Pereiti prie turinio

nerudijancio plieno tinkliukas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

gal kas matet kur,ar turit, ar zinot kur galima butu nupirkti va toki nerzaveikini tinkliuka ? kazkaip per googelius visokius nerandu....

Čia paprasta " ragoškė " , bliūdų ir puodų nuo degėsių nutrynimo priemonė, jų pilna turgaus ūkinėse prekėse, jos susuktos į gumulą, tai tą gumulą išvynioji ir gaunasi va tokia pati kojinė , kaip tavo nuotraukoje. Tik reikia pagal akis žiūrėti. Bliamba, prieš kelias dienas žmona panašią išmetė, tipo smirda ji , o ji taip gerai šveičia puodus. Tipo tokia, tik skirtingų frakcijų yra :

http://sluostes.lt/norwex-metaliniai-sveitikliai-virtuvei

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas matet kur,ar turit, ar zinot kur galima butu nupirkti va toki nerzaveikini tinkliuka ? kazkaip per googelius visokius nerandu....

pas mane storesne viela ir kvadratinies akytes 1.5mm x 1.5 galiu pasidalint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane storesne viela ir kvadratinies akytes 1.5mm x 1.5 galiu pasidalint

Jurčik ,  tavo bliūdai ir puodai didesni :)

Klevai eik į  ūkines prekes , čia tas tinkliukas , tai  barankos formos  ragoškė   , ūkinėse paimk vieną barankos formos vielinį šveitiklį  ir išvyniok jį , pamatysi  kokia frakcija akyčių ją sudaro, ten būna kelių rūšių, jei netiks , užvyniok atgal, kad pardavėja nepyktų :)  . Tavo nuotraukoje 100 proc Rusijos gamybos ragoškė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia paprasta " ragoškė " , bliūdų ir puodų nuo degėsių nutrynimo priemonė, jų pilna turgaus ūkinėse prekėse, jos susuktos į gumulą, tai tą gumulą išvynioji ir gaunasi va tokia pati kojinė , kaip tavo nuotraukoje. Tik reikia pagal akis žiūrėti. Bliamba, prieš kelias dienas žmona panašią išmetė, tipo smirda ji , o ji taip gerai šveičia puodus. Tipo tokia, tik skirtingų frakcijų yra :

http://sluostes.lt/norwex-metaliniai-sveitikliai-virtuvei

 nebloga minty pakisai, is ragozkes turetu gautis ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurčik ,  tavo bliūdai ir puodai didesni :)

Klevai eik į  ūkines prekes , čia tas tinkliukas , tai  barankos formos  ragoškė   , ūkinėse paimk vieną barankos formos vielinį šveitiklį  ir išvyniok jį , pamatysi  kokia frakcija akyčių ją sudaro, ten būna kelių rūšių, jei netiks , užvyniok atgal, kad pardavėja nepyktų :)  . Tavo nuotraukoje 100 proc Rusijos gamybos ragoškė :)

cia apie mano nuotrauka kalbi, ar apie nematomo klevo? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 nebloga minty pakisai, is ragozkes turetu gautis ..

Klevai, pažiūrėk nuotraukos dešinę pusę , ties 15,00 val  . matai susuktą ? Tai čia 100 proc ragoškė . :)  Turėčiau neišmestą žmonos , tai išvyniočiau ir nufotkinčiau . ;)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shirokai, soris, alaus 3 bokalus paėmiau ir sumaišiau Tavo avatarą su Klevo, ką tik jo nuoskaudas forume skaičiau :)

Soris.

Pas Tave į kairę važiuoja, pas Klevą į dešinę , abu raudoni, o merkės jau neįžiūriu :D

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shirokai, soris, alaus 3 bokalus paėmiau ir sumaišiau Tavo avatarą su Klevo, ką tik jo nuoskaudas forume skaičiau :)

Soris.

