Pereiti prie turinio

Patarimo dėl 2.8td patrulio siurblio


Rekomenduojami pranešimai

Apiat dvacat piat...problema tokia: vėl neveikia siurblys again..:( pirmą kartą kai patrulis neuzsikurdavo šaltas atsitiktinumo dėka susitvarkė paklibinus ašelę kuri yra po trosais (gazo ir patsoso), dabar vėl tas pats šiltas kuriasi idealiai šaltas nihu... bandžiau dar kartą paversti siurblį bet jis nereaguoja į pavertimą (ankstinti bandžiau). Gal eina ten kažkaip savim jėgos pataisyti? Jei taip tai ar patį siurblį reiks reguliuoti jei jis aišku reguliuojasi.?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paklibinus ašelę kuri yra po trosais (gazo ir patsoso)

Kas paaiškins kam ta ašelė reikalinga? Pas mane ''neatšokanti'' į kažkurią poziciją, nori pastatai vienoj padėty, nori kitoj... Pacosą pasukus nustuma į vieną galą, atsukus ten ir lieka...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas paaiškins kam ta ašelė reikalinga? Pas mane ''neatšokanti'' į kažkurią poziciją, nori pastatai vienoj padėty, nori kitoj... Pacosą pasukus nustuma į vieną galą, atsukus ten ir lieka...

pagal instrukciją ji kažką daro prie plundžerio...tik va galvoju ką..
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrinai pačias žvakes ar tik ar ateina srovė iki šinos ?

Į siurblį kišai savo kanopas ( :) ) ar ne ?

Ar pasikeitei kuro gražinimo štucerį ?

žvakės tikrinau išėmęs. Jos kaista į šiną taip pat srovė ateina. Į siurblį dar nelindau tikrinau viską kas kas aplink. Kuro grąžinimo stuceris tai kalbi apie tą vožtuvą kur kuras nesėstų?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kuro grąžinimo stuceris tai kalbi apie tą vožtuvą kur kuras nesėstų?

Aš kalbu apie tą štucerį kuriuo prie siurblio prisukamas kuro gražinimo vamzdelis.

Kiek laiko siurblys gulėjo nejudintas ?

 

Beje, jei niekad nelindęs į siurblio vidurius patarčiau pasitreniruot su kokiu nors lavonėliu kad turėt žalią supratimą kaip ten kas sutverta ba bus kaip su vakumo šlangutėm ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie tą štucerį kuriuo prie siurblio prisukamas kuro gražinimo vamzdelis.

Kiek laiko siurblys gulėjo nejudintas ?

 

Beje, jei niekad nelindęs į siurblio vidurius patarčiau pasitreniruot su kokiu nors lavonėliu kad turėt žalią supratimą kaip ten kas sutverta ba bus kaip su vakumo šlangutėm ;)

pirmą kartą kaip taip panašei neužsikūrė pajudinti tą sklendę ir pyst šaltas užsikurė. Kai užsikūrė pašildysiu variklį ir anksčiau degima nes variklis dirbo labai negražiai. Pradėjau ankstinti variklis pradėjo dirbti gražiai tolygiai ir iš variklio darbo jautėsi kad variklis reaguoja į ankstinimą. Ir visa laiką na kokius max 600 km taip ir dirbo variklis. Atėjo toks nelemtas rytas ir vėl tas pats. Šalto neina užkurti o šiltas dirba puikiai. Bandžiau dar kartą siurblį pavartyti bet va dabar variklis nereaguoja visiškai i siurblio pavertimą. Tai iškart pirmą mintis kad vėl kažkas su ta ašele. Ant kuro padavimo t.y už filtro yra įdėtas tas vožtuvas atbulomis ir permatoma šlangutė. Kuras į siurblį bėga be jokių burbulų oro. Tai spėju kad kuras kaip ir nesėda...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai aš kalbu apie štucerį kuris tavam brėžinį pažymėtas nr 2.0-2.6 o ne apie kažkokį mistinį vožtuvą kuris randasi už horizonto po kairę ant trečios kalvos viršūnės   :)

 

Ašelę tai teisingai nurodei o va ką ji valdo ir kaip tai daro  ar žinai ?

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai aš kalbu apie štucerį kuris tavam brėžinį pažymėtas nr 2.0-2.6 o ne apie kažkokį mistinį vožtuvą kuris randasi už horizonto po kairę ant trečios kalvos viršūnės :)

 

Ašelę tai teisingai nurodei o va ką ji valdo ir kaip tai daro ar žinai ?

Tai va man ir įdomu ką ji daro.:) o kodėl tą stuceriuka reikia pakeisti?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką valdo ta ašelė tau reikia parodyt o ne papasakot ba nesuprasi - tai kad kojas į rankas ir šutini iki manęs .

 

Tas štuceriukas turi tokią savybę kaip užsikimšt nuo brudo susikaupusio siurblio viduj kuo pasekoj siurblys nenusiorina ir pludžerinė kamera neužsipildo pilnai kuru - va tada ir pasipila visokios nesąmonės su kuro surbliu.

 

Beje , taip ir nepasakei kiek laiko siurblys gulėjo nejudintas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.