Pereiti prie turinio

BLOKIRUOTES GALE IR VIRINTAS DIFAS


miroslavasr

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 1 mėnesio...

Taip.... Tik kita imti. Taip ir dariau su priekiu pas save.

Satelitus dar galima rasti o disku nera. :(

 

Kokie maždaug simptomai iš kurių būtu galima spresti apie vari-locku mirti. Tiesiog nebeblokuoja ir viskas, ar turėtų atsirasti kažkokie specifiniai garsai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir reikalas kad blokuot blokuoja, bet važinėjant gatvėm kiekvienam posuky žviegia galinis tiltas, ir idomiausia kad žviegia tik į dešine, sukant į kaire tylu kaip bažnyčioj, tai va ir nepagaunu kame replės. Tepalas pakeistas, Liqui 75w140, Mopar FM 120ml.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir reikalas kad blokuot blokuoja, bet važinėjant gatvėm kiekvienam posuky žviegia galinis tiltas, ir idomiausia kad žviegia tik į dešine, sukant į kaire tylu kaip bažnyčioj, tai va ir nepagaunu kame replės. Tepalas pakeistas, Liqui 75w140, Mopar FM 120ml.

Pasitikrinti dėl viso pikto alyvos lygį. Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal yra tekę matyti video kur žmonės rodo kaip dirba vari-lock'ai, nu pvz šitas https://youtu.be/C1pCDP2PkL4nuo 1:25 min. arba 1:55 min. girdisi identiškas garsas kaip ir pas mane, tik pas mane jis girdimas tik važiuojant keliu, ir tik posūkyje (ir tik į dešine) o purve ar kokiam šlaite buksuojant reduktorius jokių garsų neskleidžia. Tai ir nebesuprantu, ar čia natūralūs varilocko garsai ar visgi prasideda kažkokie nepageidaujami procesai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks pats garsas, bet tik tada kai vienas ratas tarkim gan laisvas, o kitas labai užspaustas ir jau negali pajūdėti iš vietos (video ir tas pats), bet man jau pavasarį bus du metai kai taip (nuo pirkimo) ir niekas nepablogėjo, varilokas veikia gerai mano manymu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane toks pats garsas, bet tik tada kai vienas ratas tarkim gan laisvas, o kitas labai užspaustas ir jau negali pajūdėti iš vietos (video ir tas pats), bet man jau pavasarį bus du metai kai taip (nuo pirkimo) ir niekas nepablogėjo, varilokas veikia gerai mano manymu.

 

O ant kelio panašių garsų per visą tą laiką girdėt neteko?

Jaučiu kad reik suvaryt dar puse dozės friction modifier ir žiūrėt, nes jei gerai suprantu būtent jis ir sumažina trintį tarp diskelių? Tai manau jau geriau prasčiau blokuotu, negu sudrožtu visa perdavima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WJ 4.0 nera jokiu blokuociu, ar imanoma susideti i gala tilta su varilokais? Ar verta? Ar geriau koki lunch box locker. Masina nebus naudojama rimtoje bekeleje, tik retkarciais pasivezint po miskus ar pievas.

Ar isvis tai siuo atveju bereikalingas pinigu kisimas?

Redagavo Vaicius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WJ 4.0 nera jokiu blokuociu, ar imanoma susideti i gala tilta su varilokais? Ar verta? Ar geriau koki lunch box locker. Masina nebus naudojama rimtoje bekeleje, tik retkarciais pasivezint po miskus ar pievas.

Ar isvis tai siuo atveju bereikalingas pinigu kisimas?

Gale pas tave DANA35?

Gali visa tilta permesti DANA44hd bet reikia pakeisti poras. Pas tave 3.55? ar 3.73? Nes buvo WJ 4.0L su opcija 3.73 perdavimu.

Standartas 4.7L su 3.73. Standartas 4.0L su 3:55

O gal abu tiltus ir bus laime su 3.73 perdavimu.

Taip pat gali is 2.7CRD tiltus paimti ten Quadra-Drive ir perdavimas 3:55

3.1TD turi tiltus su perdavimu 3.91.

 

Verta deti! NV242 ir Vari-Lok tikrai geras duetas.

 

I esama galima ir Aussie ir Spartan is pigesniu(pelyginus su ARB) bet vistiek kainuoja. Jeigu nebus ekstremalaus tai geriau LSD tipo blokiruote (taip asmeniskai mastau).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 3.55 galvoju i gala nuo 2.7 su varilockais isidet jei imanoma ir nieko daug nereikia perdarineti. Kuri blokuote skaitosi kaip LSD?

Gali deti is 2.7L CRD. Problemu nebus.

LSD - Limited Slip Differential. Tai yra.... Gal kitaip... Padydintos trinties diferencialai, kurie procentaliai pakyrsto momenta  tarp pusasiu iki...Labiau marketingas bet 95% skaiciu teko matyti/skaityti. Visos LSD skirtingai paskyrsto momenta. Ju ivairiu konstrukciju yra.

 

Blokiruote tai -100% tai yra vienodai sukasi pusasiai. Kietai uzblokuota ir momentinis visas momentas gali buti mestas i ta rata, kuris turi

geriausia sukibima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suzinoti koks tas dana pas mane :) teko matyt video kur zmogelis aiskino jog volvo 940 ar 960 buvo su dana 30 tiltu kuris turelo LSD ir jis ji dejosi sau i WJ :) idomu kazkaip pasidare :)

Pas tave gale arba DANA35 arba DANA44. Priekis DANA30. Netinktu tikrai i gala is Volvo :) :)

Greiciausiai pagal paveiksliuka prideta.

Bet siaip ten yra lenteles ant tiltu ir raso visa tilto info... Metai, modeli, perdavias ir dar kazka.

post-13042-0-62303800-1550353010_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.