Pereiti prie turinio

Jeep XJ LED


sulas

Rekomenduojami pranešimai

Nupirkau LED zibintus: https://www.aliexpress.com/item/Marlaa-5x7-Projector-7x6-LED-Headlight-DOT-for-Jeep-Cherokee-XJ-Wrangler-YJ-Comanche-MJ-H6054/32843074359.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.fOMSvq

 

Rezultatas super, kol kas sumontavau tik viena, kad patikrinti rezultata. Sviecia daug geriau, gal foto tas neatsispindes smarkiai, bet realybeje skirtumas nerealus. Beje, lempos turi sertifikacija, tai gal ir TA neprisikabins, bus matyt.

 

Ijungti tik pozibinciai:

post-2569-0-69450500-1520621646_thumb.jpg

 

Trumpos sviesos diena:

post-2569-0-32739800-1520621685_thumb.jpg

 

Trumpos sviesos vakare:

post-2569-0-59849800-1520621712_thumb.jpg

 

Ilgos sviesos vakare:

post-2569-0-11930900-1520621763_thumb.jpg

 

Vaizdas is sono:

post-2569-0-78477000-1520621789_thumb.jpg

 

Dar prie viso to, nupirkau LED kit'a skydelio apsvietimui, vaizdas lyg naujas butu:

post-2569-0-85060300-1520621835_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kelyje ir t.a. gali atimt uz tokias lempas , yra gi kazkoks punktas , kad negali but irengti negamykliniai zibintai ar pan , kaip uz xenon faras nevietoje atiminejo ... gal ir klystu , siaip pas mane toyotoj berods tokios pat faros eina ... labai fainai butu i tokias pasikeist ... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kelyje ir t.a. gali atimt uz tokias lempas , yra gi kazkoks punktas , kad negali but irengti negamykliniai zibintai ar pan , kaip uz xenon faras nevietoje atiminejo ... gal ir klystu , siaip pas mane toyotoj berods tokios pat faros eina ... labai fainai butu i tokias pasikeist ...

Na jei fara sertifikuota tikeciau kad neklius, bet aisku, visko gali buti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kelyje ir t.a. gali atimt uz tokias lempas , yra gi kazkoks punktas , kad negali but irengti negamykliniai zibintai ar pan , kaip uz xenon faras nevietoje atiminejo ... gal ir klystu , siaip pas mane toyotoj berods tokios pat faros eina ... labai fainai butu i tokias pasikeist ... 

visko gali but kad tos pacios, nes kelioms japoskems kaip patrol, l200 tinka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Na žiūrint iš nuotraukos tai ilgos šviesos ne kažką daugiau šviečia.

Sunku perduoti per nuotrauka tikras spalvas, ypac sviesa nakti o jeigu dar telefonu fotografuota :-)

Matosi, kad geriau. O kadangi autorius mato tai gyvai tai manau jo zodziai "Sviecia daug geriau, gal foto tas neatsispindes smarkiai, bet realybeje skirtumas nerealus",  tikrai turi prasme! :-)

 

Vis dar idomu kaip TA :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.