Pas Tave į kairę važiuoja, pas Klevą į dešinę , abu raudoni, o merkės jau neįžiūriu :D

:) nu buna buna :) kad pas mane foto rusiskas tikliukas tai 100 prc.... bandysiu ieskot ukinese prekese... namuose radau viena ragaze, bet ten spirale susukta i kamuoli.. tikrai ne tokia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Shirokai, soris, alaus 3 bokalus paėmiau ir sumaišiau Tavo avatarą su Klevo, ką tik jo nuoskaudas forume skaičiau :)

Soris.

Pas Tave į kairę važiuoja, pas Klevą į dešinę , abu raudoni, o merkės jau neįžiūriu :D

Nu negražu taip , Dariuk , oj kaip negražu . . .  o prie viso to ir nevyriška - pagavai žioplį tai būk vyras ir prisiimk tai o ne ieškok kas kaltas dėl to :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UAB Bronzitas prekiauja visokiais metaliniais tinklais (neržas, bronza)

Gan nebrangiai. Pirkdavau sietams gaminti. Atveža į vietą.

‭+370 (682) 00 480‬ - Paulius Žuvaitis, UAB Bronzitas

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu negražu taip , Dariuk , oj kaip negražu . . .  o prie viso to ir nevyriška - pagavai žioplį tai būk vyras ir prisiimk tai o ne ieškok kas kaltas dėl to :D

Klevai, pagavau žioplį, pripažįstu :) Dideeelį Žioplį :)

Shirokai, yra lenkų NICOLS gamybos šveitikliai, ne spyraliniai, bet vieliniai . Tu Anykščiuose gyveni ? Tai ieškok parduotuvės kur biurų reikmenis parduoda. Ten jų yra .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevai, pagavau žioplį, pripažįstu :) Dideeelį Žioplį :)

Shirokai, yra lenkų NICOLS gamybos šveitikliai, ne spyraliniai, bet vieliniai . Tu Anykščiuose gyveni ? Tai ieškok parduotuvės kur biurų reikmenis parduoda. Ten jų yra .

ja ja... neiskvies man greitosios kai paklausiu ko man reikia?  :) kazkaip neisivaizduoju tokio dalyko su kanceliarinem prekem ... kam jis galetu but skirtas tokioje parduotuveje? dariuk tikrai ten ju esi mates?

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ja ja... neiskvies man greitosios kai paklausiu ko man reikia?  :) kazkaip neisivaizduoju tokio dalyko su kanceliarinem prekem ... kam jis galetu but skirtas tokioje parduotuveje? dariuk tikrai ten ju esi mates?

Biuro prekės , tai ne tik xeroksai su popieriumi, bet ir san. mazgų priežiūra .  galima internetu užsisakyti , surink " NICOLS metaliniai  šveitikliai "  ir pasirink iš artimiausio tiekėjo adresą, pažiūrėk, jeigu Anykščiuose yra platintojas, tada nueik ir pažiūrėk ar tinka. Internete mačiau 3 ragoškes rinkinyje parduoda, bet įtariu akių skaičius vienodas . Va čia radau :

http://www.e-biuropopierius.lt/Kempines-28376

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biuro prekės , tai ne tik xeroksai su popieriumi, bet ir san. mazgų priežiūra .  galima internetu užsisakyti , surink " NICOLS metaliniai  šveitikliai "  ir pasirink iš artimiausio tiekėjo adresą, pažiūrėk, jeigu Anykščiuose yra platintojas, tada nueik ir pažiūrėk ar tinka. Internete mačiau 3 ragoškes rinkinyje parduoda, bet įtariu akių skaičius vienodas . Va čia radau :

http://www.e-biuropopierius.lt/Kempines-28376

jo butent maciau tokias parduotuvej... jos taip pat astrios, nors matosi kad megztos ir geriau atrodo uz tas kur spirliu raizginys.. bet vistiek ne tas ko man reikia... tiek to, dar sulauksiu atsakymo is bronzito, ir jei ten nieko nepasiulys, siusiuos is Rusijos... ten yra kokiu man reikia, ir net variniu yra :)

Dariuk, dekui tau uz pastangas padeti, bet tu man geriau siemet varniuka ar sarkiuka pagauk.... vo, magarycios bus rimtos  ;)  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.