Pereiti prie turinio

Wj 4,7 katalizatoriai


radza

Rekomenduojami pranešimai

as galini isoperavau, buvo uzsikimses, prie nepilnu 100k myliu ridos.

noreciau dar ir tuos priekinius 2 isoperuot, bet jauciu prasides bedos su check'ais etc... (?)

 

 

Sveiki iškilo klausimas ar esat kas išoperaves katalizatorius nes turiu nuojautą kad jie pasikimše

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ju turi? Varyklis High Output ar PowerTech?

Pats turiu 4.7 Powertech. Katalizatorius vienas ir dvi lembdos. Viena pries ir viena po.

Katalizatoriu ispjoviau. Kadangi pirmoji lembta turi itakos reguliavimui tai nieko ir nepasikeite.

 

Katalizatorius buvo subirejes ir tik gabaliukai iskrito. Manau geriau patikrinti kaip Roosas sako o tada pjauti nes ispjauti visada spesi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek ju turi? Varyklis High Output ar PowerTech?

Pats turiu 4.7 Powertech. Katalizatorius vienas ir dvi lembdos. Viena pries ir viena po.

Katalizatoriu ispjoviau. Kadangi pirmoji lembta turi itakos reguliavimui tai nieko ir nepasikeite.

 

Katalizatorius buvo subirejes ir tik gabaliukai iskrito. Manau geriau patikrinti kaip Roosas sako o tada pjauti nes ispjauti visada spesi :)

o kaip TA ziuri i ispjauta katalizatoriu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip TA ziuri i ispjauta katalizatoriu?

Kai nuvarau savo masina į TA tai jie net neziuri i kalatalizatoriu. Klausimai kyla vien pamacius :)))))

O jeigu rimtai tai ispjoviau taip, kad pjovimo siule buvo ant suvirinimo siules ir atgal suvirinau. Aisku galima butu prikibti jeigu analizuotu. Prie to dar uzdetos dugno apsaugos tai sunkiai matosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o prie ko čia dujos ir čekas? kodėl pas kitus ant dujų čekas nedega?

Gal problemos kitur? Neteko dar susidurti, kad mano WJ'te degtu Check Engine del duju. Gali buti del lieso misinio dazniausiai bet jeigu iranga gerai tai neturi buti tikrai.

Gal tiesiog katalizatoriai blogi o tada ir dega. Taip pat lembdos blogos... Is tokiu dazniausiu problemu butu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su garsu nepradėjo garsiau dirbt?

 

sunku labai ivertint, plius ka desi vietoj jo? vamzdi ar rezonatoriu..

as dejau vamzdi, sake meistras isdegs galinis bakelis, bet nieks ten neisdege per 1,5m

pries tai turetam wj'e 4.7 irgi buvau ispjoves, tai garsas buvo labai fainas :) sitam netoks, tai va ir galvoju dar ispjaut tuos du kur uz kolektoriu stovi.. Ar ten jie nestovi? bl db jau nzn gal sapnuoju, bet lyg yra po viena abiejose pusese +po lamda ?

Redagavo zhaltas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku labai ivertint, plius ka desi vietoj jo? vamzdi ar rezonatoriu..

as dejau vamzdi, sake meistras isdegs galinis bakelis, bet nieks ten neisdege per 1,5m

pries tai turetam wj'e 4.7 irgi buvau ispjoves, tai garsas buvo labai fainas :) sitam netoks, tai va ir galvoju dar ispjaut tuos du kur uz kolektoriu stovi.. Ar ten jie nestovi? bl db jau nzn gal sapnuoju, bet lyg yra po viena abiejose pusese +po lamda ?

Jo stovi dar du prie liamda zondu. Bet jei anuos išoperuosi gali liamdos pradėt grybaut?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo stovi dar du prie liamda zondu. Bet jei anuos išoperuosi gali liamdos pradėt grybaut?

Jeigu ten stovi du katalizatoriai ir lembdos tai lembdos prades klaidas metyti. O koks varyklis? H.O. ar PowerTech?

Radza tu nesapnuoji :-) Yra modeliu su PowerTech varykliais, kuriuose yra du katalizatoriai prie kolektoriu o yra modeliu ir be ju. Kaip rasiau auksciau, kad turiu tik viena katalizatoriu apacioje (ir tas ispjautas) ir dvi lembdos. Pries ji ir po jo. Kas liecia H.O. varyklius, visada po kolekturiu katalizatoriai stovi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ten stovi du katalizatoriai ir lembdos tai lembdos prades klaidas metyti. O koks varyklis? H.O. ar PowerTech?

Radza tu nesapnuoji :-) Yra modeliu su PowerTech varykliais, kuriuose yra du katalizatoriai prie kolektoriu o yra modeliu ir be ju. Kaip rasiau auksciau, kad turiu tik viena katalizatoriu apacioje (ir tas ispjautas) ir dvi lembdos. Pries ji ir po jo. Kas liecia H.O. varyklius, visada po kolekturiu katalizatoriai stovi.

Pas mane PowerTech variklis ir ant kolektorių yra dvi puslytės manau ten katalizatoriai yra prie ju ir liamdos ir toe du vamzdžiai sueina i viena bakelį ten manau trečias katalizatorius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane PowerTech variklis ir ant kolektorių yra dvi puslytės manau ten katalizatoriai yra prie ju ir liamdos ir toe du vamzdžiai sueina i viena bakelį ten manau trečias katalizatorius

Del to ir sakiau, kad skirtingi variantai buna. Taip ten katalizatoriai pas tave. Pas mane ju nera ir atitinkamai lembdu ten nera :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane irgi powertech ir labai noreciau juos ispjaut

papasakokit ka paskui reiks daryt su liamdom ir klaidom?

Arba perprogramuoti kompiuterį arba ji apgaudineti. Pirmas variantas manau paciam sudetinga butu nes reikalinga iranga o antram budui (irgi du budai yra) galima kazka tokio kaip idejos:

https://www.drive2.com/o/b/288230376152156440?page=7

 

P.S. Jeigu pas tave 4 lembdos tada kaip variantas dar  - ideti kompiuteri nuo 4.7 su dviem lambdom kaip pvz. pas mane.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.