Pereiti prie turinio

Jeep 4.0 variklio remontas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

Šuo atvėju grynai apie xj 4.0

Vis dauguma užsimena apie kleksėjimą,kalima... Variklio apačioje...

Aptarkime gal plačiau, kodėl taip vyksta,ar visiem,ar bandėte tvarkyti....

Ir mano varikliukui kazkada toks kleksejimas atsirado, nezymus toks tylus, sia žiemą pasigirdo lyg kitas,garsesnis kalimas apačioje variklio, pakeičiau tepalus 10w40 jokio poveikio, supyliau priedo "medaus" jokio poveikio, pagrinde saltam sukleksi, bet pastebėjau kad ir nulėkus koki 20km ir pastovėjus pusvalandžiui užkūrus dar labiau sukleksi nei pastovėjus 24h....

Dauguma žinant mano būdą,kad negali būti jokios problemos manajam automobiliui noriu ir šią kažkaip išspresti, gal patarsit ka daryti,ka papasakoti savo draugui kuris labiau nusimano apie variklius nei as (šaltkalvis dirba autoservise) ar visgi keisti i kita ir viskas? Bet....

Domina viskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 203
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Šuo atvėju grynai apie xj 4.0

Vis dauguma užsimena apie kleksėjimą,kalima... Variklio apačioje...

Aptarkime gal plačiau, kodėl taip vyksta,ar visiem,ar bandėte tvarkyti....

 

Dauguma žinant mano būdą,kad negali būti jokios problemos manajam automobiliui noriu ir šią kažkaip išspresti, gal patarsit ka daryti,ka papasakoti savo draugui kuris labiau nusimano apie variklius nei as (šaltkalvis dirba autoservise) ar visgi keisti i kita ir viskas? Bet....

Domina viskas

Yra du sprendimo variantai ;

Geri kavos ir žiūrėdamas į kavos tirščius bandai atspėt .

Arba trauki variklį lauk , žeri iki smulkiausio varžto ir žiūri kas netaip . Čia labiausiai padės slankmatis , mikrometras , vidmatis , indikatorius , patirtis ir duomenų lentelės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei kava geriu nei varikluose ka nusimanau labai,kad galėčiau viską persirinkti ir tikėtis gero rezultato:D O ir duoti kažkam tai padaryti tvarkingai kainuoja daugiau nei galiu sau leisti šitam jeep, todėl ir sukuriau šia temą, nes daug kur buvo apie tuos kleksėjimus užsiminta, pemenu kazkur skaičiau kad ir išlupo variklį ir vėl idėjo kleksenantį....

Pirktis dėtis kitą vėl loterija, nufilmuosiu su garsais ir idesiu cia ,gal bus aiškiau kas per kleksėjimas, gal pakanka ten apačią atsidaryti kažka pasikeisti....

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perkeliu Teodoro pasisakyma apie tai

"Apacioj dunksi pas visus , ne pas tave viena..

Pabandyk tiratesnius tepalus, nes tie visi vandenys kuriuos dabar gamina yra ne sitiems varikliams..

Indeklai pasideveje ir svaistiklis vaiksto , tas skystas tepalas greit pasisalina is tenai taip ir gaunasi, o kai pasyla pasiplecia viskas ir buna ok.. "

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elf 5w30 kokį būtent,nes jų ne vienas variantas

 

Man apačioje sukala ,lyg kliūtų i korpusą kažkas, smagračio varštai seniau tikrinti,bet jei jie kalti pastoviai kaltu....

Viena ryta stipriau sukala kitą vos kelis....

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pašaliniai garsai būna nuo ;

Išdilusių švaistiklinių indėklų

Išdilusių paskyrstymo velenėlio indėklų

Išsitampiusio lenciūgo (dažniausiai prei laisvų sūkių girdisi)

Išdilusių stūmuoklių

Pastrigusių stūmuoklių pirštų

Išdilusių stūmuoklių pirštų įvorių

Atsileidusio priekinio škyvo

Stringančių vožtuvų.

