Pereiti prie turinio

WJ 4.0 NESIKURIA


1andrius1

Rekomenduojami pranešimai

O nebandei kūrdamas purkšti startingfluido?jeigu griebtų tai bent žinotum kad kibirkštis yra.

Galvos skausmas su tuo mano Wj

Is pirmo ant karsto uzsivesdavo tik is 3, 2 karto. Dabar visai neuzsiveda,sukt suka bet degimo nera.pakeiciau nauja alkuninio veleno davikli.Nepadejo, nesikuria.

Galvoju gal kompas pagrindinis nuejo,cia paskutine mano viltis.

Nes turejau zj, tai vienu metu ir kompas ir a.v daviklis buvo nuejas.

 

 

 

 

 

 

 

aišku, parašyk kaip seksis remontas. pas mane panašūs simptomai atsirado :( ir šaltas ir karštas sunkiai užsikuria.Klaidų nemeta. Reiks ir man grandinę pasitikrint.

 

 

 

          siandien paskambino motoristas , sake kad su grandine viskas gerai , neissivaizduoju kas dar gali buti

 

  P.S ismete klaida p 0340 , cia kaip suprantu gali buti kaltas elektroninis trampliorius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. pažiūrėk nuorodą:

 

https://www.engine-codes.com/p0340_jeep.html

 

Sometimes and in some models, [kartais kai kuriuose modeliuose ]

low battery voltage [per maža akumuliatoriaus srovė]

or [arba]

a weak starter [starterio bėdos]

can trigger a Camshaft Position Sensor code. [gali iššaukti kodą p0340]

 

2. šitas sensorius duoda signalą kompui - patikrink jungtis

Redagavo renault
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grandinės netikrinau,pamatavo kompresiją servise,visi cilindrai normos ribose. Atsitiktinumo dėka nustatyta, kad pasibaigus dujoms(išvažinėjus pilnai, netgi nuėmus dujų šlangą tarp reduktoriaus ir purkštukų bloko) mašina vėl pradėjo gerai kurtis tiek šalta tiek sušilus. problema greičiausiai dujų reduktoriuje  arba kokiam nors daviklyje susijusiam su dujų įranga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pas dujininkus.Sutvarkė vožtuvą prieš dujų reduktorių ir apsauginį(ar kažkaip panašiai) pačiame reduktoriuje. Nesikūrimo priežastis-perteklinių dujų patekimas į įsiurbimo kolektorių iš dujų reduktoriaus per vakumo šlangeles. 

 

 

Bendravardi kaip tau sekasi? ar pavyko užkūrt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dar papildomas čipas buvo imontuotas, sujungtas su kompu, nusedus čipo baterijai nebesikuria, montuota buvo senai, kad uzkurta mašina toli nenuvažiuotų. Jei kompas čipo nemato ir nesikuria. Kvadratinė juoda 3cm dėžutė,kas dvi sekundes sumirksi

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Šiaip tai variklis nesikuria dėl trijų priežasčių - arba nėra kam degt , arba nėra kam padegt , arba tai vyksta ne tada kada reikia :)

 

Jeigu skierka yra ir ją "kala" tada kai reikia belieka žiūrėt kurą ; ar kuro slėgis toks koks turi būt , ar valdo purkštukus , ar purkštukai išpurškia tiek kiek reikia ar vos myžčioja ba užsikišę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.