Pereiti prie turinio

padekit apsispresti, kuriuos tiltus deti ant UAZ'o


sapulis

Rekomenduojami pranešimai

kokius ratus mausi :?: kariniai geriau,nei kolhoziniai,bet pakol jie prades normaliai vaziuoti,pvz.kaip pas mane 35 bogeriais,nekarta rankas nuleisi ir spjaudisies kad su jais prasidejai icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif bet jai uzteks kantrybes,ir litu,tai tikrai vaziuosi be didesniu rupesciu.

ir kaip laiko kariški bogerius 35? nes net patrulio tiltai neatlaiko smagiai važinėjant su bogeriais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius ratus mausi :?: kariniai geriau,nei kolhoziniai,bet pakol jie prades normaliai vaziuoti,pvz.kaip pas mane 35 bogeriais,nekarta rankas nuleisi ir spjaudisies kad su jais prasidejai icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif bet jai uzteks kantrybes,ir litu,tai tikrai vaziuosi be didesniu rupesciu.

 

 

Dabar vazineju su 33 ratais. O ka turi omeny, kol normaliai prades vaziuoti? Kokios silpnosios vietos? Kas luzta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Vietoj lingiu dedi traukes su spiruoklem ir dar priekinio tilto vidutini riaduktoriu apverti.

o tai lyngiu neiseina palikti?

 

 

pas mane stovi ant lingiu :mrgreen: viskas ten gerai tik rejkia traukes statyt,na bet mesim lauk tos linges ir desim spirokles 8)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.