 

Kalenimo garso lokalizavimo vietos nustatymas vien iš klausos gan keblus dalykas ir be stetoskopo sunku pasakyt iš kuriuos vietos konkrečiai anas sklinda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada aš ir tokį modelį turėjau. Po kažkiek laiko eksploatacijos atsirado garsas. Kol įgriso. Tikrinau smagracio varžtus, nusiemiau karteri, tikrinau indeklus. Garsas kaip būtų prasukti indeklai. Duslus. Nieko blogo neradau. Pyliau ir tepalus ir medų jokio poveikio. Manau stumuoklio arba piršto problema. Taip ir pardaviau braliukam. Buvau jau užpykes ant motoro, negailejau, smaugiau gera pusmetį, niekas nė pablogėjo. Tik įkyrus garsas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia cia beda vaziuoji ir pasigarsini muzika.. kai pasibaigs tada arba visa pasikeisi arba remontuosi...

Teodorai, pas mane ho variklis 136kw

1 ar juntamai galios jie skiriasi? Ar nuo pavargimo variklio daugiau?

2 ar skiriasi tvirtinimai variklio,sujungimai (jei nuspresčiau ar ateitu laikas kita dėtis)

3 ar reikia ir kompus....keisti ar pakaks pati varikli?

4 ar imanoma gauti gera ho varikl

5 kokios kainos gero,labai gero, variklio pas tave su pargabenimu i LT?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teodorai, pas mane ho variklis 136kw

1 ar juntamai galios jie skiriasi? Ar nuo pavargimo variklio daugiau?

2 ar skiriasi tvirtinimai variklio,sujungimai (jei nuspresčiau ar ateitu laikas kita dėtis)

3 ar reikia ir kompus....keisti ar pakaks pati varikli?

4 ar imanoma gauti gera ho varikl

5 kokios kainos gero,labai gero, variklio pas tave su pargabenimu i LT?

turiu vietoj kelis,neklaksencius ir uz pigiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki papasakosiu savo istorija apie kalima.

Jeep xj 91 atsirado iš pradžių švelnus kalenimas tik ant laisvų apsukų, vėliau pradėjo garsėti,bet kai pakeli apsukas iki 2000 garsas dingsta atleidus gaza nevisada iškart pradėdavo kalenti po kiek laiko, arba tik vėl gerai pagazavus apsukos nukrenta ant laisvų ir pradeda kalenti. Tepalo spaudimas tiek šalto ar šilto buvo normalus. Su tuo keistu kalenimu sudalyvavau 3 renginiuose ir pora pakatuskiu. Draugai juokavo ko važiuoti į renginį jei variklis kala :-),aš atsakydavau kas variklyje kala tai ir išlys ;-). Bet taip ir neišlindo :-0

Po 2017m žiemos Medininkuose išlužusio tilto, kardano, razdatkes, xj atsistojo remontui. Tada ir pradėta ieškoti variklio keisto kalenimo priežasties. Buvo nuimtas vožtuvų dangtelis, ten viskas buvo tvarkoje. Nuėmus karterio dantį buvo pastebėta kad paskirstymo grandinė buvo perdaug laisva,netai kad laisva bet kabanti. Paskirstymo grandinė neturi jokių slaužiku ar įtemptų, nauja grandinė galima uždėti tik kartu su žvaigždėmis ir tai reiktų dar pasistengt. Dėl grandinės laisvumo tuo dar nebuvo nuleistos rankos,buvo atsukti švaistikliai patikrinti ideklai,taipat ir pagrindiniai ideklai viskas tvarkinga. Pradėjau ieškot grandinės naujos ir sužinojus kaina buvo priimtas sprendimas keisti variklį.

Galite diskutuoti kas gali kalenti? Bent šiam variklyje patikrinta buvo cilindruose spaudimas nuo 9 iki9,5 bar, tepalo spaudimas šilto variklio ant laisvų apsukų 2,5 bar.,ideklai tiek vieni tiek kiti gražus, stumokliu pirštai kaip ir nekliba ( kiek iš apačios pavyko pajust) gal kada atsiras įkvėpimo ir nukelsiu galvą ištrauksiu stumoklius įsitikinti ar pirštuose ner laisvumo. Laisva tik grandinė.

Tai tik mano nuomonė. Kalta grandinė. Grandinė pernelyg laisva ko pasekoje gali liesti vožtuvas stumokli.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.