internete pigiau nei parduotuvėje) siunčia viską...

Ačiū labai. Tikrai geros kainos. Net nežinojau tokio puslapio. Kažką tikrai pas juos pirksiu. Keista, kad du raudoni kompresoriai iš viso be pavadinimų. Bet, kainos - geros, turint omeny, kad visi kompresoriai iš vienos gamyklos išvažiuoja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o koki tepala pilat i kompresoriu?

Na, tepalas tai specialus eina. Ankščiau turėjau trifazį, tai turėjau jam kanistrėlį "Kompresornoe maslo". Įtariu, kad tuose tepaluose irgi yra atskiri žymėjimai.

Žadu pirkti iš nerijausirankiai, tai pasiklausiu, ten bičas išmano.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

turiu herkman 50 ltr, vienos galvos, vienos fazės varikliu.  Buvau išsinuomavęs metabo vienos galvos 24 ltr. Pagal popierinius parametrus herkman turi pranašumą , bet realybėje netabo ir dirba gražiau (tyliau) ir užsipompuoja greičiau ir slėgį palaiko geriau. Tie kiniški kompresoriai dirba panašiai kaip padangoms pūsto kompresoriukai. Garso daug, lyg dirba, bet našumo nėra. Man reikia nedaug, užtenka ir to kiniečio, bet .... dar vienas dalykas. Ar man atrodo, ar kritus oro temperatūrai, krito ir mano pneumatinios suktuko galia ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.